Jump to content

sc & bw original


Recommended Posts

da, prochitao sam faq.

da, zvao sam sve plato knjizare (da, i onu u knezu).

da, zvao sam mikro knjigu.

ne, niko mi ne dolazi od rodbine/prijatelja iz inostranstva skoro (a pod skoro mislim 6+ meseci)

kako i gde da nabavim sc & bw (battle chest, whatever) original cd-ove?

any ideas?

Link to comment
Share on other sites

ciro koliko se secam ja sam ti prodao battlechest, shta bi sa tim?

prichao sam u prvom licu jerbo me mrzelo da objasnjavam.. tri ortaka hotje da kupe sc & bw original a ne mogu da se snadju a ja kao dobar drug hotju da im pomognem*.

*pored toga shto hotju da budem dobar drug, dosadilo mi je da mi koriste 24/7 moj kej na bnetu.

:*/

Link to comment
Share on other sites

brate namestis mi naku do jaja picu da je karam i dam ti ja oba cd-a i cd key! oridzinale!

pod jedan, da imam mogutjnost da ti nabacim neku do jaja picu - nabacio bih prvo sebi.

kao drugo, ne trebaju mi tvoj original cd kejevi vetj original igre i kejevi

pod tri, ako nemash nishta pametno da kazesh bolje tjuti - bar na topicima koje ja napravim i gde trazim pomotj - hvala i tjao zdravo.

Link to comment
Share on other sites

okej jagodina,

znaci ako bi mi slao bilo bi cash on demand, po meni to je najrazumnija stvar ili da ja da to preuzmem u poshti kad ti poshaljesh ? ae ako te ne mrzi poshalji mi malo info o tim nacinima poshiljaka na PM :)

A ovaj ciro zar tebi ne trevba orig bw ? mislim necu ja da ti ga ugrabim, trazio si prvi, postavio topic, a ja da ti ga maznem ispred nosa.... mada koliko sam ja izvalio tebi trebaju 3 kopije ne jedna....

Link to comment
Share on other sites

sorry za chekanje... jebga, ortak otje nov.

prodaj mister soulstormu, oh kako kul nik! ;p

ako je zbog key-a znash da nemash frke, kao shto nisi imao ni sa frozenom koji sam ti prodao ..

soulstorm-e baci pm ako hocesh da kupish.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...