Jump to content

"kosovo" by beach boys


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne volim nasilje... ali bi ovim kretenima skakao po lobanji...

prokleti shiptari...

ebote, muka mi ih je vishe... a da ovde u ovom gradicu je pre neki 1-2 godine bila neka albanska devojcica... koja je kao napisala knjigu o muceju albanskog naroda na kosovu... i delovi knjige su izlazili u novinama... stvarno... gamad od naroda...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

e, keve mi, gledam ovog kilija i razmišljam da bi bilo do jaja kada bi se za srbende izdavale dozvole.. hoćeš da sernjaš o tzv patriotizmu? ok, polažeš ispit iz srpskog jezika, književnosti (i ostalih umetnosti), geografije i istorije.. pa bar da se nacionalizmom više ne doje polupismeni likovi koji misle da je paja jovanović lik koji daje glas paji patku, ne znaju gde je arilje i misle da smo pobedili u prvom svetskom ratu.. bshh

Link to comment
Share on other sites

pazi u normalnim uslovima verovatno bi bio u izboru za naj gay spot godine (pogledajte onaj deo kad se prskaju vodom) ali posto se pominjemo i mi doduse samo kao bad guys onda on pokazuje kolko je albanski loby jak kad oni prave spotove o tome kako su oni jadni na kosovu i ni u jednom delu se ne kaze da je kosovo u sastavu SRBIJE jos uvek svidjalo se to njima ili ne.

mamu im progay siptarsku raspalu.

Link to comment
Share on other sites

pokazuje kolko je albanski loby jak

Kakve veze ima "albanski lobi" sa ovim??? Ortaci su poslati u tunguziju i smorili su se samo tako...

Zamisli da su tebe poslali negde u afriku da smirujes tenziju izmedju 2 zaracena plemena za koja do juce nisi cuo, i ti si hiljadama kilometara od kuce i smorio si se za sve pare...

Dakle ovo nije smisljeno od stane velikih sila da se mi prikazemo ko ne znam ko nego oni su imali viska vremena, kamera i komp opreme nesto znanja oko video montaze.....

I preneli su ono kako oni vide situaciju oko sebe.. nema teorija zavera nema lobija to je kako nas oni vide a ko je kriv za to svi znamo... cak se i pominje u psmi imenom i prezimenom [:D]

Link to comment
Share on other sites

Norvezani koji imaju najvishi standard na svetu su poslani na Kosovo. I verovatno su mogli da budu u kontaktu samo sa shiptarima. What did you expect people!??

Izvinite, ali mislim da mnoge stvari shvatate previshe lichno...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...