Jump to content

Recommended Posts

Naslov kaze sam za sebe, ako dobijemo Grke (i Slovake, mada smo od njih za klasu ako ne i vishe bolji,a i dobijali smo ih vishe puta) i poraz protiv Francuza nas vodi najverovatnije dalje.

Mech se igra u petak u 21h

Problem je postava, pored Riste, ne znam ko ce pocheti od sledece cetvorice josh uvek (igra se 4x1on1 i 1x2on2). Pored njega 100% je siguran Evil, a ko ce biti josh dvoje, to ne znam. U igri su Duke,Sharky,Ghost, pa i Vladica koji je juche lagano dobio Duke-a,mada su sanse da on odigra vrlo male.

Ko ima esl premium, i jachu konekciju, moze da gleda uzivo prenos preko ESL-TVa, a verovatno ce biti i WaaghTV-a.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ili budes realan i pustis Ghosta da igra :)

pa da on opet na lt-u odigra tenkove ko protiv spanca :))

rista i ja cemo zajedno razmotriti ko treba da igra :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa da on opet na lt-u odigra tenkove ko protiv spanca :))

rista i ja cemo zajedno razmotriti ko treba da igra :D

eee nemoj da mi dirash patuljke, nego retardirano mi zagino mk, posto ima jedno 10 ljudi u deusu koji hoce da gledaju partiju, koji su najiskusniji humani dok ja igram. da je mk preziveo opusteno bi mu demolirao bazu i exp. Posle sam odigrao ptice ko retard , znajuci da to ne prolazi bash cesto.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Naslov kaze sam za sebe, ako dobijemo Grke (i Slovake, mada smo od njih za klasu ako ne i vishe bolji,a i dobijali smo ih vishe puta) i poraz protiv Francuza nas vodi najverovatnije dalje.

Mech se igra u petak u 21h

Problem je postava, pored Riste, ne znam ko ce pocheti od sledece cetvorice josh uvek (igra se 4x1on1 i 1x2on2). Pored njega 100% je siguran Evil, a ko ce biti josh dvoje, to ne znam. U igri su Duke,Sharky,Ghost, pa i Vladica koji je juche lagano dobio Duke-a,mada su sanse da on odigra vrlo male.

Ko ima esl premium, i jachu konekciju, moze da gleda uzivo prenos preko ESL-TVa, a verovatno ce biti i WaaghTV-a.

sto se tice 2v2 ekipe, stavite malog mareta i zabu da igraju :D , dobili su gogu_papa i gogu_mama, to su vam apm70 i josh neki reta kolko sam cuo. :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

sto se tice 2v2 ekipe, stavite malog mareta i zabu da igraju :D , dobili su gogu_papa i gogu_mama, to su vam apm70 i josh neki reta kolko sam cuo. :D

jeeste, mali mare moze samo pljeskavice da nam donosi :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Shta reci, posle 4 puna sata clan wara, na kraju smo dobili 3-2, i to jeste do jaja rezultat, ali nisam zadovoljan. Da nam je neko rekao pre mecha, da uzmemo 3-2 i ne igramo, to bismo prihvatili oberuchke,ali ovako smo propustili priliku da dobijemo chak i sa 5-0

Rezultati

Sharky - Lef 2:0

Evil - Segal 2:1

Ghost - Panic_Wasano 2:0 (jedanput orc, jedanput elf! )

Sweet/Rista - Lef,uc1 1:2 (prva je bila katastrofa, kao i treca chujem, mile je konstantno imao pare i malo pravio, ne znam shta mu je zadnjih nedelja, u ochajnom je stanju,ali bolji 2on2 nemamo)

Rista - Vankor 0:2 (pogani ciganski Grk je uzeo freewin, jer rista nije mogao da odigra, imao je nekih problema, iako je chekao vankora sat vremena do 22h. Chuveni prijatelj nashih igracha Vankor je rekao da ne moze da cheka, da oce freewin, da bi se posle pola sata pojavio na bnetu,i tu ostao do kraja clan wara. Vankor inache dolazi na G3, oce li biti toplog docheka za ovaj manner?)

Enivej 3-2 na kraju, u ponedeljak u 19h (ili malo kasnije) protiv Francuza.Pobeda (koja je mozda i moguca) nas vodi sigurno u doigravanje, verovatno na prvom mestu grupe, tako da videcemo

za repove i ostalo

http://www.esl-europe.net/enc/season2/wc3/.../match/2041736/

Ja bih zeleo da se na kraju zahvalim mojim drugovima, na odlichnim partijama, i ako i ne prodjemo u drugu rundu, svaka im chast, narochito Evilu koji je opet od 0-1 u petoj partiji preokrenuo na 2-1 i doneo pobedu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Shta reci, posle 4 puna sata clan wara, na kraju smo dobili 3-2, i to jeste do jaja rezultat, ali nisam zadovoljan. Da nam je neko rekao pre mecha, da uzmemo 3-2 i ne igramo, to bismo prihvatili oberuchke,ali ovako smo propustili priliku da dobijemo chak i sa 5-0

Rezultati

Sharky - Lef 2:0

Evil - Segal 2:1

Ghost - Panic_Wasano 2:0 (jedanput orc, jedanput elf! )

Sweet/Rista - Lef,uc1 1:2 (prva je bila katastrofa, kao i treca chujem, mile je konstantno imao pare i malo pravio, ne znam shta mu je zadnjih nedelja, u ochajnom je stanju,ali bolji 2on2 nemamo)

Rista - Vankor 0:2 (pogani ciganski Grk je uzeo freewin, jer rista nije mogao da odigra, imao je nekih problema, iako je chekao vankora sat vremena do 22h. Chuveni prijatelj nashih igracha Vankor je rekao da ne moze da cheka, da oce freewin, da bi se posle pola sata pojavio na bnetu,i tu ostao do kraja clan wara. Vankor inache dolazi na G3, oce li biti toplog docheka za ovaj manner?)

Enivej 3-2 na kraju, u ponedeljak u 19h (ili malo kasnije) protiv Francuza.Pobeda (koja je mozda i moguca) nas vodi sigurno u doigravanje, verovatno na prvom mestu grupe, tako da videcemo

za repove i ostalo

http://www.esl-europe.net/enc/season2/wc3/.../match/2041736/

Ja bih zeleo da se na kraju zahvalim mojim drugovima, na odlichnim partijama, i ako i ne prodjemo u drugu rundu, svaka im chast, narochito Evilu koji je opet od 0-1 u petoj partiji preokrenuo na 2-1 i doneo pobedu.

igracu ja sa 2v2 sa dukom ili rajstom

Link to comment
Share on other sites

igracu ja sa 2v2 sa dukom ili rajstom

Svaka cast repki, sto se tice mileta, on bi trebao ili da nauci da trosi pare, posto se secam da i kad ga je strumf poslao da igra cw za clanbase 2v2 samnom , on je konstantno imao 2k golda, tako da bi trebao malo da krene da vezba, ili da rista krene da igra 2v2 s nekim. Sto se tice vankora, ja sam ostao nem, i vecina ljudi je promenila mishljenje o njemu, ali ja mislim i da smo izgubili, ostali bi smo moralni pobednici, posto su se grci spustili na nivo dece od 10 godina, i ucinili sve da bi pokusali da dobiju taj clan war, koji ne meri ko ce koga da izbaci, nego ko ima bolje igrace.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast !!! :)

Boli vas bre uvo za Grke, izgubili su i imaju pravo da se ljute, a i oni su 7. a vi 17. na ladderu pa nek vide da li zasluzuju mesto :[ debili.

Lol za hajlija koji je rekao da ce da ih poubija ako pridju G3-ju :D

Link to comment
Share on other sites

pazi, posle toga sto vankor nije hteo da promeni vreme meca vs riste, oni su vs mene stavili grckog hosta i 10 obza su bila grcka i nijedan nas. Ja sledecu kazem hocu novog hosta i bez obza, oni se svi nesto ljute kao, bad manners itd, ja im reko jebem vam mater niste hteli ristu da cekate nebi vam dao obs pa da mi lizete kitu dok igram. Drugu partiju dobijam, imam 3 expanza + main, on samo jedan imam 80 populacije on 60, imam vece lvl heroje, imam 3 scrolla on nijedan, ON DISKUJE, i ljuti se sto se ne igra RE. Sve u svemu no manners su pokazali grci, ako dodju ima da ih prebijemo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...