Jump to content

"kosovo" by beach boys


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta meni da sluzi na cast. Zaista za Norvezanina Kosvo ne da je Bogu iza nogu, nego verovatno pola ni na karti ne ume da ga nadje. Kao sto ni ti ne bi umeo da nadjes neki provinciju u Francuskoj itd.

Ok mozda su i debili sto su to uradili ali cisto sumnjam da su imali na umu neki grandiozan plan da bilo koga ponizavaju itd. Pa njima svima seva patka sto su dole. To govorim iz perspektive vojnika, nemoj sad da trazis neki visi smisao jer ga nema. On je dole da bi zaradio pare, mozda cak i po duznosti. Ok mozda su nevastpitani i nemaju postovanja ali ovde se pravi namerno od muve medved. Od drveca ne vidite shumu. Tj u ovom slucaju je obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

Sta meni da sluzi na cast. Zaista za Norvezanina Kosvo ne da je Bogu iza nogu, nego verovatno pola ni na karti ne ume da ga nadje. Kao sto ni ti ne bi umeo da nadjes neki provinciju u Francuskoj itd.

Iz tvog prvog posta se zakljuchuje da ti zauzimash takav stav prema Kosovu, a ne oni. Tako se bar meni uchinilo.

Ok mozda su i debili sto su to uradili ali cisto sumnjam da su imali na umu neki grandiozan plan da bilo koga ponizavaju itd. Pa njima svima seva patka sto su dole. To govorim iz perspektive vojnika, nemoj sad da trazis neki visi smisao jer ga nema. On je dole da bi zaradio pare, mozda cak i po duznosti. Ok mozda su nevastpitani i nemaju postovanja ali ovde se pravi namerno od muve medved. Od drveca ne vidite shumu. Tj u ovom slucaju je obrnuto.

Da li su imali plan ili ne - ne znam niti me interesuje. Chinjenica je da to shto su uradili jeste ponizavajuce i shto je josh gore, KRAJNJE neprimereno s obzirom na situaciju. Srbi ne smeju da pridju do prozora zato shto ih ti divni momci tako dobro chuvaju, a oni trljaju so na ranu sa onakvim zajebancijama. Mene to jako uznemirava.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

E da, da ne zaboravim svoje birache.

wulfgar, imash moj glas na sledecim izborima za predsednika :D

Hvala, hvala, poslacu ti pristupnicu, a kad dodjem na vlast necesh biti zaboravljen. [:D]

Nemoj, pobio bi sve osobe zenskog pola, pa sta bismo onda?

Ne, ne... ko bi nam onda prao charape?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

18 sati dnevno? Kakve to ima veze? Takav ti je posao! Ako ne mozesh da ga radish chasno - nemoj da ga radish uopshte..

..Ah, da. Obichni grunt-ovi nemaju dole nikakav posao. Potpuno sam to smetnuo sa uma. Mozda zato Srbi i ne mogu da izadju iz kuca..

..Onu medalju za sranje sad mozesh sebi da zakachish. Zajahali su spomenik, choveche. Zamisli reakciju Amera - bilo kog Amera, da neko tako neshto uradi sa spomenikom npr. Dzordza Vashingtona. Pa osecam da bi i devojchica od 4 godine skochila da im odgrize nos. I nemoj prichu o tome kako su oni najgori nacionalisti i shovinisti itd. Englez, Francuz, Nemac... svi bi oshtro reagovali na takvo sramno sprdanje.

Za njih je to shljaka, i to ne bash najbolja chim rizikuju svoje glave zbog dve grupe indijanaca koje bi najvishe volele da se medjusobno pokolju (i da, moji postovi su iz njihove perspektive, za sluchaj da ni mene nisi ukapirao)

Ti nikako ne mozhesh tvrditi da njih chetvorica ne obavljaju dobro svoj posao, a to shta rade u svoje slobodno vreme je njihova stvar

btw secash li se i komunistichkih i opozicionih demonstracija na trgu devedesetih? Svaki put se gomila ljudi pela na kip kneza Mihajla i uzvikivala parole pa ne vidim kako se bilo ko bunio da je 'sramno sprdanje'

Ovaj spot nikad ne bi privukao nichiju pazhnju da nije neko naduvao prichu van proporcija radi tirazha/sopstvenih ciljeva

P.S. da su se spotu bile zamenjene uloge srba i shiptara ovde bi bilo brda ovacija, toliko o 'sramnom sprdanju' na koje bi svi oshtro reagovali..

Link to comment
Share on other sites

Tako se bar meni uchinilo.
Upravo tako, ucinilo ti se.

Ovde ne shvatamo jedni druge, ili pak jedan ne shvata drugog. I Cali i ja prichamo iz njihove perspektive. Oni verovatno nisu ni sanjali da ce ovoliki skandal nastati zbog svega toga, a i sumnjam da su bilo kome hteli zlo da nanesu. Ne verujem da ikakva namera stoji iza ovoga sem da ubiju vreme. Isto tako sumnjam da su mislili da ce nekog srmtno uvrediti time, norv. ambasador se izvinuo i u cemu je problem. Mozda na robiju treba da odu zbog toga?

Link to comment
Share on other sites

Za njih je to shljaka, i to ne bash najbolja chim rizikuju svoje glave zbog dve grupe indijanaca koje bi najvishe volele da se medjusobno pokolju

u mirovne misije UN-a se ide dobrovoljno za mega veliku kintu, a na Kosmetu su UN, a ne NATO (ovo ipak nije Avganistan). tako da ne saosecam sa "jadnim nesrecnicima iz bogatih/naprednih/razvijenih zemalja" koji su naterani da odu u Nedodjiju da rastavljaju zaracena plemena. u takve misije sa Zapada obicno ide talog drustva.

(i da, moji postovi su iz njihove perspektive, za sluchaj da ni mene nisi ukapirao)

ne verujem da si uzeo u obzir da su oni SLJAM (human tresh) kada si se stavljao u njihovu perspektivu. pre verujem da si stavio SEBE na njihovo mesto, sto nije isto.

Ti nikako ne mozhesh tvrditi da njih chetvorica ne obavljaju dobro svoj posao, a to shta rade u svoje slobodno vreme je njihova stvar

- ne rade dobro svoj posao

- ne mogu da se svrstavaju ni na jednu stranu ni u svoje slobodno vreme, jer su MIROVNE, a time i nepristrasne snage

btw secash li se i komunistichkih i opozicionih demonstracija na trgu devedesetih? Svaki put se gomila ljudi pela na kip kneza Mihajla i uzvikivala parole pa ne vidim kako se bilo ko bunio da je 'sramno sprdanje'

to nije isto, zato sto se demonstranti nisu peli na spomenik da bi pljuvali i ponizavali svoju naciju ili kneza Mihajla, vec da bi na vidno mesto istakli svoje transparente/zastave.

s druge strane kada je Dana Draskovic 1992. iscepala zastavu drzave, to je krivicno delo, odveli su je u zatvor, a ja bih je osudio na mnogo vecu kaznu nego oni. drzava mora da se postuje.

Ovaj spot nikad ne bi privukao nichiju pazhnju da nije neko naduvao prichu van proporcija radi tirazha/sopstvenih ciljeva

ovo je medjunarodni skandal, iako ga ti tako ne vidis, i treba da se objavi, a ako neko zbog toga poveca tiraz/gledanost/popularnost (B.K. prezirem i kao coveka i kao politicara, da ne bude zabune), smatram da mu je to minimalna nagrada za ono sto cini u odbrani interesa nacije i drzave.

P.S. da su se spotu bile zamenjene uloge srba i shiptara ovde bi bilo brda ovacija, toliko o 'sramnom sprdanju' na koje bi svi oshtro reagovali..

pa onda jajoglavi ne bi protestvovali nego bi napali kamp Norvezana odmah, zato se sa njima i ne sprdaju. a to sto bi ovde bilo ovacija je normalno s obzirom na kolicinu nakupljenog gneva u narodu.

uostalom svako na ovom svetu mora da brani svoje interese, jer niko drugi nece sigurno.

poz [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[:)]

uzas... a taman se rasplamsala rasprava.

i gde su smajliji? dodjavola, moracu onog Lakija da preslisam oko nekih stvari [obican smajli]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...