Jump to content

zanimljiva matematika downloadovanja


Recommended Posts

meni je na dial up-u konstantna brzina 115,2 kb/sec

a jednom mi se desilo da mi je download-transfer bio na 30 kb/sec citavih 10 min. a startovao je sa 300 kb/sec jbg. tako da se ja osecam prozvanim da kazem svoju "muku" :) iako imam 56k ali sljaka like wirelles!!! Cccc....:)

Link to comment
Share on other sites

Dok sam se patio sa dialup-om znalo je da mi skochi i do 12kb. Ali to je obichno min-dva. Sad sa wireless-om zna dl da mi skochi i do 50k u sec (kada im pukne limiter), a inache skida 15k. Eh kad se setim kad su mi probno pustili 1mbps na nedelju dana :)

Link to comment
Share on other sites

Jeste čuli vi narode za hardversku kompresiju. Server na drugoj strani kompresuje podatke a va

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

ako ste downloadovali fajlove sa nekim dl menadzerom tipa dap, naravno da vam se to deshava :)... ja bilo shta da downloadujem krene kao 400kb/sec pa sve manje manje manje do normalnih 50kb/sec koje imam.

inache.. to preko modema da ste imali download 20, 50, 100, 50000000 kb/sec mozete da prodajete deci u zabavishtu! :)

Link to comment
Share on other sites

Jeste čuli vi narode za hardversku kompresiju. Server na drugoj strani kompresuje podatke a vaš modem ih dekompresuje kako stižu.

NE LAŽI!!!!!!!! NJIHOVI MODEMI SU ČAROBNI A TEBE ĆEMO NA LOMAČU AKO BUDEŠ OPET PROBAO DA NAS FARBAŠ!

OĆU I JA ČAROBNI MODEM :(((((((

Link to comment
Share on other sites

da vidite kako sam skinuo star wars 3 od 700mb za nekoliko minuta, i kompresovao sam ga na 120 kb ;), sve same nule bile u njemu :)

tako da je sve to teoretski moguce :), ili kada skidash textualne falnove, npr sajtove webzipom, normalno da ce ti prekomodema ide 20k/s :) kada je tex u pitanju :)

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

niko nije rekao da je TO moguce sa modemom od 56k ono sto sam ja napisao!

download-transfer bio na 30 kb/sec citavih 10 min. a startovao je sa 300 kb/sec naravno da ne moze!!! GRESKA!! ja ne znam sta se om'a LOZITE da ispravljate,pa majku mu kako mogu imati net speed 115 kb/sec sa 56k !pa jebem mu lebac,naravno da je greska ja vam samo kazem sta sam video,doziveo i sto je pisalo!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...