Jump to content

Kako izgledaju postovi....


Recommended Posts

Laki je jedan od najgotivnijih likova na ruru,zamisljam ga ko onaj smajli sa bananom koja skakuce levo desno i govori imam zanimljiv topic imam zanimljiv topic,ne znam zasto je tako,ali jebiga,ozbiljan je ozbiljan,i onda ga zavuce onako najgore. :))))

Smajli sa bananom :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iguana:ja sam pametan ti si glup.Oo iguana ne kapiram zasto skoro svaki tvoj post mora da bude propracen hejtovanjem?Ono,jel imas nesto od toga?Zar je moguce da si i u stvarnosti takav sarkastican covek pun negativne energije,ko da vuces komplekse iz detinjstva i zivota pa se praznis ovde.

lol, daleko od toga, ali kada je svet pun neuspesnih mutacija onda i morash biti cinichan...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Koliko se secam imao si podosta postova.Cekaj,ti si sad ozbiljno kopao po netu da bi nasao?...

odesh na games.co.yu

odesh na forum

ukucash search author

da, kopao sam

ubio sam se da iskopam

@giob pa to ti je games.co.yu :)

yubc-ov portal za gomilu sigrica i sl

fora je u tome shto odesh na taj sajt

i odesh na "trenutni igrachi"

i vidish ko je trenutno online

a kad nema nikoga, smorish se i odesh na forum :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

mnogo jak topic...

btw, covek na osnovu postova nabaci misljenje o ljudima sa 4uma, ali da li sam ja jos mlad i neukusan, ili sa god, uvek steknem pogresan utisak... koga god da sam upoznao sa neta, iszgledao je potpuno drugacije od onog sto sam ja imao u glavi (a sta ja imam u glavi... :P). nazalost, malo sam ljudi sa RUR-a upoznao, al ima gomila likova koje bi voleo da upoznam...

inace ja volim da postujem po jednu recenicu razmaknutu dabl enterom, tako izgleda kao sam vise napisao :P

i volim da se s' vremena na vreme proseravam h4x0rsk1m recnikom, cisto iz prozivke prema narodu koji se stvarno prima na to..

i imam misljenje o skoro svima na ovom 4umu, al necu da share-ujem, mrzecete me [:D]

i killy je stvarno jedan od retkih koji uvek, ali jebeno uvek uspe da me nasmeje [;)]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

,Jun 14 2005, 12:39]evo i ja cu da se udostojim :P jer sam baja i ne stavljam nikad tachku umesto toga mi sluzhi smajli ;)

zaboravio si mozhda kojota, on je isto prepoznatljiv i mauda koji se javi samo sa jednim smajlijem (smajli govori hiljadu reci) [flash2] iii mozhda bole koji nikad ne stavlja istog =)

enivejz, bajpa znam, u stvarnosti ne pricha , mislim sa svim tim tachkama nego brblja ko nenormalan, migsa jeste kezara a xomija ne znam lichno, niti kako mi postovi izgledaju, stoji mi na ignore buahahahah ;) nhf :) tipichni mali razmazheni dechkonja sa srebrnom kashikicom u ustima ;)

paaa...prica ide ovako...polemisali[ne volim izraz chatovali...nekako je streberski:)] smo nesto preko icq-u...[tema je nebitna]...i pokacili se jer je spuki poceo da proziva nesto iz cista mira[gotovo sam siguran da je bio u naduvanom stanju [:)] ]...i posle toga me je predpostavljam stavio na ignore...sto nema veze sa mojim 4umskim aktivnostima...ali dobro...i spu je lik na svoj nacin[bar koliko sam mogao da zakljucim iz price sa doticnim] i umesto da bacam hejt stavicu smajli [:)] ...

@exile...nema za sta da se ljutim...dobra je tema...samo sto ovakve teme cesto postaju hejt topici...ali se nadam da ovaj nece doziveti istu sudbinu...

@cali...u kom smislu zabave...?...mozda sam ja pogresno protumacio...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...