Jump to content

Liverpool!


Lex

Recommended Posts

Po meni je bez veze zato sto je 90% ljudi koje znam pre mecha govorilo kako ce milan dobiti, a posle istog kako im je drago sto je liverpool dobio i da se to ocekivalo ...... U svakom slucaju mislim da je steta sto je Liverpool osvojio, ali je zasluzio pobedama nad Juventusom, Chelzijem i Milanom ...

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja secam, navijaci Liverpoola su bash na 3:0 za Milan pevali YNWA ..... I kako se razlika smanjivala bili su sve glasniji. Daleko od toga da su oni najbolji navijachi na svetu, ali na utakmici Liverpool-Milan oni su bili daleko bolji .... Ja odavno ne pratim nashu ligu, nekada sam relativno redovno isao na Zvezdine tekme, ali tada sam jos i verovao da Zvezda nesto moze da uradi u Evropi i da se ulaze u ekipu. A sada da gledam likove koji ne znaju da igraju fudbal, pa jos i da placam da to gledam, e pa ne ide ;). Zato sad gledam strani fudbal , najvise italijanski ( navijam za Juve ), jer kao sto je vec neko rekao, fudbal gledam da uzivam u njemu i potezima igraca, a ne da gledam gomilu invalida kako se seta po terenu.

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja secam, navijaci Liverpoola su bash na 3:0 za Milan pevali YNWA ..... I kako se razlika smanjivala bili su sve glasniji. Daleko od toga da su oni najbolji navijachi na svetu, ali na utakmici Liverpool-Milan oni su bili daleko bolji ....

Zato shto ovih skoro da nije ni bilo?

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

svak chast liveru, nisam ochekivao pobedu ali jesam se nadao

zashto ljudi dizu ruke od domatjeg fudbala?

teshko pitanje:J

kada vidish kako su igrali(srcem i do kraja) shmicer i caragher(da ne pominjem gerard-a) zvezde koje primaju ogromne pare i obezbedili su svoje unuke i vidish ove nashe giliptere u besnim kolima sa sponzorushama a na terenu ko penzioneri pitanje gubi smisao.

dobar deo nashih "nada" je mladji od mene i neverovatno glup, zasho bih ishao i navijao za retarde koji netje ni da trche kada kod kutje mogu da gledam vrhunski fudbal?

inache za liver, barsu i arsu navijam poodavno

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Liverpul ima jedne od najboljih navijaca na svetu, ali ne mogu da ih zbog toga zavolim. Kada su dobili bio sam tuzan jer smatram da nisu zasluzili, ali sam priznao da bi u tom trenutku najvise na svetu voleo da sam debeli Englez koji se utopio u pivu od srece! :) Ipak moje srce je bilo uz Sevcenka i Didu, tako da jedva cekam jesen i novu LS.

p.s I Partizan u njoj ponovo. :)

Link to comment
Share on other sites

Prvo rekoshe da nece, pa sad da postoji velika verovatnoca... mislim da je do FA... oni treba da odluce

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kakvo domatje vaspitanje ovaj Bartuc pokazuje na forumu... Cccc...

Osvajach Lige Shampiona ima svoje mesto u kosturu, ali to mesto nije garantovano.

Drugo pravilo je da niko ne mozhe da ima vishe od 4 uchesnika u Ligi.

UEFA je, takodje, odredila da svaki fudbalski savez sam odredi ko tje predstavljati zemlju u LSH. Svojevremeno je Real tako branio titulu, iako nije izborio plasman kroz Shpansku ligu.

FA Engleske je, ishao na blef da ima 4 sigurna + da mozhe da kuka ako LFC osvoji titulu, a vrutj krompir je tako vratio UEFA-i.

Koliko ja vidim - postoje dva reshenja. Jedno je da 'Pool ne igra LSH sledetje sezone.

Drugo je da zauzme svoje mesto u kosturu, da jedna ekipa (najslabiji koeficijent) koja bi ishla u grupe ode u 3. krug kvalifikacija, jedna iz 3. kruga ide u 2. itd...

No, 16. ili 17. juna UEFA odrzhava sastanak, a najkasnije tje se tu odluchit shta tje biti.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

tako je, treba izbaciti na primer nashe, ionako nisha netje napraviti i partizanovo mesto dati liveru(isto bih prichao i da je zvezda prvak)

Ma 'ajde...

Nama Englezi ionako leze tako da... nam je svejedno da li ce Pool ili Everton biti protivnici. ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Opet ista prica. Svi navijaju za Liverpul i govore kako je ovo najbolja tekma, bla, bla. Vec se zaboravila tekma izmedju Barse i Celzija. :(]

Liverpul nije izborio svoje mesto kroz Englesku ligu i ne bi trebao da igra LS! U kup UEFA i pravda zadovoljena. Za ubuduce moze da se promene pravila i da pobednik LS ima garantovano mesto sledece sezone, ali sada bi bilo nepravedno izbacivati nekog.

p.s. Prvak Velsa je ponudio svoje mesto u kvalifikacijama Liverpulu u zamenu za jednu medjusobnu tekmu. Eto resenja!

Link to comment
Share on other sites

napisao sam da nashe treba izbaciti kako bih naglasio da everton treba da igra ls, ostali su bez 2 najbolja igracha i plasirali u ls i zaslzili su da je i igraju. optimalno reshenje bi bilo kako je lex napisao izbaciti one sa najmanjim koeficijentom

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Ma ne treba nikog izbacivati! Jednostavno nije pravedno. Jedino ako im neko ustupi mesto.

Pa zamisli da navijas za tamo neke sto su se mucili ko Hrist da osvoje prvensto jer ih to vodi u 1. kolo kvalifikacija, svi poludeli od srece jer ce imati kakvu-takvu sansu i izbace te jer mutavi Liverpul nije mogao da udje u prvih 4 u svojoj ligi. Glupo, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...