Jump to content

Operation Flashpoint 2


Radnik

Recommended Posts

Deluje zanimljivo. mada su malo napravili frku sa onim Armed Assault naslovom koji je kao prvo bio Op Flash 2 pa onda kao ne, predstavlja nezavisan projekat, danas su ga najavili iz Bohemie ali nisu napisali kako se zove ... strasno.

Link to comment
Share on other sites

... stvari stoje tako da; Armed Assault izlazi krajem 2005,

i to je `standalone` nastavak OFP-a ... nesto kao CS 1.6 i CS:Source.

dok `Operation Flashpoint 2` izlazi krajem 2006, ali !; zbog Copyright-a imena Operation Flashpoint koji pripada Codemasters-u koji je izdao OFP 2001,

ljudi iz BIS-a nemaju za sada ime i izdavaca igre pa je zvanicno samo `New Game`.

... tako da ostaje da se igramo sa AA dok `OFP2` ne izadje,

e ... a kad izadje i ovako mali prosek vremena spavanja, ce se svesti na minimum :P ... hihi

389ef-aw_88x31.gif

ARMEDWORKSHOP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eh kad se setim kako smo u 10 na 10 online "oprali" Hrvate koji su u top5 klanova u Evropi

... , gde smo ... ko je ovo ... ko je u kuci, ja sam levo od ove zgrade .... gde je to na mapi, ... nije ukljucena mapa, kako nije?

kako nema pogled iz treceg lica?, jel ovo nas ili njihov ... ja sam na vrhu zgrade levo od spawn-a, ... koja zrada?;prva ili druga?.

ko je protrcao pored drveta?, jel neko od nasih ... sta, ne cujem te

... ja sam kod ove kuce, u centru ... gde je centar?; koji, ovaj sa gornje strane ili ovaj drugi, ... gde cemo sad?; gde su nasi ...

... odoh ja na pljugu !

hahah, kakav je to mec bio [:D]

Edited by Radnik

389ef-aw_88x31.gif

ARMEDWORKSHOP

Link to comment
Share on other sites

Mi smo kao =4c= klan igrali u OFP Europe ligi, bili smo 4. ili 5. valjda, ne secam se ni sam vise, znam da smo sve prali, ali smo se kasno uchlanili pa smo zavrshili tako na tabeli...

Srecom pa i dan danas mi na polici stoje moji originali. :)

Eh kako je to dobra igra bila....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...