Jump to content

Frequently Asked Questions (FAQ) - PROCHITATI


Sajro

Recommended Posts

World of Warcraft, shta je to? Ja sam igrao WarCraft III: The Frozen Throne, da li je to nastavak te igre ili?

World of Warcraft je MMORPG (massive multiplayer online role-playing game) radjen u svetu WarCraft-a. Za sve informacije poseti official web-page of WoW: http://www.wow-europe.com

Ovo je stvarno dobro, ali nigde ne vidim kakva mi mashina treba da bih igrao ovu igru?

Da si malo bolje pogledao sajt nashao bi, ali zato postoje ovi FAQ topic-i gde ti je sve servirano na tacni. Ovo je minimalna konfiguracija sa kojom tjesh imati mogutjnosti da igrash WoW bez vetjih (diskutabilno) problema.

Windows

Link to comment
Share on other sites

video pitanje: ne rade se filmovi na taj nachin, tipa kao kvejk movie (spojish gomilu screenshotova), vetj svi rade wow movie sa programom fraps (fraps.com).

account pitanje: nikako ne mozesh da delish account sa nekim ako nemate dobar dogovor tipa ja igram pre-podne ti po-podne. ako si ti konektovan i tvoj buraz iz igraonice se konektuje ti odmah dobijash disc.

Link to comment
Share on other sites

za to nisam vetj siguran. ali naravno da netjesh drzati ne znam kakve opcije sa slabom mashinom... stavish onako da ti ne kochi i to je to.

mada, sa druge strane, mozda i ima nekih fora da manje laguje ali ja ne znam za njih.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Sve je super samo ima i par nasih igraca na shattered hand serveru (UK), 8 za koje ja znam tacnije, koje treba pomenuti.

Nebi bilo lose da nas je bilo vise od pocetka...

I molim vas nemojte u allijansu, svi u hordu.....cak sam obriso sve alliance charactere koje sam imao zato sto allijansa SMRDI.

Posebno paladini... jaci su od sudbine

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

I molim vas nemojte u allijansu, svi u hordu.....cak sam obriso sve alliance charactere koje sam imao zato sto allijansa SMRDI.

Posebno paladini... jaci su od sudbine

Hehe, Evo cisto da budem objektivan. Nije bash da alijansa smrdi, ali Horda ima mnogo bolje racial benefits za skoro sve klase. Undead Warlock dominira.

Takodje, da, paladin smrdi, ali njegovi shildovi i protekcije mu nece pomoci, jer, bar po onome sto se desava na Vashj serveru, gde god se pojavi, prvo njega targetuju i osudjen je na sigurnu propas' :D

Takodje postoji insinuacija, nije josh potvrdjeno, je da warlock sa svojim minionom fellhoundom MOZE da devouruje taj prokleti shield posle 5-6 sekundi posto je aktiviran. Ja sam nekoliko puta pokusao ali sam uspeo samo 2-3 puta. Moguce je da je on prekinuo taj shield....

predlazem mali recnik... heal, grind, tank, agro... na jednom mestu...

Mislim da svi koji imaju retail verziju igre, imaju recnik na kraju potpuno beskorisnog manual-a :D

BwadBoy

----------------------

PiTCHW!SE

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...