Jump to content

Michael Jackson not guilty


Recommended Posts

Mozda je kriv, mozda je karo maloljetnu djechicu. Ali jbt nije ovo prvi put da je na sudu zbog toga. Beshe se prvi put nagodio vansudski? Sve jasno. Posle toga ja bih pobio roditelje koji puste decu kod njega u nevrlend na spavanje. End of story.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

on je bolestan pa bolestan... da je platio porotu ne verujem...vise mi deluje kao neko ko je pred bankrotom a ovo sudjenje mu je bilo marketinski potez... sve u svemu... ne znam...kad bih znao da je stvarno zlostavljao tu decu osudio bih ga na gasnu komoru... ali demokratija je takva da su svi nevini dok se ne dokaze suprotno...

Bogami dobar mu je marketinski potez, mislim daj covece, kao nek me osude da sam silovao decu, do jaja ce mi uticati na karijeru....yeah right...

retired...

Link to comment
Share on other sites

evo par viceva na slicnu varijantu koje sam cuo na CNN-u

Saddam Hussein : Zelim da mi se sudi u Santa Monici u Kaliforniji!!! ( tamo gde se Dzeksonu sudilo )

i sad naravno nasi odma plagijat pa umesto saddama ratko mladic , radovan karadzic... itd itd... :/

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...