Jump to content

Sta se desava sa WoW-ima?


Saly

Recommended Posts

Hi all!!!

Juce me je drug zvao da me pita da li da mi uzme wow iz madjarske i ja sam rekao ne jer ce da mi dodje ove nedelje! Sada zovem extreme da pitam sta se desava sa wow-ima i oni mi kazu da ce prva tura ici sada igraonicama a da za malo prodaju treba da stigne tek KRAJEM MAJA!!!

Molim nekoga da ih nazove i da potvrdi to sam cuo ili ocigledno nisam dobro razumeo pa da mi objasni jos jednom

HVALA NA PAZNJI

Link to comment
Share on other sites

Ja bi pre uzeo taj wow iz Madjarske jer kako sada stvari stoje moci ces da kupis tek sredinom maja i to uz rezervaciju naravno. Jer ja cekam na wow vec mesec i kusur dana rezervisao sam primerak pitaj od kad i ako ne dobijem ove nedelje lepo cu da narucim iz Engleske preko interneta i kraj price.

Link to comment
Share on other sites

Ma oni iz Extrema su me isqlirali ko nikad:"Pa nismo sigurni hoce li stici bar jedan WOW jer je blizzard izdao 250.000 pa smo po pitanju nabavljanja pesimisticni!!!!!!! Srecom pa nismo primali rezervacije inache bi imali probleme!!!!!!"

Znachi EXTREME je beskoristan za WOW!!!!

Idem da kupim battle chest :)

The Earth Mother smiles upon us

zyg5bs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Search je vas prijatelj.

Mada generalno Cyro ja mogu da se priupitam sta bi bilo sa univerzumom kada biste vi moderatori uzeli i lepo napravili prave sticky topice za ovakva pitanja, da ljudi mogu da se snadju, posto su trenutni pomalo konfuzni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...