Jump to content

Anime


Recommended Posts

odgledala Terra e seriju (rimejk dugometraznog iz '80-ih) i dobra je stim shto meni zasmeta malo kad neko ima preterane supermoci

sad skidam Ergo proxy, jel neko gledao? komentar?

ono shto ste spominjali na prethodnim stranicama mi je sledece na dl listi

oO

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

^ SF.

Nije los, sitni propusti (osim kraja koji je mogao malo bolje da se uoblici), 'dubokoumne' teorije i cinjenice all around.

8/10 kod mene.

EDIT: Tema su kiborzi iliti autorave.

Tako da ako ne volis taj fazon skip it like a rabbit.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zasto tebi smeta bilo kakva RASPRAVA i odmah je okarakterishesh kao prepiranje

i to na RUR forumu gde imas tone i tone govana od postova glupavih prozivanja pretnji i nepovezanih

recenica u beskonachnom nizu retardiranih topica.

Razumem gospodaru, idem sad da gledam najnovije srBske anime naslove nakon cega cu da se polijem benzinom i spalim

kako ne bi vise kontaminirao ovaj sveti sajber prostor i nejgove polubogove koji na njemu obitavaju.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

odgledala Terra e seriju (rimejk dugometraznog iz '80-ih) i dobra je stim shto meni zasmeta malo kad neko ima preterane supermoci

sad skidam Ergo proxy, jel neko gledao? komentar?

ono shto ste spominjali na prethodnim stranicama mi je sledece na dl listi

Gledao sam ergo proxy ... dva puta jer zasluzuje a i potrebno je dva puta ga pogledati da bi se sve metafore pohvatale. Defeinitivno nije laka zabava , zahteva da se malo razmishlja i nema besomuchne akcije vishe je bachen aspek na taj svet koji se raspada i kako se to odrazava na te ljude koji su preziveli ... videces vec , trebao bi da pishem seminarski da bi opisao.

Po meni jedan od najboljih ako ne i najbolji anime u tom zanru. Ovde na forumu su ga dobro ispljuvali , po meni jedina mana je sto ... aj da kazem u najznachajnijem delu su zavrsili seriju kao sto je i uarewhatuare rekao , tj tu bi tek trebala da pocne prava prica kada se vracaju The Creators. Sve u svemu nadam se da ce biti nastavak iako je to malo verovatno.

Ako ti se Ergo Proxy svidi gledaj Texnolize isto je remek delo u tom zanru , ako ne preskoci ga ^^ . Ta dva animea su najbolje sto sam gledao ove godine.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Razumem gospodaru, idem sad da gledam najnovije srBske anime naslove nakon cega cu da se polijem benzinom i spalim

kako ne bi vise kontaminirao ovaj sveti sajber prostor i nejgove polubogove koji na njemu obitavaju.

...i ostavi nam dolgi nashja

jakozhe mi ostavljaem dolzhnicima nashim

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

texnolyze sam vec gledala i prokomentarisala ovde

Ok nadam se da ti se svideo ... jer ako jeste onda ce ti leci i ergo proxy :P , stim da kraj nije toliko ... negativan :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa nismo bash ispljuvali Ergo Proxy...evo copy/paste od pre par meseci:

Odgledah Ergo Proxy,krajnji utisak 6.8/10.Posto znam da dosta ljudi daje jako velike ocene ovoj seriji par reci:

Mislim da sam sasvim dobro shvatio celu pricu i zaplet.Ne mogu reci da serija nije dobra,ali ima toliko bezpotrebnih stvari koje se samo nabacuju.Velike kolicine filozofskih referenci koje nemaju potrebe da budu u seriji.Likovi su suvishe "prazni" kroz 23 epizode su malo razvijeni,jednostavno me nije potresalo ako im se nesto desi.EP ima solidnu temu koja "drzi" vodu,ali nije samo to dovoljno da bi serija bila dobra.Jedan quote sa kojim se slazem:"Ergo Proxy is the perfect example of how to start a show and an even more perfect example of what goes wrong when you sacrifice character and plot for the sake of theme."

Mislim da nisam rekao nista sto nije istina...nekome se svidja vishe nekome manje.Slazem se da bi serija bila mnogo bolja da su nastavili dalje,al kao i u 90% serija ending je uvek "klimav".Sad kad su se slegli utisci dao bih vecu ocenu jer realno je bolja serija od gomile djubreta koje se pojavljuje.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Uf, zaboravih se da na boxtorrentzima mora da prodje odredjeno vreme da se napuni swarm, valjda. Konkretno za ovaj torrent potrebno je jos 15 sati da prodje.

Mada meni radi, za divno cudo.

Ako se za 15 sati ne promeni naci cemo drugi, ili cu ja biti zrtveno jagnje. :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

anyway, ne deluje mi nesto bash...

btw, od novog downloada imam:

AKIRA - remastered full DVD (engleski i japanski dub i sub)

Sword Of The Stranger (Full DVD)

Vexille (BluRay rip mkv 720p)

Howls Moving Castle (BluRay rip mkv 720p)

Steamboy (BluRay rip mkv 720p)

GITS (stari kec) (BluRay rip mkv 720p)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Ikki (Ecchi) Tousen 2 i 3 , Prvi serijal mi je zbagovan (tj dobio sam neke retardirane J-pop spotove umesto serije :S )

Akcija je poprilicno ql , karaktera na tone i jedva sam ih popamtio , ecchi momenata na sve strane

Brutalna akcija u kojoj ni jedan od glavnih karaktera ne umire mi nekako ne pije vodu ... (desava se da likovi budu kriticno ranjeni ali nista vise , posle par dana su ko novi)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Neka ti to bude i zadnja. ^^

Mnogo odugovlace, preterano ga tupe.

A kada dodje momenat kada treba da se pokaze tru potencijal, akcija i taktika Konoha nindzi, naivniji su od deteta.

Sto je generalno promasaj tvorca serije, jelte.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah Detroit Metal City dok se skida manga

omg koji fucken win :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Pogledao Dead Leaves.

Kako je retardirano dobar! :D

\o/

Reci koliko je prejak [:D] Godinama sam trazhio hiquality verziju i tek prosle godine je nadjoh... PREJAK NASLOV !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Odlegao Geass,meh mislim da je overrated.Ne kazem da je losh,ali nije nista iznad proseka...prica prosek,mnogo besmislenih stvari,epizoda koje se ponavljaju,likovi koji su "mrtvi" se nekim cudom opet pojavljuju + Clamp char design koji ja licno nikad nisam voleo.Mada moguce je da sam i ja posle ovoliko godina gledanja raznih serija postao probirljiv i da za retko koju seriju mogu da kazem da je bas dobra.

Pre ovoga sam ponovo odgledao School Rumble s1 u nadi da cu ovog puta odgledati i s2,s3 ali nisam mogao.Postoji toliko boljih school based komedija da stvarno nemam zelju da gledam dalje.U celoj serija sam se nasmejao 10 puta.

Samo za Uare cu za neki dan baciti onaj spisak pa da stavljas a,b,c :P

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...