Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Da li zna neko ima li novih epizoda Hellsing-a ?

Cuo sam neke glasine da su zapravo preradjene stare epizode ili slicno ali svejedno , ima li neko nekakve informacije?

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako si siguran za tu 27-mu,to je odlicna vest. :D

U najgorem slucaju zavrsice kao Wolf's rain sa 30, ili kao FMA sa 50.

A ako Bog da krenuce stopama Bleacha i Naruta. (samo da nema fillere) :(

Ali ona ghay scena kada mu L masira stopala....Aaaaaaaaaa!

Chemu to!? xo)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Bilo koji torrent tracker ima bar jednu a vecina sve epizode gore pomenutih serija. Direktan download ili preko mirca, nekog privanog ftp-a, news grupe a ako vas kvalitet ne pogadja a imate dail up, mogu da se nadju i quick time formati.

Zasto ne ostavljam linkove ka nekom ? Jer sam lenj kao i vi. :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam juche full seriju BLOOD na dva DVD-a - 50 epizoda...

Poceo sam da gledam tek, odlichna je, javljam complete utiske kad zavrsim... pa posle i da prosledim kome treba :)

dvd_156.jpg

blood.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Serija je dobra...problem je u tome sto je ljudi povezuju sa blood the last vampire koji je 30 min action packed filmic.Valjda ocekuju od serije sa 26+ epizoda da bude isto takva sto je nemoguce.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Mojne mene da svrstavas u te 'neke ljude' :P

Bas zato sto te prvih par epizoda ostave bez daha sam se radovao celom serijalu.

Pogotovo sto je radjen u saradnji sa Bandai Visuals.

Sta vise i ma dobar zaplet,ali problem je sto taj zaplet mnooogo traje.Pustila me zelja bas zbog tih "20%" smaranja.

Kao i Monster npr. koji isto ima neverovatnu pricu, savrsen zaplet, vise nego dobar crtez,ali mnogo epizoda,mnogo nepotrebnih scena, dogadja, sporednih likova,itd...

Koriste to malo dore sitje sto imaju da naprave nesto sto ce da lici na istu.

Ali im uglavnom ne podje za rukom...

Tehnolajz o5 toplo preporucujem. :)

Death note naravno!

Eto ti primer: Death note VS Blood+

Pogledaj oba, pa ces da uvidis tu razliku. ;)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pa tek je tehnolajz mlacenje prazne slame ;p

Samo ne znam sto Monster pominjes...on je na toliko nivoa bolji od obe serije i ne moze uopste da se poredi sa njima ,al o "ukusima" ne treba raspravljati. :)

Sto se tice Death Note-a,cekam da se zavrshi pa odgledam sve odjednom

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Pomenu sam ga zbog sledeceg:

blagi spoiler sledi, mrzi me da trazim kako se pravi.Ko nije gledao neka preskoci ovaj post.

-69 epizoda Tenma putuje trazeci Johana da mu presudi svojom rukom.Par puta se i predomislja BASH u trenutku kad ga ima na nisanu.Al ajde to da zanemarimo.Jurnjava,zapleti, raspleti, tuzne scene, akcija...

Pravi triler u jeku covece! :)

Da bi dosli do 70 epizode gde Johan NESTAJE jbt! Nestao covek iz kreveta, i niko nista...! Kraj serijala. :|

Alo...ljudi... Pa ne moze to tako.

Mozda sam ja propustio cinjenicu da je Johan Tenimin fiktivni lik,ili kako god su oni to zamislili.Ali to se ne radi na taj nacin. Prvi sam ja koji je Monstera hvalio i dizao u zvezde.Mislim da sam ga cak i tebi srezao Katsu, sta vise jedan od najlepse predstavljenih likova u mojoj animateci nalazi se u tom crtanom.Inspector Runge(ili Lunge zavisi od sub-teama).

Zaista ni jednu stvar nisam mogao da navedem kao losu sem cinjenice da je moglo sve da se strpa u 50 epizoda,ali ajde to i nekako.U principu svaki anime blago podseca na spansku seriju.To kapiram-kupuju vreme,drze napetost itd...

Ona scena pri kraju crtatja,kad pijani cale od onog malise sto ga leraju drugari za bajs vidi Johana a govori da ispred sebe vidi sedmoglavog demona ili kako vec bese, vrh, majke mi!

Ali 70-ta je sve srusila u vodu.Barem da su ga turili u neki camac.Ono kao-zajeb'o je sve i nasao mir u pecanju.Ma jok,ne jebu oni to...

Toliko.

Ali u pravu si-100 ljudi,100 tjudi.:)

Poz

Au da.

Napljuv'o si mi tehnolajz a nisam ga branio.:P

Nema veze, drugi put...

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

...znam,pljuvao se Akira na sav glas...

ko pljuv Akiru, ti ili neko treci? Neisqsno, samo to cu reci!!! Pitao bihja vas 95-te "ok, aj pokazi nesto bolje?"...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi,nemam ja nista protiv Akire.

Jedan je od prvih anima koje sam gledao, i bio sam prilicno odusevljen.

Ali ocekivalo se vise od njega zbog stripa (koji nisam citao), a kapiram da je odlican.Tako da je u svetu palo razocarenje...

Ali istina stoji Niggeru-95-a je 95-a. :)

Recimo ovako: Da zanemarimo postojanje Naruta (anima),i da se nasao neko pametan da strpa toliki strip u dvosatni film.Pa upucali bi ga iz pushke bre! [:)]

Kao sto je pljuvan Masamune-ov Appleseed (anime). Strip je vrh,a ekranizacija skoro "propala".

Jos nisam pogledao memories inace.Gledam Black Lagoon koji se pokazao vise nego zanimljivim. [|)]

Majke mi, skoro pa bih prelomio reci "odlican je" preko usta.Ali tek sam na pola pa ce taj lom da priceka malo.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

pazi, ja da se pitam.... angazovao bi veliko mudo anime studio neki...

da urade REMAKE AKIRE !!! Ko appleseed 2004 sto su uradili... uhhhh kako bi to bilo sa danasnjim mogucnostima animacije...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Strip od milion tomova,brojeva ili ti kniga,doveden u "motion" stanje, tj. anime,95-te ili 2007 je samo skranavljenje istog.

Covece, nemoguce je preneti toliko price u film od sat-dva.Mada...ko moze da ga svari kao jednu pricicu,uzivace.Ko ne moze-pljuvace po njemu ko po razbojniku.:)Slazem se sa tvojim stavom prema Appleseed-u,ali on nije nista vise do hvaljenja kompjuterskih dostignuca, efekata i sl.Sto meni ne smeta,imam jaku stomacnu kiselinu. Xa!

Priznajem.lepo bi izgledao Akira 2007. :)

Jos zamisli da im prdne, pa naprave serijal! 8D

Majko mila...!

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...