Jump to content

Final 8, GY liga


Bartuc

Recommended Posts

A sada si se sakrio iza Boshe ali ok navikao sam ja na takve... da znam sa kim da razgovaram.

To mi vise lici da je Hemofarm takticki bolje potkovan u odnosu na Partizan... mislim "lezi" mu Partizan.

Ali u GY ligi nije bas bilo tako... 20 razlike je bilo. Takodje ne slazem se da je Hukic bolji od Shuputa ali to je stvar misljenja pa makar se iza nicka Bosha krio Duda Ivkovic.

Mislim da je Bosa izneo svoje misljenje sa trenerske tacke gledista. Mi razgovaramo o kvalitetu igraca.

Miloje je bolji od bilo kog centra Hemofarma. Takodje mislim da je Stepp bolji od Bakica. Imaju prednost ove godine na centarskim pozicijama. Takodje KKP ima Avdalovica na pleju. Za Shuputa sam vec rekao.

Bosho zaboravio si da uporedis trenere. ;)

A to shto ja nemam pojma o kosarci. xexexe

Da si ti meni ziv i zdrav expertu [^]

Videcemo u sledecem kolu...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to shto ja nemam pojma o kosarci. xexexe

Da si ti meni ziv i zdrav expertu [^]

Videcemo u sledecem kolu...

Pa da, ja sam shatro ishao na sve utakmice Partizana i zvezde ove godine, shta ja znam...

Dobijamo ih opushteno sutra uveche ako si na to mislio...

Samo da dodam, od sada cu slushati savet koji sam josh odavno dobio od drugara Lexa i Borishe-necu komentarisati tvoje gluposti...

Jebi ga, na b92 forumu sam odavno to navikao, ali isto tako sam navikao da ovde dolaze ljudi koji malo misle o onome o chemu pishu, ili pishu sa rezervom, kao ja o nekim fudbalskim stvarima, ili recimo manager kada pita neshto za NBA i sl.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Dobijamo ih opushteno sutra uveche ako si na to mislio...

Samo da dodam, od sada cu slushati savet koji sam josh odavno dobio od drugara Lexa i Borishe-necu komentarisati tvoje gluposti...

Da na to sam mislio ;)

Mnogo su mi dugi postovi. Ti si vec naucio tu skolu ocigledno. "Gledaj druge..." pa onda dodas. Kazes "e ti si retos..." i sl. I onda izgleda da govorim s' rezervom.

"Koliko god dobro covek da govori ako dugo govori on na kraju uvek neku glupost kaze"

Bilo bi dobro samo kad bi pokusao da ucestvujes u raspravi civilizovano... :)

Ali na kraju ne bi bili interesantni forumi bez rasprava... ali civilizovanih naravno

@Lex

Slazem se...

Hronicno dokazujemo bas to shto si rekao.

Ajde potrudicu se da bude drugacije

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Dobismo nekako... Bozica su srale trojke, to nas je izvuklo... Imali smo dva napada za potencijalno odlepljivanje u finishu trece chetvrtine, kod prvog Luka nije pratio igru i nije video dodavanje Avdalovica, a u drugom je napravio korake...

Svi smo imali prilike da se uverimo koliko loshe shutira Hukic, i kako je Topic propao igrach, a svakako i Partizanovu nadmoc na centarskim pozicijama ;))

BTW 500 ljudi... Toliko o vecem interesovanju za APYL ili kako se vec zove :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Kako je Hukic igrao!!! Au Bartuc pogresio sam... Ali kako tek mresti nasu odbranu kad ga cuva Borovnjak auuu to je chudo ;)

Topicu svaka cast...

Svaka cast Brain Damage-u i Cuvarima Casti koji su iz Novog Sada stigli u Pionir.

Svaka cast momci [;)]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

BTW 500 ljudi... Toliko o vecem interesovanju za APYL ili kako se vec zove :)

Uzgred

Novi Sad moj brajko...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kako je Hukic igrao!!! Au Bartuc pogresio sam... Ali kako tek mresti nasu odbranu kad ga cuva Borovnjak auuu to je chudo ;)

Topicu svaka cast...

Svaka cast Brain Damage-u i Cuvarima Casti koji su iz Novog Sada stigli u Pionir.

Svaka cast momci [;)]

Jebi ga, chuvao ga je i Luka, jedan od najgorih odbrambenih igracha u zemlji... ;)

Da, iz Novog Sada bi doshlo 5000, shta? Sa josh 200-300 ljudi iz NS bi bilo celih 700-800, impresivno...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Da, iz Novog Sada bi doshlo 5000, shta? Sa josh 200-300 ljudi iz NS bi bilo celih 700-800, impresivno...

Da bi interesovanje bilo vece za Atlas ligu morali bi da prevalimo onih 1500 u GY ligi...

Da nije bilo NS-a bilo bi bar 1600 [;)]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...