Jump to content

Recommended Posts

Kompletni rezultati ovde

http://www.meetyourmakers.com/coverage.php?cvid=46

Polufinale winnera

Deadman vs WE.Sky

WE.Remind vs SK.Miou

u luzeru:

Ciara vs Rotterdam

Paz vs Blatty (Paz je australijski igrach, koji je na njihovom qualiju dobio philbota)

Krsh je shto se igra bo1, shto je po meni bezveze, ali jebiga, to su ta istochnjachka pravila

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ovo je stvarno neverovatno,Miou opet dokazuje da mnogo dobro igra iako ne vidim ni 1 njegov high lvl acc.BIatty ne znam sta radi u loserima kao i taj PaZ.razocarao sam se jer je XiaOt ispao on mi je 1 od omiljenih igraca.99% Osvaja WE.ReMinD

pa ono meni miou nije iznenadjenje, jer iako nema neki extra micro, izvrstan je taktichar, i ima odlichne strategije protiv svake rase. Napada kad je siguran da 100% dobija, i timing mu je izvandredan. Namuchice Reminda opasno,a mozda i prodje dalje.Ja navijam za Rusa,jer ga znam sa irca i nevidjeni je gotivac.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Milsim da remind osvaja...jer stvarno decko sabija na keca :)

ja bi se kladio na miou-a... euforija :)

australija... ne seri da oni imaju net :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Bedak i miou i sky ga izduvali u winnerima [xx(]

Nadam se da ce bar jedan human da prodje do finala,mislim da sky ima sansu protiv blattya jer ima bar po meni vise skilla ali miou ga je puko [:D]

Ne bih da zapochinjem neku diskusiju ponovo ali da li je deadman stvarno bolji od jednog skya ? ili su u pitanju neke druge stvari...

Link to comment
Share on other sites

Bedak i miou i sky ga izduvali u winnerima  [xx(] 

Nadam se da ce bar jedan human da prodje do finala,mislim da sky ima sansu protiv blattya jer ima bar po meni vise skilla ali miou ga je puko  [:D]

Ne bih da zapochinjem neku diskusiju ponovo ali da li je deadman stvarno bolji od jednog skya ? ili su u pitanju neke druge stvari...

a shto ne bi bio?

kad su igrali na weg-u, sky je dobio tipichnim pushem sa vecom vojskom na startu,i deadman se branio sa 2 heroja vs jedno 50 populacije. Sky jeste dobar,ali je deadman u top5 svetskih igracha (Grubby, Sweet, Moon, APM, peto mesto dopunite po zelji :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

domi je reko rez, 2-0 2-0 u finalu,i sky je prvi

remind drugi, apm treci, miou cetvrti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

blattator pola vas realno ni nezna ko je on a tek kakva je igracina da nepricamo :) jer igrate igricu 5 meseci vrh no sky je uzeo pravo iznenadjenje i jako sam srecan sto je napokon nakon 2 godine human bio u stanju da uzme neki veci turnir na sveckom nivu i na taj nacin mi povratio veru u humane :) ali nije on na tjoravog naleteo to je problem kakav remind :)) taj se ne zalece :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

blattator pola vas realno ni nezna ko je on a tek kakva je igracina da nepricamo :) jer igrate igricu 5 meseci vrh no sky je uzeo pravo iznenadjenje i jako sam srecan sto je napokon nakon 2 godine human bio u stanju da uzme neki veci turnir na sveckom nivu i na taj nacin mi povratio veru u humane :) ali nije on na tjoravog naleteo to je problem kakav remind :)) taj se ne zalece :)

Svaka chast Skyu,sve se polako menja sto se tice stratova,Hmn sada kara malo Uda,dobro Orca ga kara jako inace :),a i elf zna da ga kara onako nekada zesce,drugim recima UD uvek bio slab uvek ostao :) :(

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Svaka chast Skyu,sve se polako menja sto se tice stratova,Hmn sada kara malo Uda,dobro Orca ga kara jako inace :),a i elf zna da ga kara onako nekada zesce,drugim recima UD uvek bio slab uvek ostao :) :(

jes vala onaj forestwalking, 3 hero nuke i mass gulova, kako je to slab strat bio

bottom line: josh jedan whine post, i zaboravi na rur forum

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hmm koga realno boli kurac sta iko od vas misli imamo svecku scenu koja je realni pokazatelj svega human uzeo zadnji acon weg elf(moonche) cyber x games grubby orc i wcg orc a i ud sweet i sta cherry reign lucifer gostop rade zlo znaci svi su tu realno :) osim eto sto mozda orc odskace a to je mzoda jer su i ovi stvarno igracine klasu iznad svih ali sumnjam

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Hehe nemam pojma [8D]

I meni je stvarno drago da je sky uzeo tur znao sam da je u stanju to da uradi sabija decko [:)] Meni je osobito drago sto je izbacio malog sugavog apm-a i revansirao mu se [:D]

Samo dokazuje moju poentu da humani nisu nista mnogo slabiji od drugih rasa vec samo top humani nisu u istoj klasi kao neki drugi top igraci.

I nadam se da ce neki ljudi(*sigh*zerox*sigh*) pre nego sto kazu neke stvari kao npr "blatty sabija nema sanse sky" sledeci put pogledati neke stvari prvo (tj da je sky izbacio blattya jos na pocetku) a ne odmah postovati ne bi li se kao napravili pametni

I Vladice stisaj strasti nismo svi degenerici pa ne znamo bas nista o ovoj igrici secam se ja "one" partije na lostu protiv istog tog blattya [:D] tako da deo nas zna dobro ko je on.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro! :)

Daj bre highl1 ko whinuje,to je bio jebeni post,ja ne vidim u njemu nikakvog whinovanja,a ako stvarno hocesh da me banujesh banuj me,boli me bash levo jaje realno.

da te boli levo jaje, ne bi konstantno postovao nebuloze

vladica je hteo nekom svojom glupom logikom da kaze da je igra izbalansirana, shto je skoro tachno,ali ne kompletno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...