Jump to content

Fegeti u srbiji??


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa dobro kada razapinjemo killYg0r fakera na sred kneza ? :) mislim samo kao primer ostalima :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram ove politicki korektne likove.. kao boli me uvo ako se njih dvojica karaju na coshku sve dok mene ne diraju i ne smetaju mi.. pa zapravo tu je izrazeno vise straha nego u stavu 'mrzim ih pobijmo ih sve'... sta ce se destiti kad ti u buducnosti dodje sin na vrata sa drugarom koji ga mazi po dupetu i kao 'cao cale ovo je moja ljubav zivota mi cemo se vencati i usvojiti klinca'... cool je imati stav zivi i pusti druge da zive... ali samo ako i ti drugi tako misle... a gej lobi sigurno nema takav stav...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da, i sta ako ti sin dovede decka kuci.. onda ces kao : "sine, ako cete vec da se karate, nemojte predamnom..."

jes kurac, olesices ga kao nosoroga od batina, pa znas kad ce sledeci put da pomisli na pederaj...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

da, i sta ako ti sin dovede decka kuci.. onda ces kao : "sine, ako cete vec da se karate, nemojte predamnom..."

jes kurac, olesices ga kao nosoroga od batina, pa znas kad ce sledeci put da pomisli na pederaj...

afiniteti prema odredjenim polovima su urodjene stvari

ne mozhe to niko da kontrolishe

alo

Link to comment
Share on other sites

Iako mu je to urodjeno,da li cce on postati peder zavisi od njegove okoline i od toka njegovog zhivota!Znachi ako ga ni na koji nachin, da kazhemo, "ne navedesh" na to da bude peder necce ni biti... Zakljuchak: treba ih istrebiti da i buducci "urodjeni" pederi ne postanu isto! [;)]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

to je za mali procenat fegeta koji su to od rodjenja.... a ovi sto se trpaju u bulju iz dosade ili radoznalosti, lomaca... znam da je dark age pristup celoj temi, al ono.. sta je njima falilo.. jahali su konje, otkidali se od alkohola i ratovali.. i svi bili srecni.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Feget je lud , feget je proklet , ubijesh ga jednom on hoce opet :)))

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...