Jump to content

Worth1000 takmicenje


Recommended Posts

CESTITAM!!!!!! :):)

molim vas ostavite vase podatke da vas kontaktiramo za"NAGRADU"

i jos jednom cestitam!!

reto nemam vishe bradu ;) a ti skupi muda, pa kad dodjesh u civilizaciju javni se da ti objasnim par stvari ;)

Link to comment
Share on other sites

reto nemam vishe bradu ;) a ti skupi muda, pa kad dodjesh u civilizaciju javni se da ti objasnim par stvari ;)

civilizaciju
e da ta ti je dobra!!

prijatelju ja jesam civilizovan i zivim u civilizovanom gradu sto se ne moze reci za tvoj!! ,a ti ako mislis da si civilizovan i "urban" jer zivis u beogradu blago tebi!! no, samo baci look na tvoj broj postova i samo ce ti se reci jel si kako ti kazes "CIVILIZOVAN" dobro manjak "recnog" ili kako ces ti shvatiti ribljeg ):):) hehehe.. fonda nise ti kriv naravno!!! jbg. kad si samo te reci susretao na sajtu!! klan--a!!

RETO!!

nije ni to bitno, meni je bitno da si se ti pronasao u slici, i da te je moj odabir fotografije duboko dirnuo, chim pominjes "muda",

aj dogovoricemo se tamo negde oko vikenda da raspalimo jedan q3!

Link to comment
Share on other sites

e da ta ti je dobra!!

prijatelju ja jesam civilizovan i zivim u civilizovan gradu sto se ne moze reci za tvoj!! ,a ti ako mislis da si civilizovan i "urban" jer zivis u beogradu blago tebi!! no, samo baci look na tvoj broj postova i samo ce ti se reci jel si kako ti kazes "CIVILIZOVAN" dobro manjak "recnog" ili kako ces ti shvatiti ribljeg ):):) hehehe.. fonda nise ti kriv naravno!!! jbg. kad si samo te reci susretao na sajtu!! klan--a!!

RETO!!

nije ni to bitno, meni je bitno da si se ti pronasao u slici, i da te je moj odabir fotografije duboko dirnuo, chim pominjes "muda"!!!

aj dogovoricemo se tamo negde oko vikenda da raspalimo jedan q3!

Ne razumem ovo kad krenete da spominjete postove...

V

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nego saint-e nisi se valjda naljutio zbog jednog obicnog poredjenja ?

nisam mislio nista "lose"!!

jednostvaNO si mi bio pljunuti "brad pit" pa sam morao svoju rados' podeliti sa ostalim "drugarima" na rur-u!

ko se ljuti ****** ** ***** :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...