Jump to content

Turniri u obicnom wc3-u ?


Recommended Posts

Ljudi,nije da sam ja neki gosu W3 igrac,ali moram da primetim da je ta jbna DotA,i ostale zajebancije,jednostavno PREVISE uzela maha...

Mislim,da li je moguce da ce mozda W3 doziveti sudbinu,npr. HalfLife-a(tj.da od njega ostane samo mod da se igra:(

Ja to ne bih zeleo,a svakako mi je dosadilo da se svadjam sa likovima koje pitam hoce li da igraju W3(gde naglasim ono Warcraft:),a on me pita "'Oces ti DotA?"

Mars u tri lepe...

Elem,da li razumete sta hocu da kazem?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa Milanchetom,fora je sto svi jebeni CS igraci samo pikaju Dotu a njih ima milion(jer ko bi normalnog mozga pre igrao CS nego wc3)i onda se desava da dodjem u plato i pitam lika valjda Kojota da li ce biti wc3 tur,a on pocne mene da uci kako "gosu" igraci ne bi ni dolazili...elem kick dota plz ;p

Link to comment
Share on other sites

Jao ljudi,nespominjite mi dotu vishe molim vas,znaci tolko me iritira sama ta rec D D DDDD,glupava dota smarachka igra za no brain likove koji nemaju veze sa W od warcrafta,znaci ovaj forum posecuje masa takvih likova koji su zaludjenici za dotom,i muka mi je vishe tih topica DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA DOTA,sve dota pa dosta bre vishe,daj napravite posebnu sekciju foruma za DOTU....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Ajde sad ovako:Gde u ovom Beogradu ima da se igra PRAVI W3(A NE DotA!!!),dakle,mesto gde uvek moze da se nadje neko za 1v1,2v2...Dok sam bio u Sapcu,isao sam u igraonicu sa 10 kompova,i uvek imao s kim da igram,a ovde stotine kompova,niko ne igra W3:)

Dajte neki predlog,sa sve adresom(ili bar deo grada u kom se nalazi:)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ajde sad ovako:Gde u ovom Beogradu ima da se igra PRAVI W3(A NE DotA!!!),dakle,mesto gde uvek moze da se nadje neko za 1v1,2v2...Dok sam bio u Sapcu,isao sam u igraonicu sa 10 kompova,i uvek imao s kim da igram,a ovde stotine kompova,niko ne igra W3:)

Dajte neki predlog,sa sve adresom(ili bar deo grada u kom se nalazi:)

Imas nekoga u moju tipa jednom u 3 meseca :(....Jedino pitaj (postavi topic)da li su ljudi za okupljanje i kad ti dosta njih dodje dan koji odredis,kao i satnicu,imaces protivnika za igranje...ako vec ne igras na bnetu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kad bi neka igraonica u metrou organizovala veche warcrafta ili tako nesto, to bi bilo extra... stvarno ste u pravu za ono ... svaki ret igra dotu... kad vidim ko sve to igra, smuchi mi se, a zasto igraju to... ?

Zato sto im je to lakse od war-a, lepo se zavali u stolicu, jednom rukom drzi mish, drugom cheshe jaja i igra... ufffffffff dokleeeee !!!???

Link to comment
Share on other sites

Kad bi neka igraonica u metrou organizovala veche warcrafta ili tako nesto, to bi bilo extra... stvarno ste u pravu za ono ... svaki ret igra dotu... kad vidim ko sve to igra, smuchi mi se, a zasto igraju to... ?

Zato sto im je to lakse od war-a, lepo se zavali u stolicu, jednom rukom drzi mish, drugom cheshe jaja i igra... ufffffffff dokleeeee !!!???

dok nedobije neki osip dole :P

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...