Jump to content

Paintball i zvanicno?


Recommended Posts

važi, niko te posle neće tući..

e, sad je malo sjebano, il ne može srba il ne može kojot.. da ipak odigramo ovog vikenda, a sa kojotom tamo negde posle exita?

wallhack mogu odmah da nabavim ako te stvari stvarno postoje kao u Rainbow Six al verujem da postoje posto su Ameri ludi i svaki dan neku novu tehnologiju smishljaju a za aimbot bi morao da malo vishe truda da ulozim

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wallhack mogu odmah da nabavim ako te stvari stvarno postoje kao u Rainbow Six al verujem da postoje posto su Ameri ludi i svaki dan neku novu tehnologiju smishljaju

Evo i ja isto svaki dan koristim taj "wallhack" i znas kako se zova ta tehnologija koju ja koristim "VRATA" [:D]. Mogao bi i ti isto da probas nije toliko zajebano koliko ti se cini :)

Link to comment
Share on other sites

Kao sto ste primetili, igranja nije bilo, obavestio bih vas ja sve ranije da je bilo ikako drugacije. Posto dosta onih koji su rekli da bi igrali sada ne mogu, a i kako neki mogu tek sledeceg vikenda, pomericemo sve za sledecu subotu. Jedino mi je zao Srbe sto nece biti tu da se igra sa nama. E sad, ajmo jovo nanovo, na parove raspar dish :>

Ko mozhe sledece subote, to je 2. Jul u popodnevno/vecernjim satima (17h i nadalje) da se igra Paintballa, NBGD garazha kod studenjaka?

Link to comment
Share on other sites

Kao sto ste primetili, igranja nije bilo, obavestio bih vas ja sve ranije da je bilo ikako drugacije. Posto dosta onih koji su rekli da bi igrali sada ne mogu, a i kako neki mogu tek sledeceg vikenda, pomericemo sve za sledecu subotu. Jedino mi je zao Srbe sto nece biti tu da se igra sa nama. E sad, ajmo jovo nanovo, na parove raspar dish :>

Ko mozhe sledece subote, to je 2. Jul u popodnevno/vecernjim satima (17h i nadalje) da se igra Paintballa, NBGD garazha kod studenjaka?

i'm out :( imam ispite 4,6 i 8 jula [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...