Jump to content

Tv prenosi!!


nektar

Ko su najbolji komentatori kod nas!!!  

21 members have voted

  1. 1. Ko su najbolji komentatori kod nas!!!

    • 1. Gojko Andrijasevic
      1
    • 2. Aca Stojanovic
      3
    • 3. Predeag Jurisevic
      0
    • 4. Dejan Golalic
      1
    • 5. Ilija Kovacic
      2
    • 6. Slobodan Sarenac
      1
    • 7. Milan Boskovic
      1
    • 8. Milojko Pantic
      9


Recommended Posts

Naravno, najboljeg nema-Milosh Topalovic nema konkurenciju medju fudbalskim komentatorima...

Ko ti je Dejan Golalic?

Au zaboravih njega!!! Lapsus. Golalic ti je lik koji radi prenose na 3k. Nfl. Taj ti je enciklopedija zna sve i osvakom igracu, jedan od retkih komentatora kod nas koji se stvarno pripreme za utakmicu!!! Ziveo je nekoliko godina u americu i stvarno zan sve o americkim sportovima!!!

Link to comment
Share on other sites

Ovo je glasanje za najboljeg a ne za najvecu budalu!!!!

Shta ce ti onda Pantic majke ti... [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ces me to pitati!! Pa njegovi biseri su legendarni!!!! Kada je smorna utakmica covek ume da razonodi gledaliste!!! Evo ti primeri:

1. Kada je prenosio atletiku na oi: Dobro vece prijatelji fudbala prva staza majkl dzekson

2. U poluvremenu neke utakmice ( nemogu da se setim koje ) nije iskljucio mikrofon- mali idi do bifea i donesi 2 vinjaka. Reci da te panta poslao!!!

Link to comment
Share on other sites

mali idi do bifea i donesi 2 vinjaka. Reci da te panta poslao!!!

Da, to je bilo sjajno!Kraj tekme je docekao u takvom stanju u kojem si ti bio onda... znash vec kad [:D] Mada je pola tih bisera koje se nalaze na netu laz (bar tako on kaze) [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jeste cirko sam za vreme prenosa!!!

Ma ne to nego, jeste bio sam janpi za vreme prenosa [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ces me to pitati!! Pa njegovi biseri su legendarni!!!! Kada je smorna utakmica covek ume da razonodi gledaliste!!! Evo ti primeri:

1. Kada je prenosio atletiku na oi: Dobro vece prijatelji fudbala prva staza majkl dzekson

2. U poluvremenu neke utakmice ( nemogu da se setim koje ) nije iskljucio mikrofon- mali idi do bifea i donesi 2 vinjaka. Reci da te panta poslao!!!

i u stazi broj sedam sandej bada... znaci nedeljko bada staza broj sedam ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

a ko je onaj novi na BK sto je prenosio El klasiko...mislim onaj lik kad neko da gol ubije ti volju za utakmicom...

a mislim da su komentatori nepresushni izvori provala :)...

ima na netu gde hocete onu zbirku bisera...

a car je i ovaj sa B92...pregled lige sampiona(ili LES-a kako bi Ronaldinjo rekao [:D])Makabi-Juve...i sad kamerman prikazuje neki transparent na tribinama...i tek ovaj mrtav-ladan kaze:"Ovo sigurno nesto znaci!"

Lolcina:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a ko je onaj novi na BK sto je prenosio El klasiko...mislim onaj lik kad neko da gol ubije ti volju za utakmicom...

Nemoj tako tom komentatoru sam se najvishe smejao [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

i meni je aca stojanovic najleek, jedini komentator kome nemam bash nisha da zamerim(sharenac je izveshtacheno napaljen, ilija nepa pojma, deki golalitj je dobar, ali ne preferiram preterano nfl, sasha mikitj je zmaj ima mnogo provala)

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...