Jump to content

Shta je sa #rur-om


Recommended Posts

DA ne bih otvarao novi topic:

Kako moze da se udje u RUR chat?

Odem na www.klanrur.rs ali kad kliknem ne mogu da udjem na forum pa koristim /forum. A za chat?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pa kako da se udje u chat? Video sam druga kako ulazi na chat klanrur-a pre mozda godinu dana...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

1. Link za chat na glavnoj stranici ne radi, istina, ali se nadamo da ce proraditi kada nadjemo novu skripu za java chat i to ...

2. Trenutno se reinstalira server na novi operativni sistem, to je i razlog sto vam ne radi IRC. Juche je bilo frke sa formatiranjem harda, koliko sam upoznat proces je trajao tri sata, niko ne zna zasto, pa se nadaju da ce danas uspeti da srede stvari.

Javicu vam kad saznam stogod novo.

Link to comment
Share on other sites

Sutra cu momku koji radi server a koji se prosto ne odaziva ninakakve poruke ili pozive dati disk sa instalacijom i ocekujem da ce on to odraditi u toku sutrasnjeg dana maksimalno ponedeljka. Naravno, kako se to nista od toga nije ostvarilo proteklih puteva kada sam prognozirao, prosto ni sada ne uzimajte zdravo za gotovo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...