Jump to content

ESWC - Quake III


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NO COMMENT FOR TIGER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! majke mi svaka cast rambo kako si organizovao nema sta .........ali ima jedna stavka ............. JA sam bio u prvi u GRUPI DOBIO REMEDYA 14-6 _i trebao sam da igram sa UNDERTAKEROM !!!!!!!! A DOBIO SAM CWD-a KOJI JE BIO PRVI U SVOJO GRUPI ?#@!??#!?#?!#?! I TAKO VAM KAZEM CU IN KGB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

NO COMMENT FOR TIGER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! majke mi svaka cast rambo kako si organizovao nema sta .........ali ima jedna stavka ............. JA sam bio u prvi u GRUPI DOBIO REMEDYA 14-6 _i trebao sam da igram sa UNDERTAKEROM !!!!!!!! A DOBIO SAM CWD-a KOJI JE BIO PRVI U SVOJO GRUPI ?#@!??#!?#?!#?! I TAKO VAM KAZEM CU IN KGB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koliko ja znam ti si bio jedan od favorita ...

tebe ne treba da zanima sa kim igras, samo koja mapa je u pitanju ...

ako zelis da osvojis tur ... naravno ...

sina_parlante.jpg
Link to comment
Share on other sites

chuti cile.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

pa ok vidimo se u KGB-u a izgleda da ce turnir biti u RELAXU JA GA LICNO SA RAVENOM PRAVIM !!!!!!!!!! PA SE VIDIMO NA TA DVA TURNIRA !!!!! ZA relax nisam siguran zavisi od BRANKA(vlasnika relaxa) ali otom potom bicete obavesteni na vreme !!!!!!!!!!!!!! gl all WHAT I SAY PRACTICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! q3 is not DIE !!!!!!!!! PLAY,PRACTICE,WINS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cu all

Link to comment
Share on other sites

pa ok vidimo se u KGB-u a izgleda da ce turnir biti u RELAXU JA GA LICNO SA RAVENOM PRAVIM !!!!!!!!!! PA SE VIDIMO NA TA DVA TURNIRA !!!!! ZA relax nisam siguran zavisi od BRANKA(vlasnika relaxa) ali otom potom bicete obavesteni na vreme !!!!!!!!!!!!!! gl all WHAT I SAY PRACTICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! q3 is not DIE !!!!!!!!! PLAY,PRACTICE,WINS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cu all

Lele...cile, brate, druze..okani se engleskog, molim te! :)

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

pa ok vidimo se u KGB-u a izgleda da ce turnir biti u RELAXU JA GA LICNO SA RAVENOM PRAVIM !!!!!!!!!! PA SE VIDIMO NA TA DVA TURNIRA !!!!! ZA relax nisam siguran zavisi od BRANKA(vlasnika relaxa) ali otom potom bicete obavesteni na vreme !!!!!!!!!!!!!! gl all  WHAT I SAY PRACTICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! q3 is not DIE !!!!!!!!! PLAY,PRACTICE,WINS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cu all

Zar vas ovaj post ne podseca malo na gotenksov?;)

Chek cile ti reche da vishe necesh igrati quake posle turnira u forumu ?:)

Link to comment
Share on other sites

E to vam je zivot ,

Numero 1 wanna be and you lose from a pussy (kavarde kralju ;)

Cccile skontaj ,da cemo u narednih 100 godina dupe da ti pomeramo sve dok ne prestanesh da sanjash , ,quake je nachin zivota ,quake je zabava zadovoljstvo a ne nabijanje ega.

Ajde sad ispadni chovek i izvini se svima za svoje nelogichne predhodne izjave ,kazi da si previshe sanjao ,i videcesh posle nekog vremena kad se spustish sa visina na kojima si zalutao pritom izgubivshi vid od sunchevog(Ramba) sjaja koje si jarko zeleo da

dosegnesh sa svojim dvokrilcem koji je na tom putu zakachio u vrh planine kavard(cwd).Ali ti si ipak sa jednim motorom nastavio to 10000 godishnje putovanje ka cilju .Sve u svemu iz ove legende uzmi zakljuchaj bolje se prizemlji unapredi pogon unapredi aerodinamiku,unapredi sisteme za odrzavanje zivota i obavezno kupi aktivne i pasivne radare(podplati organizatore)ipak ma koliko svemir bio pust i velik nikad se ne zna sta te moze snaci na tom putovanju ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...