Jump to content

Basket


Walker

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vec se tekma igrala i stecena su mnoga prijateljstva i obrnuto. Bilo bi lepo da se ponovo dogovorimo, sakupimo i odigramo ao se slazete?

Moze li neko da mi objasni o chemu se radi?poshto volim da igram basket pa me bash zanima...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Lex kao menadzer RURa udara veto Brain Damageu, Ivanu i slichnim fantomima

Shta ti je ovo trebalo?

Mozda zato shto igram mnogo dobro... niko ne voli da gubi - ali shta se mora mora se :)

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

B92 humor ovde nije priznat :)

Ne ozbiljno, osim onih koji su vec igrali proshle godine i ovih tipa byp koji nisu mogli da dodju tada, a provereni su, mozda bi trebalo videti ove nepoznate koji kvalitet poseduju ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ne hvala :) Niti imam bilo kakvo znanje, a da igram za B92, pa da dobijam batine od besnih RURovaca koji tuku sve pred sobom ili za RUR pa da dobijam batine od B92 shto sam ih izdao, neka hvala :)

Walker (i Lex bi trebalo) dolazi vecheras na okupljanje B92, a kako smo i tako kratki sa ljudima usled ispitnog roka, i vi koji zelite da se pokazete bi mogli da svratite, vecheras, 23h zvezdini tereni...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ne hvala :) Niti imam bilo kakvo znanje, a da igram za B92, pa da dobijam batine od besnih RURovaca koji tuku sve pred sobom ili za RUR pa da dobijam batine od B92 shto sam ih izdao, neka hvala :)

pa koja je onda tvoja uloga u manifestaciji igranja i organizacije basketa kada ti jelte ne znas da ga igras?

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...