Jump to content

Ghost's...


Recommended Posts

desilo i meni..... odmah da napomenem nisam bio pijan, ni pospan, ni utripovan....

dolazio sam iz igraonice oko 23-24 kao i uvek i kad sam se popeo na moj 5. sprat ugaslio se svetlo u hodniku, shto je bilo cudno jer uvek ga upalim u prizemlju a gasi se posle priblozno 10 min. Krenuo sam ka prekidacu da upalim a kako sam hodao po mraku gledajuci prema stepenishtu i svetlarniku iza neshto kao prashina na slabom mesecevom svetlu se pomerilo u desno van mog vidika. Sishao sam par stepenika da vidim shta je jer nije bilo zvuka, a noc je bila vedra bez dashka vetra. Nicega nije bilo. Malo sam se uplashio i ubrzanim korakom sam otishao do prekidaca i upalio svetlo, i poceo sam da trazim kljuceve po jakni. Kad odjednom neko sa druge strane vrata mi je otkljucao, shto je bilo veoma cudno jer nisam pozvonio na interfon niti rekao mojima kad cu da se vratim. Ja sam se ukipio, a keva koja mi je otkljucala vrata je stajala i rekla da udjem. Stala mi je knedla u grlu i bez reci sam otishao u sobu.... Ni dan danas ne znam shta sam video....

A deshavalo mi se josh takvih situacija tipa senke koje niko ne pravi, a tu su, onda pas koji laje na zid i odjednom pobegne.....

Ako ne verujete u paranormalno, zaboravite moj post i plz do not spit on it !

thnx enivejz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

te senke u mraku mogu da budu prouzrokavane od raznih stvari o_O tako da ono i ja cesto vidjam u mraku te senke ali nije to nista

btw ajse daj jos linkova za onkve snimke ono

je mnogo jako bre moram da priznam da sam se malo u uplasio :) od

ovog snimka posto mi deluje realno

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom kada vidim duha pozovem ga na pivo i tako razgovaramo o raznim stvarima ... uglavnom ga pitam kako su mi brat cale keva , devojka naravno ... itd ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ajde onda i ja da kazem svoje cenjeno mishljenje =))

ne verujem jel nikad nisam imao ni jedan znak koji bi mi rekao da verujem a i lakshe je da ne verujem jel bi verovanje doshlo u kontradikciju sa nekim drugim verovanjima pa bih onda sve morao da menjam shto me mrzi =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Maude, josh jedna tvoja krilatica!

13 duhova je glup film

U jevrejskim svetim knjigama pishe "kad bi ljudi videli koliko demona i zloduha lebdi svuda oko nas, svi bi umrli od straha"

Ja sam strashno plashljiva osoba, spavam sa upaljenim svetlom UVEK, u sluchaju kad smem da zaspim, a uglavnom uvek chekam da svane - strashno, imam 21 god i dalje ko neko dete.... da li ce ikad proci

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Maude, josh jedna tvoja krilatica!

ma pun sam ih ko vuk karadzic =)

Ja sam strashno plashljiva osoba, spavam sa upaljenim svetlom UVEK, u sluchaju kad smem da zaspim, a uglavnom uvek chekam da svane - strashno, imam 21 god i dalje ko neko dete.... da li ce ikad proci

ne

=p

ps: nemo preterujesh ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

U jevrejskim svetim knjigama pishe "kad bi ljudi videli koliko demona i zloduha lebdi svuda oko nas, svi bi umrli od straha"

teorija mi je potvrdjena!!! jupi!!!

Treba samo razmisliti, shta nas, uopshteno sve, pokretje? energija, mozak radi na principu neverovatno brzih elektrichnih impulsa, ipak, kada umremo, telo nam istrune, jedino shto je ostalo iza nas je energija. tako da smo mi posle smrti sve, i nishta. prolazimo kroz sve i svesni smo svega. Kao shto je napisano u bibliji, "dushe" su nosioci apsolutnog i neogranichenog znanja. Kada bismo mogli da vidimo tu energiju oko nas ne znam bash da li bi to bili likovi u ljudskom obliku...ili neki demoni i sl. Mnogi ljudi koji su dozhiveli klinichku smrt tvrde da su napustili svoje telo i lebdili iznad njega. Nisu imali ni ruke ni noge, opisuju sebe kao sferu energije... Tako da malo plashi misao da nam mrtvi non stop prolaze kroz misli i da nas vide samo kao aktivnu energiju koja se non stop menja... Zapitash se o nekim stvarima... nije ljudi da pokushavam da dobijem vernike za neku novu religiju, nego se bojim [peep]

Link to comment
Share on other sites

@The Violator

Luke vracaj ghostbusterse, pitao sam se gde su :)

btw, bio je pre par godina serijal o "ghosts" temi, cini mi se na studiju B

secam se kao specijalizovani timovi idu sa nekom ghost tracking opremom

po kucama i 100% su sigurni da je nesto tu i koliko "toga" ima u blizini :)

23
Link to comment
Share on other sites

teorija mi je potvrdjena!!! jupi!!!

Treba samo razmisliti, shta nas, uopshteno sve, pokretje? energija, mozak radi na principu neverovatno brzih elektrichnih impulsa, ipak, kada umremo, telo nam istrune, jedino shto je ostalo iza nas je energija. tako da smo mi posle smrti sve, i nishta. prolazimo kroz sve i svesni smo svega. Kao shto je napisano u bibliji, "dushe" su nosioci apsolutnog i neogranichenog znanja. Kada bismo mogli da vidimo tu energiju oko nas ne znam bash da li bi to bili likovi u ljudskom obliku...ili neki demoni i sl. Mnogi ljudi koji su dozhiveli klinichku smrt tvrde da su napustili svoje telo i lebdili iznad njega. Nisu imali ni ruke ni noge, opisuju sebe kao sferu energije... Tako da malo plashi misao da nam mrtvi non stop prolaze kroz misli i da nas vide samo kao aktivnu energiju koja se non stop menja... Zapitash se o nekim stvarima... nije ljudi da pokushavam da dobijem vernike za neku novu religiju, nego se bojim [peep]

brate ti si mnogo zajeban lik...sad se i ja plashim

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

sve je to lepo...

Crveni Mars :

" Umreh kao mineral i postadoh biljka,

Umreh kao biljka i podigoh se kao zivotinja.

Umreh kao zivotinja i bejah covek.

Zashto da se bojim? Kada mi je smrt bila nestajanje?

No ipak cu josh jednom umreti kao covek,

Da uzletim s'andjelima od neba blagoslovenim.

I kada zrtvujem svoju andjeosku dushu

Postacu shto nijedan um nije zamislio."

[^]

zivim dok ne umrem... :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

@The Violator

Luke vracaj ghostbusterse, pitao sam se gde su :)

btw, bio je pre par godina serijal o "ghosts" temi, cini mi se na studiju B

secam se kao specijalizovani timovi idu sa nekom ghost tracking opremom

po kucama i 100% su sigurni da je nesto tu i koliko "toga" ima u blizini :)

[:D]

kakvi su to likovi, mogli su jednostavno da se shetkaju oko kratera chernobila sa detektorom za radiaciju i onda kazhu: " u jebote, pa ovo podruchje je ozracheno!!!" samo kr. spoje detektor i kao, choveche svuda oko nas su!

isti qrac sa onim: "did we land on the moon" conspiracy teorijama. Daju publici ono shto zhele da chuju! [:(!] Kao " u ovom snimku sletanja na Mesec iz 1969 vidimo da se americhka zastava viori, iako nema atmosfere niti vetra na mesecu!"

i stvarno, viori se zastava, ali shto je zanimljivo je da je snimak u boji... a orig snimak sletanja na mesec postoji samo u crno-beloj tehnici...

jeste da je off topic [:I] , ali....

Link to comment
Share on other sites

sve u svemu, ja bih bio najsrecniji chovek da mi neko dokazhe da bog postoji i da su sve priche istinite o njemu. Lepo bih odmorio mozak i znao da ako vetj chinim dobro delo, da to nije uzalud i da je to +1 za heaven. I koliko bi chovek trebao da bude zao da zasluzhi vechnost u paklu??? Inache, chovek ne moze da zamisli sebe kako ne postoji, da bash nishta nije ostalo od njega, verovatno otud i ideja od zhivotu nakon smrti...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...