Jump to content

Anime


Recommended Posts

bdv da li moze svako da mi kaze koja je najbolja anime/manga serija svih vremena pa da napise, pa cu mozda da skidam da vidim nemojte da zaje**vate!

----------------------

the best ever:

1.Berserk

2.Ghost in the shell stand alone complex 1-26 [^]

3. -||- stand alone complex 2nd gig 1-26 [^]

4. -||- innocence (postoji i prvi deo filma iz 95') [:p]

5. The vision of Escoflowne 1-26 [|)]

ako nista od ovoga nemas,nemoj trositi protok na njih,

obavesti ako ti treba ...

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zheljo jedna...

Cuti i gledaj Alchemist-a ...

Dajes bubreg za par epizoda na nemackom...

Poceo si da se razbacujes,ne valja ti to..

                     

[^]

Lako je razbacivati se tudjim bubrezima... [:D]

Ken ju fiiil d tandr insaaajd? Sejbrrrrr Rajjjjjdrrrrr...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

2.Ghost in the shell stand alone complex 1-26 [^]

3.          -||-          stand alone complex 2nd gig 1-26 [^]

ako nista od ovoga nemas,nemoj trositi protok na njih,

obavesti ako ti treba ...

E jednom sam gledao neki spot u kojem reci idu: Must be the reason I em the king of my castle. Jel je to Ghost in the shell stand alone complex ako je to to sigurno bih ga ogledao, (znaci ima 52 epizode) mozemo da se dogovorimo u toku raspusta da se vidimo moze li? Ajde cujemo se na pm, jos bolje ako si clan huba mozemo tamo da se dogovorimo. Cujemo se poz [|)]

Link to comment
Share on other sites

E jednom sam gledao neki spot u kojem reci idu: Must be the reason I em the king of my castle. Jel je to Ghost in the shell stand alone complex ako je to to sigurno bih ga ogledao, (znaci ima 52 epizode) mozemo da se dogovorimo u toku raspusta da se vidimo moze li? Ajde cujemo se na pm, jos bolje ako si clan huba mozemo tamo da se dogovorimo. Cujemo se poz

--------------------------

..must be the reason why i'm making example... [:D]

Davno ga gledah,tako da nisam siguran da li je to g.i.t.s ,moze da bude.

Mogu samo sa sigurnoshctju da ti kazem da je na mojoj listi odlicnih anime-a

na prvom mestu,koje deli sa Berserkom !

I naravno, preporucio bih ga svakom ko ga nije gledao...

Sve jedno da li ces mi poslati pm ili mail (kkimimaro@gmail.com),na zalost nisam na hub-u.

Imas na ovom topic-u pre par post-ova moj katalog ako te zanima jos nesto ... [^]

citamo se....

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

topla srca preporuchujem, Last Exile i Planetes

mada prva anima koju sam odgledao a da znam da je anima to je berserk, robotek i ostale ne rachunam... i priznajem da me je odushevio, nisam procitao mangu do kraja mada ono kao chekam da izadje nastavak, al slaba vajda od toga...

naruto je imao odlichnu spiku, same scene borbe i njegova unutrashnja borba, zelja da postigne neshto, da ispuni svoje snove, mada da budem iskren nema tolku kompleksnost kao neke anime koje sam odgledao... poshto je ovo vishe dechije al svi smo mi deca tako da kek :)) al ipak muzika tokom bitke je najjacha i dok gledam moram neshto da prokomentarishem... jao sad ga je najebao, i onda se najezhim :D

a planetes je u nekim aspektima dosta slichna narutu, al nije sve crno i belo vetj dolazi do meshvina boja, nekako je real... jer je u neku ruku sve to svakodnevnica... ko shto rekoh preporuchujem je svima:)

onda da vidjim... da tu je trigun anime koja me je odushevila mozda zbog perioda kad sam je gledao a mozda zbog necheg drugog, dechija je al... propagira stvari koje su lepe i zasluzhuju punu paznju... Love & Peace, pocetak mozda netje biti nekima interesantan al sushtina je lepa a i kraj me je nekako odushevio:)

hmmm cowboy bebop, uf da budem iskren zaboravio sam sha se sve izbivalo u toj animi al znam da je vredna gledanja a i slushanja, postovao sam ja mislim na hepi korneru dva tri soundtracka from cowboy bebop`a ... nashao sam na topiku al ne radi taj ftp, okacicu ovih dana...

gledam basilisk al nisam ga josh zavrshio... interesantno je, mada sam se smorio na pocetku

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
ebeno gledam anime i u prvih nekoliko epizoda ovi iz ige poklashe pola likova iz kouge
, mada kad se gledaju anime naravno ako su one sa "dubinom" isto kao i za dobar film covek mora da bude odmoran i posvetjeni tom filmu/animi tih par sati da bi izvukao iole neku poentu kao i za dobru knjigu... al mozda nisam obratio paznju na neka "bitna" deshavanja zbog toga sho sma odgledao film prvo pa onda animu...

gotivim kad naidjem na anime sa nekom dubinom, koje me nasmeju a i rasplachu, koje otvore neke teme za razmishljanje... sve u svemu... te su najlepshe, jer na kraju... nameste mi kez na licu i dobro raspolozhenje tokom dana... :)

(to je umetnost)

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Gerose,

Ako si zeleo da pogledas odlican anime (znaci da bude nesto vise od

Naruta koji se prodao masovnoj proizvodnji besmislenih filera,iako cinjenica stoji da je imao savrsenstvo na pocetku sto se tice osnovne price,muzicke podloge,crteza,karaktera,humora,tuge,akcije i samog zapleta,kakav nisam video jos nigde,i koji bi mu isto tako doneli slave i novaca koje toliko ocajno zele i bez pomenutih),ili komicnog,kao sto je slucaj sa Trigun-om koji je pored dobrog humora zacinjen i akcijom koja je morala biti malo lepse prenesena sa mange u anime.

Nemoj da pomislis da pljujem po Trigunu,jedna je od boljih koje imam i rado bih je preporucio svima koji uzivaju u kvalitetnim ostvarenjima.Kao i Cowboy Bebop-a,Samurai Champloo,Samurai 7, i ostale.

Vecina ima slican klishe kroz koji je razvucena lepo osmisljena prica,koja crtatju daje tu jedinstvenost.Ali to su sve samo kvalitetna ostvarenja u kojima mozes naci par propusta,koji ne mogu toliko da ti zasmetaju koliko ti pokazuju tu granicu izmedju kvalitetnog i jedinstvenog anima.Sto naravno meni ne moze da zasmeta,jer sebe smatram teshkim ovisnikom istih. [^]

Ali kao i bilo koja druga droga,nakon ucestalog konzumiranja postajes imun,i taman kada pozelis da se "skines" pojavi se G.I.T.S. koji ti vrati to osecanje neceg do sada nevidjenog sto si osetio onda kada si je prvi put probao.

Ako ti treba tako nesto,definitivno je vreme da u tvoju kolekciju anima udje Ghost in the Shell,ako ne,uzmi prvo sto se nalazi kod mene u katalogu,sedi i gledaj jedan za drugim.

(naglasavam sebe jer sam relativno nov na rur-u i sem jednog drugara ne mogu da tvrdim da su ostali voljni da tek tako dele svoje kopije).Ali opet kazem nov sam ,tako da je to samo predpostavka [|)]

Evo ti jos jedan bolji naslov : Now and then , here and there.

Na netu sam procitao jedan review za njega koji kaze

--- I would describe this series as powerful, meaningful, and very entertaining. When I say powerful, I refer to the fact that this series is a very sad tragedy depicting the horrible aspects of what war can cause. Never has 13 short episodes caused me to look at how anime can be made correctly. --- [V]

I potpuno se slazem sa covekom.

citamo se...

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

hehehe, kewl:)

btw. sad ukljuchio hard kad ono Now And Then, Here And There bash tju da ga odgledam ove nedelje :))

mada sam pocheo pre dve nedelje da gledam Elfen Lied al nikako da se nateram da zavrshim, nekak mi je dosadno, a horor je... znachi pocetak je nikad ludji [:D] boleshtna od anime :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

hehehe, kewl:)

btw. sad ukljuchio hard kad ono Now And Then, Here And There bash tju da ga odgledam ove nedelje :))

mada sam pocheo pre dve nedelje da gledam Elfen Lied al nikako da se nateram da zavrshim, nekak mi je dosadno, a horor je... znachi pocetak je nikad ludji [:D] boleshtna od anime :)

( [;)] )...

Dobar je.Trebalo bi da i da se najezis i da te rasplace ... [;)]

Elfen lied mene tek ceka . Eno stoji mi torrent-ov tracker spreman za download.

Usporava me Monster (11 masovnih GB-a) !

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

e da ako vetj nisi gledao imash Grenadier na foru triguna samo shto je cica ta koja povlachi obarach :D gotivno je :)))

( [;)] )...

Nisam ga gled'o,mada sad sam proverio torrent, ima paket od

4 i nesto GB u VOB-u (neka fala),

i 2GB mkv-a.Nesto mi taj mkv smrdi.Imao sam s'njim neka losa iskustva,

a i trebashe mi njegovi kodeci...Mnogo cimanja bre.

Moze sve ako je .avi u pitanju... [^]

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

dunno, vetjina anime koje imam su il .avi il .ogm mada samo instalirash vlc media player i sve ide glatko :)

( [;)] )...

vlc media player?

potrazicu...

Pokusao sam par ogm-a da skinem,recimo tri,i svaki od njih je bio sinhronizovan na enleski.A to je skrnavljenje po meni.

[|)]

Reci mi da li je svaki ogm takav,ili sam ja imao tu nesrecu da bude 3 od 3.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Gerose evo za tebe jos nesto:

Jin roh-the wolf brigade

malo stariji naslov,ali dobar,kvalitetan,tragican i sto je najbitnije realan...

E drigar u onom gornjem postu si mi rekao sve, hvala ti mnogo, ja sam se skoro zainteresovao za anime imam kablovski internet tek mesec dana [:D] Dok ga nisam imao nisam uopste razmisljao o tome [:D].

Link to comment
Share on other sites

E,MiGsa sad se chuh sa zajednichkim nam drugarom wulfgar-om.

[:p]

Ako te secanje sluzi ,pre izvesnog vremena te je kontaktirao na mIrc-u.

Rece da je kod drugara na poslu,mislim da smo se tad raspitivali za neke anime sajtove ili nesto tako...

Zaboravio sam ti nick od tada,tako da te nisam prepoznao. [|)]

'fala za onda...

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li si se ikom posebno obracao,ali ako si iz bg-a,i nije ti frka da sacekas jedno 20-ak dana,nije problem da se vidimo.

Ako ne skupish do tada te epizode,pusti mi mail ili pm.Trebalo bi i sa Gerosom da se vidim otprilike tada,pa reko da se ukomponujemo. [|)]

Taman ce izaci jos koji Bleach (ovih dana cekam 80-tu).

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...