Jump to content

GTA: San Andreas - OUT


EldeR

Recommended Posts

igra jeste kratka ako jurish iz misije u misiju, ali tu se onda gubi dosta..

ja lagano zhivim dan za danom [^]

btw nisu samo sporedne misije, ima gomila stvari koje ti trebaju za 100%

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo, da podelim moje znanje sa vama [:)] treba u San Fieru fotografisati ljubicaste krugove koji se samo vide uz pomoc fotoaparata, dok ih ovako ne mozete videti. Jedna fotografija se moze snimiti npr na onom krivudavom putu u SF ( nadam se da ste razumeli na sta mislim) [8D][:)][8D]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, mozda sam ja debil, mozda sam samo glup, ali ja ne mogu da namestim prokleti user track player.... Stavljam mp3, wma, wav, nista ne radi.... Stavljam i shortcutove i cele fajlove... drkam opcije u audio options meniju, skeniram user tracks, nema sanse da radi... aj pomagajte...

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Jbt pa meni je jedino to uspelo iz prve ;))

Ono, opushteno....

Znam da znash ali evo ti ponovo... Na pesmu koji hocesh uzmesh create shortcut i onda taj shortcut cutujesh u user track player koji se nalazi... cek... E da, u C:\Documents and Settings\Ja\My Documents\GTA San Andreas User Files\User Tracks... I onda u igri uzmesh scan user track i to je to... I kad se vozish na scroll mish ( sve zavisi od kontrola ) izaberesh user tracks ili tako neshto... Ae gl [8D]

Link to comment
Share on other sites

Ne nije to, weasel... :) nije niko glup... :) Mogu i da se iskljuce reklame.

Citao sam danas po stranim forumima, izgleda da umeju da zezaju neki kodeci. Tako sam danas u folder ubacio shortkat prema nekompresovanom wavu i radio je. Znaci da je u tome problem.

Negde je problem resavalo instaliranje windows media playera 10, odnosno njegovih kodeka, ali ne uvek.

Sta vi, kojima radi, imate instalirano od softvera?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Do mojega...

Instalirao sam WMP10 i opet ćorak....

[edit]evo uspeo sam. Radi mi WMA... jebiga morao sam da konvertujem sve sto sam teo od muzike, al vredi (jelen pivo)...

Sad sam se bash smorio. A i sad sam na misijama koje se deshavaju tamo po onim selima gde moram da drajvam sto godina, a to nije zabavno kao pucanje po komptonu....

Al kolko je dobra igra, i koliko zanrova ima u sebi. Majke mi, posle riddicka, ne secam se da mi je neka igra bila ovako dobra...

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Do mojega...

Instalirao sam WMP10 i opet ćorak....

[edit]evo uspeo sam. Radi mi WMA... jebiga morao sam da konvertujem sve sto sam teo od muzike, al vredi (jelen pivo)...

Sad sam se bash smorio. A i sad sam na misijama koje se deshavaju tamo po onim selima gde moram da drajvam sto godina, a to nije zabavno kao pucanje po komptonu....

Al kolko je dobra igra, i koliko zanrova ima u sebi. Majke mi, posle riddicka, ne secam se da mi je neka igra bila ovako dobra...

bice josh bolje, tek si pocheo :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da, ima pun k**ac poznatih glumaca koji su davali glas.

http://www.gta-sanandreas.com/characters/index.php

Nisam josh stigo do vudsa:)

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Eh konacno sam dobio i ja igru i evo prvih utisaka:

kakvo jebeno sranje od kamere!!!!!!!!!!!!! znaci upropastili su igru sa kamerom, ali skroz. onda, milion misija gde umres ti ili neko bitan o cas posla, sto automatski znaci 10-15 ciste bespotrebne voznje dok ne uspes, sto je total waste of time. onda, why the fuck do i need a girlfriend??? kucka je prezahtevna, moram svako vece da je vodim da zdere. onda, zasto su automobili takve krntije, tj malo pritisnem rucnu a ono odleti u kurac. a motor pc 600 da i ne spominjem, u vice city je bio zakon ovde je govno, bolji deset puta onaj dirt track sanchez. onda, jebo mamu jel moguce da su obicne street punks niggaz precizni kao elite sharpshooter swat jedinice, nisam uspeo ni jednu teritoriju da osvojim jer me headshootuju. onda, sve je napravljeno previse detaljno, ja ne zelim da moram da jedem i treniram u teretani, ja ne zelim da imam devojku, ja ne zelim nista od tih no liferskih forica, ja zelim ono sto mi je vice city pruzio, a to je divljanje i izivljavanje i super voznja sa super kamerom. e da, i kakav je ono shit sa oblacenjem, uzecu barbie online pa cu da se igram obacenja i svlacenja, jebo mater.

igra totalni shit, igram i pokusacu da je predjem samo zato sto gajim respekt prema serijalu, ali san andreas nije ni do clanaka vice cityju. VICE CITY 4 LIFE

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

evo jednog loga koji jos malo potvrdjuje zasto ova igrica sakuje big niga dik

aphex says:

hmm vidis razmisljo sam da uzmem gta

aphex says:

al to sto si naveo su dovoljno dobri razlozi

aphex says:

da neuzimam

aphex says:

pichim hitmena izhivljavam se

GTA San Andreas is such a piece of shit says:

ma brate

GTA San Andreas is such a piece of shit says:

ubacili su te forice u kojima ce no liferi da uzivaju

GTA San Andreas is such a piece of shit says:

tipa jedenje, teretana, devojka

GTA San Andreas is such a piece of shit says:

kome to u kurac treba

aphex says:

to kao gta meets the sims

aphex says:

kako jebote da radis sve te fore jedenje, teretana, devojka u igrici kad to neradim ni u real lifeu

aphex says:

nesjecam se kad sam jeo i tako to

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Argumenti ti nisu na mestu, sem eventualno te kamere. Za vozila se ne slazem. Mozda je to zato sto nisam igrao vice city, ali vozila rulaju, narocito taj motor.

dalje...

why the fuck do i need a girlfriend??? kucka je prezahtevna, moram svako vece da je vodim da zdere

Ako neces devojku, ti nemoras da je imash... Prosto je ubi i nema je... Ali kladim se da ne znas da devojke donose razne bonuse u igri. Prva ti daje Pimp odelo ako s njom dodjesh do 100%, sa drugom imash stalno dzabe sprayshop, itd.

onda, jebo mamu jel moguce da su obicne street punks niggaz precizni kao elite sharpshooter swat jedinice, nisam uspeo ni jednu teritoriju da osvojim jer me headshootuju.
Pa ja onda ne znam sta da ti kazhem, ne znash da igrash... To mi je jedino moguce objashnjenje... Protivnici su taman toliko precizni da igra ne bude prelaka. Nekad osvojish teritoriju, nekad ne. Jesi razmishljao da chuchnesh negde? Da pucash iz zaklona?

onda, sve je napravljeno previse detaljno, ja ne zelim da moram da jedem i treniram u teretani, ja ne zelim da imam devojku, ja ne zelim nista od tih no liferskih forica, ja zelim ono sto mi je vice city pruzio, a to je divljanje i izivljavanje i super voznja sa super kamerom. e da, i kakav je ono shit sa oblacenjem, uzecu barbie online pa cu da se igram obacenja i svlacenja, jebo mater

Detalju su tu, to je bila ideja. Ti ako neces, nemoj da ih primecujesh. Ne morash da trenirash u teretani, ali ako to ne budesh radio, neces moci da predjesh neke misije jer nisi dovoljno jak. To su novine u igri, ako si mislio da je ovo vice city expansion, zezno si se. Oblacenje i svlacenje je tu kao josh jedan detalj interesantan gangsta wannabe frikovima, al to ne znaci da ti moras da se presvlacish...

Upravo zato mi se i svidja igra, jer je malo pobelga od tog divljachkog tripa. Zbog toga i nisam igrao nista posle GTA2. San andreas vishe podseca na prva dva dela, mnogo je detaljan i obilan. I ako se igra umereno, moze da traje mesecima...

Sve je stvar ukusa, mozda ti se igra ne svidja, ali nikako nije pis of shit....

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...