Jump to content

FATE


G!!!

Recommended Posts

distribuira se samo preko neta... www.playfate.com ... mozete skinuti demo verziju (koja je full ako imate ono) od 25 mb ili od 100 i kusur mb sa nabudzenim texturama muzikom i tome sl... ali da napomenem da je i ova manja verzija zaista maestralno odradjena

ss_09_800x600.jpg

vodite svog lika kroz dubine raznih dungeona i rokate se... + vodite svog vernog prijatelja psa ili machku koji moze da mutira u razlichite kreature ako im date da pojede neku od riba koje prethodno mozete upecati u obliznjem jezercu... igra je pre svega zabavna i opustajuca mada mozda ne spada u rpg sekciju neko u akciju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Haha, samo sam chekao kad cesh da se upecash na "Fate"! [:D]

Zapazio sam je pre izvesnog vremena, nalozio se... a onda se smorio. [xx(] Uprkos rastucoj popularnosti igre i dalje ne mogu da nadjem ke-... pardon, magichni vaucher. [:D] Takodje, igra je spyware heavy. Jako.

Ako neko hoce da skida, preporuchujem da prvo skine light verziju, a onda dopunu za light verziju, poshto ljudi prijavljuju prekid transfera kad se odmah skida full.

Ovo je sa jednog foruma quote, kopirao sam ga u notepad svojevremeno, da se nadje. Inache, dev je to rekao, pa mozda i vredi neshto, tj. reshava spyware problem.

4) Sorry

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ma skinuo sam odavno fate al nisam imao vremena da to oznachim.. meni je onako simaptichna iglica... kao jets n guns otprilike

ima magichnih vauchera ali ne rade posao kako treba... lm sad je 1.18 verzija pa ce mozda ta stvar da se reshi :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hvala,G!!! za link,iako sam uspeo da izguglam pre nekih par sati,bilo je na nekom forumu koji (jos)ne brani linkove za cr..tj. 'spec vaucere':)

Igra je odlicna,dokaz da ne mora da bude several GB velika da bi valjala

A jos kad sam morao da skinem dodatnih 6 MB za 'licencu'...uh...

AJDE POJASNITE KAKO DA SE OSLOBODIM TOG SPYWARE-A UZ NJU?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

...software-microsoft-windows-i onda sve sto ovde ima veze sa ovima sto su napravili FATE...

Zato meni i nije najjasnije,jer ovde ima milion stvari(CurrentVersion,App Management itd...i stalno se otvaraju novi 'folderi'-nikad kraja

Hoces da kazes da bas SVAKI 'folder' moram da proverim?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

4) Sorry If you want to ensure that absolutely nothing is running, you can use regedit, open HKEY_LOCAL_MACHINE->Software->Microsoft Windows->Run and remove any entry that has anything to do with wildtangent. Voila. No background anything. Ssshhh.

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...