Jump to content

Zhiv je!


Recommended Posts

Kao sto vidite, forum je ponovo poceo sa radom. Trenutno je javni beta test u toku, nakon sto je zavrsen onaj "zatvoreni".

Necu vas sada gnjaviti pojedinostima oko toga sta je na forumu novo a sta staro, sta poboljsano a sta izbaceno, dok se malo situacija ne sredi i ja ne nadjem nesto vise vremena za takve akcije.

Ipak, ovaj topic je tu da javite sve eventualne probleme na koje ste naisli, bugove, ono sto ne radi, itd itd itd.

BUGLIST (ono sto sam do sada izvalio):

- Ne rade smajliji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Reporting in :)

Meni je radio normalno i sa http://forum.klanrur.rs/ FF 1.0.4

Edit: Fuck..... nestali su neki vrlo vazni topici u war3 forumu oni za instalaciju aj molimte pogledaj da li mozes da ih vratis posto je stavrno posao ponovo ih napraviti i sve odraditi.. Dakle pored svih nestalih starijih topika ne radi jos i kada u profilu kliknete na find members posts...

Link to comment
Share on other sites

da razjasnimo zabunu oko index.php u linku: onu stranicu sa bosanskim pandurima nismo sklonili istog trenutka kad je forum proradio, čisto da se malo istestira sa manje korisnika. ljudi koji su imali bookmark-ovano index.php su odmah ušli na forum, dok su oni bez toga zapravo dobijali index.html, odnosno bosanske pandure.

sada je pandurima odzvonilo, pa svi dobijaju forum.

što se tiče skinova, nadamo se da će uskoro biti vraćeni stari i dodati neki novi, bitno je da nama sada radi forum :)

a od novih opcija izdvojio bih ignore (znam da će se mnogi ovome obradovati kada primete da ih ljudi mnogo manje flejmuju zbog pisanja gluposti), lo-fi version (ovo bi trebalo da se svidi drugarima sa slabim vezama i/ili jakim mobilnim telefonima), bolje admin opcije... noviteta će biti i o njima će se pričati u narednim danima sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Uf, uf ... cek da uskochim i kazhem pokoju pre nego sto nastavite da pridikujete a ja odem da spavam :) Ovako:

1. Stariji topici (stariji od 2005. godine) ce svi biti vraceni, nemojte da brigate, ali ce svi oni kompletno biti read only. Baza je realno bila velika iz morali smo da je podelimo na dva dela. Downside kompletnog procesa je to sto sada necete moci da dizhete topice iz mrtvih (ali cete moci da ih linkujete i c/pujete) sto je zrtva koju sam bio spreman da podnesem zarad boljeg funkcionisanja foruma i njegovog ranijeg vracanja na internet.

2. Situaciju sa index.php i index.html je razjasnio Ivan, tako da ne morate da menjate svoje bukmarke, www.klanrur.rs/forum radi isto sto i www.klanrur.rs/forum/index.php.

3. .to Spils - Cini mi se da je tvoj slucaj "izolovani incident" jer se ekipa sa kojom komuniciram oko testiranja foruma (10ak ljudi) ulogovala normalno a ne vidim da je jos neko imao slicnu frku. Ako jeste neka se prijavi, znacice.

4. Skinovi -> Skinovi su vazan deo foruma i svi smo svesni koliko su vam oni bitni. Nadam se da vam nece biti problem da se strpite nekoliko dana, pre nego sto ih vratimo na sajt. Zapravo, pokusacu da uguram neki barem slican onom kojeg smo imali do sada za prvo vreme kao default, dok ne uradimo detaljne prerade ostalih. Razloga za tako nesto su mahom dva :

- Modovi koji se budu ubacivali cesto nemaju "pratnju" u vidu skina i to ce mozda zadavati probleme,

- Postoji izvesni set skinova koji se razvija specijalno za nas sajt, a on zahteva da dizajneri imaju 101% full verziju foruma sa svim modovima instaliranim, kako bi time mogli da se pozabave.

5. Topici - Ne znam kako nema stickyja u War3, kad je on noviji od 2005. godine? To cu morati da proverim ... Sa druge strane, Zoo, ne znam sta znaci "Nema hardvera" ?

6. Avatari, signature, smajliji, profili - Kao sto mozhete da predpostavite, sve stvari u vidu fajlova a ne u vidu unosa u bazi nisu prezivele konverziju, ali NE BRINITE :) Ja vec neko vreme kopiram sadrzaje iz starog foruma u novi, i ocekujem da cu pre nego sto legnem da spavam staviti da se sve uploaduje na forum. To ce reci da bi za neku chuku vremena svi vasi stari avatari, signature, slike iz profila i slicne stvari trebalo da prorade.

7. Nick, ispravicemo te manje gluposti kao sto su duple pod kategorije i slicno, samo dok se prvo pozabavimo ovim nekim krupnijim stvarima :)

To je valjda to za sada.

Link to comment
Share on other sites

Tjirin topic - Taj topic, iako je imao u sebi postove i iz ove godine zacet je daleko pre, mozda cak i 2003. tako da trenutno nije dostupan za cekiranje. Kao sto gore napisah, bice i za to mogucnosti, samo dok prvo sredimo malo ovaj forum.

Sejnt - Uf, ajde daj neko podsecanje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...