Jump to content

Vase omiljeno DOMACE pivo?  

105 members have voted

  1. 1. Vase omiljeno DOMACE pivo?

    • Jelen
      29
    • MB
      21
    • Niksicko
      9
    • Lav
      9
    • Beogradsko
      0
    • Weifert
      12
    • Old Gold
      0
    • neko osmo
      11
    • ne pijem pivo
      13


Recommended Posts

Oba su bljutava.Jelen su sjebali bash.Pola pivo,pola voda.MB od samog starta nije bio losh,ali se nije uopshte poboljshao.Zgotivio sam Weifert kad sam ga probao u novom staklenom pakovanju.I sad mi je naj.I Law mi se dopao kad sam probao ono od 2L Q pack.Znachi MB i nekako,ali Jelen niposhto!

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam shto ste se toliko istripovali oko MBa da ima uzasan ukus .. mislim jeste bolji ukus jelena (i wajferta po meni) al treba uzeti jednu bitnu stavku u obzir a to je da ako se oleshish od jelena sutra ti je glava ko bundeva dok ako se oleshish od MB sutra ti nije nishta

haha sve sami opaki alkosi a samo je maud pogodio srz...kvalitet piva se i ogleda u tome koliko ti loshe bude kad se probudish posle dobrog leshenja...tu se vidi dal se trpaju ranza stranaj pa si bolestan 4 dana ili se probudish s osmeh ko da se nista nije desilo...i doruchkujes jednu od 0.33 :P inache ne pijem:)....ali pivo moze da prodje uvek....nikshicko od ,,domacih,, ...straana retjko pijem....jako dugo nisam otishao lichno da kupim pivo i pre neki dan odem i vidim da su cene mizerno male...kad se slogno nisam...ja mislio da kosta 50 60 din 0.5 odomace sranje kad ono 25 :P tuborg 43 ! nego sad ne smem da pijem dok ne prodje junski...posle necu da se treeznim mamu mu jebem !:P

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je po kolegi maudu ocenjivati, onda je weifert ubedljivo najgori, ceo sutrasnji dan sam stoniran nakon veceri provedene uz "srpsku rec". Mada ukus nije los, tu ga svrstavam medju prva 3. MB me nesto odbija, mislim da su na to pretezno reklame uticale. Lav je kewl, mada i njega nesto u poslednje vreme ne konzumiram. Pravio sam cak i izlete u niksicko, ocaj zivi.

Sve u svemu, glasah za jelen, iako se pokvario u poslednje vreme jos uvek zeze. A kad bas pozelim dobrog piva, tu je uvek cesko [plez2]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...