Jump to content

Shopping in UK


banman

Recommended Posts

Znam da ovo nije najpogodniji deo foruma za ovo pitanje ali nisam nashao ni jedan koji bi bar malo tezhio ovoj tematici.

Interesuje me da li je neko vec kupovao, sa nashih prostora, neshto od DVD/CD u UK. Vec jedno vreme zhelim da nabavim odredjene DVDe pa da pitam koja je procedura, koliko koshta, shta treba, komplikacije, iskustva, upozorenja, vudu trikovi, molitve itd..

Link to comment
Share on other sites

kupio sam dvd film na britanskom amazonu, naručio sam u ponedeljak, stiglo je u petak ili subotu regularnom poštom, niko ništa nije dirao..

mada, to dosta zavisi od tvoje lokalne pošte odnosno poštara u njoj i njihovih šemica..

izašlo je oko 25 evra, dvd je bio standardne cene, pa izračunaj koliko tu otpadne na poštarinu.

Link to comment
Share on other sites

sho ne odes u educan ?

http://www.e-ducan.com/static.aspx?pageID=1

ja sam preko njih narucivao ranije neke stvari,najbolje da odes do njh kazes sta ti treba,oni nadju link za sekund i izracunaju ti kolko ispadne sve sa svim troskovima i kolki je njihov procenat,sitno nesto uzimaju kolko se secam....

i ono kad stigne ako nije to TO,tj nesto fali u paketu sto se nikad nije desilo,vracaju robu nazad a tebi pare nazad....tako da je do jaja [8D][:D]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...