Jump to content

Kako izgledaju postovi....


Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wot mejks lag so sexy :] ???

hehe niko se nije setio da hejtuje ovaj nachin pisanja :) shto je dobro jer ponekad mene mrzi da se smaram sa engleskim pravopisom i apostrofina pa jednostavno srpski da me ceo svet raziume :)

enivej my mishljenje:

Ivan_: Nosilac Forum-Ultrahejter-Bananamen Titule :)

Lucky: Bot koji sve zna, sve vidi, sve chuje, i prijatnog je temperamenta

Doolio: blablablablablablablablablablablablablablablablablabla gari je skroz rsmo koji zhasu :( ponekad smara ali gotivac

LaG: Dobar-povremeno mrsh u PM lik

Gotenks: . . . . no comment . . . .

Kole: Svemogutji poznavalc jezika srpskoga kojeg nema na ovom topicu, a bash sam se nadao da cu naici negde na njegove komentare i visokoobrazovane prozivke :]

Manda: J'bote skidaj se vishe sa CS foruma osetio bi olakshanje momentalno i par desetina mozga bi ti ponovo proradilo

Ramzes: Koji loodak mada mu je falio jedan forum da svi njegovi alter-egoi tamo postuju, ko shto je kole rekao

cali: ol' skul lik koji deluje kao zabavan lik

zEki: najveci LOL je bio kad si nekom klincu rekao: "Bezi mali imam vishe dana u tjeliji nego ti u shkoli" [:D]

Kasno mi je vishe da kucam i ochi mi se zatvaraju sad moram da lepim izolir traku ne bi li ih zadrzao :)

Link to comment
Share on other sites

Kako ne kontate ako vas niko nije pljuno , onda ste uncool totaly.

Oh ne pa ja sam "uncool" [:(] , smrc, smrc, a bas sam se trudio da budem "cool" u drustvu ali mi nikako neide. Evo cak i Linux instalirao na svoj komp i poceo da hejtujem M$ jer je to "cool" i "urbano" a meni je samo to vazno u zivotu [:(]. Ali izgleda da mi nista ne pomaze...

Link to comment
Share on other sites

Oh ne pa ja sam "uncool"  [:(] , smrc, smrc, a bas sam se trudio da budem "cool" u drustvu ali mi nikako neide. Evo cak i Linux instalirao na svoj komp i poceo da hejtujem M$ jer je to "cool" i "urbano" a meni je samo to vazno u zivotu [:(].  Ali izgleda da mi nista ne pomaze...

we are all uncool

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...