Jump to content

Rezultati LANParty-a u Zrenjaninu


Recommended Posts

LAN je prosao odlicno...

Bilo je pice,hrane,riba,i stvari za razmenu :)

Na lanu je bilo 40 ljudi s obzirom da je od njih 10 donelo kompove jbg bolje ista nego nista.Sa strane su nam bili Novosadjani Rmb i Zagor.Oni su jedino ispunili svoj dogovor sa nama,dok nas drug21 nije kao ni voodoo ali jbg sta je tu je proveli smo se super.

Sto se tice Q3 1v1 turnira...

Ovako ucestvovalo je 20 ljudi.Od poznatijih Ja,ob1,Nitro itd...DuKe i Snake nisu mogli da zbog ljubavnih/alkoholnih problema.

Ovako stoje stvari:

1st place - ZeRoQL [QCG]

2nd place - sch4 [QCG]

3rd place - Zagor [sKK]

Snimali smo mecheve pa cete moci da skinete demoe uskoro [ cim ih uploadujem ].Imali smo i komentatora[DJ-mIGOx] i jako dobru publiku.Mechevi su bili extra znaci svi su odigrali svoj maximum.Najzanimljiviji su nam bili ob1 i nitro kada su se sreli u grupu winera,Nitro je razvalio svog misa(kuglichara) od besa,znaci

mis je bilo na sve strane morali smo da mu damu drugi mish posto nije mogao da nadje kuglicu [;)].ob1 ga je odvalio od zivota na t2 dok je na ztn bilo jako gusto.Zagor i zK su odmeravali svoje znage na dm6 i ztn, ali zagor je bio uspesniji.

U drugoj grupi winera susreli su se sch4 i zeroql i naravno sch4 nije uspeo da me pobedi pa je otisao u luser grupu.Tamo se susreo sa nitrom koji ga je uterao u -1 na t2,t4 je bio gust,dok je sch4 oterao nitra u -1 na dm6,metchevi su bili ammmm fuckup.ob1 i zeroql su se susreli finalu winera bilo je new vs ol'school ;) mapa t2 [:p] ,uspeo sam da ga iznerviram i dobio sam ga a drugu partiju je predao i nije hteo vise da ucestvuje.Rmb je ladio jaja posto je odma prosao u winere ali je predao svoj metch protiv sch4.I onda sch4 vs Zagor , sch4 ga je dobio na njegov user skill :).U finalu su se sastali sch4 i ja[zeroql].Posto je sch4 se provukao iz luzera do finala meni je bila je trebala 1 partija da ga dobijem,a njemu 2.Igrali smo ztn3tourney1,rezultat ce te videti kad pogledate demo finala.

To bi bilo to ...

Nagrade je urucio Ob1 himself kao ex-best quaker.Sve je snimala KTV Televizija Zrenjanin i mi smo snimili nesto sa nasim kamerama...

Evo par slika [ nismo imali digitalni,pa smo slikali sa mobilnima]:

ZeRoQL haven't falldown [;)]

53SG0010.jpg

sch4 - ZeRoQL - Zagor

53SG0007.jpg

sch4 - ZeRoQL - Zagor #2

Image349.jpg

Jutarnji pogled na LANovsku idilu

LAN.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ostale demoe ce vam sch4 uplodovati

Grrrr Evo.....

http://abs.gprime.net/sch4_vs_zagortn_Lose...upa_dm6_pt4.ZIP

http://abs.gprime.net/sch4_vs_Nitro_loser_...pa_pdm6_pt4.ZIP

Ovo su Demoji :P iz loser grupe....jedino mi ti valjaju..koliko-toliko.....

Zao mi je sto sa rmb-om nisam odigrao "zvanice" patije ali imam neke koje smo igrali par sati pre pocetka turnira...pa ako ocete mogu i to da upoadujem(na dm6 ima jko smesnih fragova looooooooool) :PPP

p0z

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

hmm... ja sam predao sve partije od mog mega smora (starost je uradila svoje ;) ) hmm a sta je bilo kad sam stigao na lan ? PT4 ... 8-0 za mene pa cv map_restart

stfu sch4 u damn nooob :P (GG)

hahahha

Na ztn3t1 je bio cv map_restart pa sam te dobio tu sledecu....misim na one patrije pt4 i dm6(znash ona slatka granata koja te je sacekala kog LG?:)) koje smo igrali mozda sat vremena pre tutnira i koje sam te gobio :PPPPPPPPPPP

12:4 na pt4 je bilo za tebe u ns-u pre 3 nedelje @pt4...rail te je srao ko necitavog :P(GG)

p0z

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...