Jump to content

Patch


Recommended Posts

Pozdrav!

Nabavio sam WOW (od Gorana naravno ;) i posto nemam tehnicke mogucnosti da poskidam sve potrebne patcheve interesuje me da li bi neko mogao da ih nareze na cd a da mu ja donesem prazan disk. Inace ja sam iz Bg (Zarkovo) pa ako ima neko ko bi pomogao zemljaku u nevolji neka se javi :)

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

nekapiram , ako ne mozesh da skinesh patch od 120 mb ... kakvo ce ti uzivanje predstavljati da igrash wow ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nekapiram , ako ne mozesh da skinesh patch od 120 mb ... kakvo ce ti uzivanje predstavljati da igrash wow ?

covek je iz RS i ovde u zarkovu nema fon, ode danas kuci pa je hteo da pribavi sve da moze da igra cim stigne,

Nothingman samo postuj imena likova kada pocnes, pozdrav

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Nothingman samo postuj imena likova kada pocnes, pozdrav

Jutros sam poceo da igram, ali posto imam samo dva dana fore za igranje kreirao sam lik na PVE serveru (Badurash, night elf hunter, server Draenor) da bih malo usao u fazon. Kada mi za dvadesetak dana prodju ispiti pocecu iz pocetka na nekom PVP serveru i tada cu podatke ostaviti u topicu "pregled ljudi koji igraju WOW".

Hvala ti jos jednom za patch!

p.s. Igra je....................nemam rechi da iskazem odusevljenje [:)]

Link to comment
Share on other sites

Jutros sam poceo da igram, ali posto imam samo dva dana fore za igranje kreirao sam lik na PVE serveru (Badurash, night elf hunter, server Draenor) da bih malo usao u fazon. Kada mi za dvadesetak dana prodju ispiti pocecu iz pocetka na nekom PVP serveru i tada cu podatke ostaviti u topicu "pregled ljudi koji igraju WOW".

Hvala ti jos jednom za patch!

p.s. Igra je....................nemam rechi da iskazem odusevljenje [:)]

slobodno kreni na pvp serveru, niko te nece dirati na pochetku, a i PVP je krajnji cilj 90% igracha (za ostalih 10% cilj je da prichaju lovachke priche kako su sa 50. lvlom ubili 10 nivoa jache _______ - stavite ovde najomrazheniju klasu [;)] )

btw

[?] Kakav je to patch potreban za igru ? Gde mogu da ga nabavim?  [?]

Cemu mi sluzi patch  [?]

081.gif

Link to comment
Share on other sites

Ljudi zivim na Konjarniku (Zvezdara) prikljucen sam telefonskim putem na internet i nezamisljivo je da skidam patch . Ako ima neko u blizini ko je drage volje da mi da patch na disku bio bih mu puno zahvalan . Podrazumeva se da ja kupujem CD .

Unapred zahvalan [:)]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ljudi zivim na Konjarniku (Zvezdara) prikljucen sam telefonskim putem na internet i nezamisljivo je da skidam patch . Ako ima neko u blizini ko je drage volje da mi da patch na disku bio bih mu puno zahvalan . Podrazumeva se da ja kupujem CD
Edited by Black and white

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

neznam sto se toliko patite oko "odakle skinuti patch?" ili gde ga nabaviti...

samo treba proci forum

postoji VAZAN topic pod nazivom "links, links" koji sadrzi vecinu vaznih linkova

a medju njima i za skidanje patch-eva

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da mi nareze poslednji patch za wow (verzija na engleskom, kupljena u platou) i posalje postom ? Kupio sam igru pre par dana, pretpostavljam da mi treba patch wow-1.5.0-engb-patch.exe od oko 170-ak Mb. Placam postanskom uputnicom unapred koliko trazite ili saljem neke diskove iz moje kolekcije za uzvrat. Ako nekog ne mrzi da se bakce sa postom i sl. molim ga da me kontaktira na boogi3man@gmail.com

Growing old is mandatory, growing up is optional

Link to comment
Share on other sites

molim svakoga ko je u mogucnosti da mi pomogne. treba mi ovaj najnoviji patch za wow. 1.5.0 verzija ali ne onaj mali od 50mb vec veliki od nekih 160-170 mb. ja sam u beogradu i nije mi problem da dodjem do bilo kog dela grada. ako treba platicu ili cu doneti prazan disk kao kompenzaciju samo molim vas pomagajte sto pre!!!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi zivim na Konjarniku (Zvezdara) prikljucen sam telefonskim putem na internet i nezamisljivo je da skidam patch . Ako ima neko u blizini ko je drage volje da mi da patch na disku bio bih mu puno zahvalan . Podrazumeva se da ja kupujem CD  .

                                  Unapred zahvalan [:)]

Samo da ti se javim da sam tu i da ce mo se dogovoriti oko narezivanja patcheva!!!

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

prijatelju, javi se...

imam ga... wow 1.x.x-1.5 eu

ja sam na vracaru... u stvari trenutno sam na poslu ali ti mogu veceras to narezati...

poz.

posalji mi svoju adresu na koju bih mogao da ti posaljem postom CD sa patchevima Ako ne zelis da pises svima da vide pisi mailom na mpajic@tsbest.net

Sve sto trebas jeste da mi posaljes cd...ili da mi das neki kes 50 din da ga ja kupim pa da rezem

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...