Jump to content

"G3 Proving Grounds vol.3"


Recommended Posts

"G3 Proving Grounds vol.3" turnir je nazhalost OTKAZAN.

Predvidjeni sponzori su svoje ucheshce otkazali u chetvrtak, 02.06., dan pred turnir, te G3 organizacija nije u mogucnosti da realizuje dogadjaj.

Svim ekipama/igrachima koji su uplatili svoja ucheshca novac ce biti vracen - MOLIM VAS kontaktirajte Game Mastere kod kojih ste se i prijavili.

Inostrani igrachi, za koje je predvidjeno da stizhu vecheras u Beograd, ce biti obezbedjen i placen smeshtaj.

G3 organizacija se duboko izvinjava zbog svih neprijatnosti koje smo izazvali domacim i stranim timovima/igrachima.

Ukoliko bude dodatnih informacija, postovacemo ih ovde.

---------------------------------------------------------------------------------------

"G3 Proving Grounds vol.3" has been, unfortunately, CANCELED.

Announced sponsors declined their participation on Thursday, 02.06., day before the tournament, so G3 organisation is not capable to realise the event.

To all teams/players who payed their entry fees, money will be returned - PLEASE contact Game Masters for money-return.

G3 organisation is deeply sorry for inconvenience that we may have caused to domestic and foreign teams/players.

If we get further informations we will post them here.

Edited by G3org
Link to comment
Share on other sites

pazi stranci mora da su popizdeli jos ako su uzeli povratne za nedelju platili vize :) sengen hranu izgubili vreme :) hehe za novi g3 ce biti mnogo manje zainteresovanje iz evrope samo to mogu da kazem tt sto je tuzno :(

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Uspeli smo da u rekordnom roku obavestimo vecinu inostranih igracha. Neke smo chak vratili sa granice, neke sa shaltera na kojem su kupovali karte za Beograd. Preostao je odredjen broj bugarskih igracha, za koje znamo da su negde na putu za Beograd. Njima ce biti normalno obezbedjen smeshtaj.

Iskreno, vecina je imala razumevanja za trenutnu situaciju. Nadamo se da ce tako reagovati i preostali Bugari.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm,jel mi verujete da sam znao da ce ovo da se dogodi,znaci imao sam osecaj,a onda kako se sve blizilo i bilo lepo isplanirano,mislio sam pa ipak mozda je to ipak i moguce u ovaj jebenoj Srbiji,ali ipak ne nismo u mogucnosti da odradimo nesto kako treba.Jako sam se izdrkao zbog ovoga,i practicovao bash dosta i radovao se da cu da provedem preteran vikend.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Hmmm,jel mi verujete da sam znao da ce ovo da se dogodi,znaci imao sam osecaj,a onda kako se sve blizilo i bilo lepo isplanirano,mislio sam pa ipak mozda je to ipak i moguce u ovaj jebenoj Srbiji,ali ipak ne nismo u mogucnosti da odradimo nesto kako treba.Jako sam se izdrkao zbog ovoga,i practicovao bash dosta i radovao se da cu da provedem preteran vikend.

Sto volim kad je ljudima preteran vikend otici na tur u nekoj igrici :)

Link to comment
Share on other sites

Sto volim kad je ljudima preteran vikend otici na tur u nekoj igrici :)

kao prvo,u cetvrtak bi doshao Vankor u Novi Sad i zajebavali bi se celu noc,u petak takodje,u subotu ishli na turnir u BG gde bi se video sa starim ortacima,gde bi se zajebavali itd,onda bi prespavao negde u BG-u i celu noc bi ishli negde zajebavali bi se i pili,tako da molim te nemoj da pricash gluposti,dali ti stvarno mislish da pola ljudi odavde ide po turnirima samo da bi igralo jebnu igricu?!!

E bash volim ovake pametne likove kada dodju da pametuju tt.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

kao prvo,u cetvrtak bi doshao Vankor u Novi Sad i zajebavali bi se celu noc,u petak takodje,u subotu ishli na turnir u BG gde bi se video sa starim ortacima,gde bi se zajebavali itd,onda bi prespavao negde u BG-u i celu noc bi ishli negde zajebavali bi se i pili,tako da molim te nemoj da pricash gluposti,dali ti stvarno mislish da pola ljudi odavde ide po turnirima samo da bi igralo jebnu igricu?!!

E bash volim ovake pametne likove kada dodju da pametuju tt.

ma ne pametni nego ljudi koji ni na 1 tur u zivotu nisu dosli pa seru...ne znaju koje je zezanje tamo...a posebno izlasci...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...