Jump to content

Ostavka odbora FK CZ


dvnityCker

Recommended Posts

Delta bi trebalo da bude glavni finansijer cz, Pixi direktor i Rud Gulit(fejenord) mogao bi da nasledi Ratka Dostanića na klupi Crvene Zvezde.

Ovo trece ne znam od kojih para... mozda ono Zigic - Gulit... ili tako neshto ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Gullit je bio igrachina, ali kao trener se nije bash proslavio...

Takodje, Lotar je Nemac, te je preneo kakve takve (za nashe prilike velike) radne navike i borbenost na terenu igrachima, a nisam siguran da je Ruud isti tip choveka.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Znas kako? Bolje on nego neki nas krelac... mada je meni svejedno ali ja bih licno voleo da Gulit dodje u Partizan.

Sa Matthausom si u pravu... nama trebaju radne navike - borbenost.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

treba da dodje neko mlad i prepsektivan sa zavrshenim fakultetom po mogucstvu da nije igrao fusbal profesionalno... takvi su najveci zaljubljenici u trenerski posao... nazalost mi nemamo nikakvu tradiciju u obrzaovanju trenera te stoga ni ne chudi manjkavost strucnosti istih... sve neki bivsi fudbaleri propaliteti alkosi su nam treneri... tja..

pixi da bude direktor? pretpostavljam iz pariza da vrsi svoju funkciju kao sto to radi u fsscg ili kako se vec zove nas savez... jedino je cool sto moze da dovuce jake sponzore....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da, stigao je chak da od Tumbe ispadne u evropskom takmichenju... Nema svako to u biografiji... :)

da preformulishem:J: gulit je posle marka van batena, a ispred franka rajkarda na 2. mestu all-time liste najboljih fudbalera i netju dozvoliti nikakvo kritikovanje istog [8D]

i nemoj neko da mi pomene pelea ili maradonu [:D]

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Koliko kosta renoviranje partizanovog stadiona ?

Napravili lozu... JNA ne moze nesto posebno da se renovira... recimo da mu se poveca kapacitet... dok Marakani moze - pa su zato veliki ljudi iz uprave Partizana obecali nov(novcijat) stadion... ali znate kako je u Srbiji treba cak i projekat da se napravi - nije to lako! ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Napravili lozu... JNA ne moze nesto posebno da se renovira... recimo da mu se poveca kapacitet... dok Marakani moze - pa su zato veliki ljudi iz uprave Partizana obecali nov(novcijat) stadion... ali znate kako je u Srbiji treba cak i projekat da se napravi - nije to lako! ;)

Narucito kad se pokradu sve pare dobijene od prodaje igraca

Link to comment
Share on other sites

Napravio je zeka krov koji je obecao... znash kako mu je lepa kuca na Dedinju cudo jedno... ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...