Jump to content

ESL Turnir u MOJO-u 2


Recommended Posts

Kao sto naslov kaze 30.4. sa pocetkom u 11h ce biti odrzan 1v1 esl turnir.Sta to znaci?Znaci da svi koji hoce da igraju na turniru moraju biti registrovani na esl-u.To je uradjeno iz nekoliko razloga : da ne bi morao da govorim ljudima da ne mogu da ucestvuju na dan turnira ,ovaj turnir se boduje za esl i zato sto je ovo jedan od mini turnira kojim ce se odrediti seeding za veliki turnir koji ce se odrzati jos ne znam tacno kad :)

Znaci svi koji hoce da se smatraju prijavljenim morace da se registruju na www.esl-europe.net/scg (dao bi tacan link ali izgleda da nesto ne radi esl stranica trenutno) i posalju mi svoj player id na Crovax@marihuana.com .

Mape cu odrediti naknadno, ufur je 250 kinti po coveku ,igrace se winner/loser sistem i nagrade ce biti : 60% prvo mesto 30% drugo i 10% trece.

Listu prijavljenih cu dodati u ovaj post kako mi neko posalje svoj player id.

Sve sto vas zanima pitajte :)

Link to comment
Share on other sites

Na ESLU sam crovaxe,sa repkom,i prijavljen josh odavno... :)

i dun think so...

sada sam posetio sajt i prijavljeni smo:RelaX,RistA i JA.Moras da ides na esl-europe.com/scg/w3/1on1/ladder...i da se prijavis na taj nacin,ne samo da se registrujes...cisto da znas da ne bi to radio u 11:15 u subotu sa Crovaxom koji ce dobiti nervni slom jer ce morati da prijavi 30 ljudi koji ce doci u 11:30,i tur ce kasniti zbog toga,tj pochece u 1:00......

Link to comment
Share on other sites

stvarno se potrudite da se shto pre registrujete, da ne gubimo vreme crovax i ja u subotu,takodje ako niste registrovani, dodjite shto pre, jer ako dodjete oko 5 do 11 i niste registrovani, sigurno necemo odugovlaciti turnir zbog vas

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno ali samo 3 coveka su uradila kao sto sam ja zamislio...nego ja cu biti od 10:30 u mojou tako da ako neko oce da igra na turniru tj da se registruje na esl, neka dodje tada posto necu da cekam 2 godine da pocne tur niti cu da regustrujem svakoga ko ne zna sta je internet explorer :)

Takodje ako neko van bgd-a oce da dodje na turnir neka mi se javi na 064/3596723 da znam kad dolazite *wink* *wink* freemane :)

I gledajte da budete registrovani na esl svi da se ne bi mucili sa tim dodatno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se registrovao na esl-u i umesto da dobijem e-mail sa pass-om dobio sam prazno sranje [:(!]

Probao sam sa 3 razlichita mail ali <3 !!!

Docicu sutra u pola 11 pa crovax bude imao strpljenja :]

da, svi dobiju prazan msg... imas opciju "save msg text" pa snimi u neki txt fajl

Link to comment
Share on other sites

Hmm da,glupi ESL :)eto yuri vam je dao objasnjenje,da meni nije bio rekao ja se nikada ne bih regova za repku :) tt,btw jurica i ja smo 1h se smarali oko te registracije na sajtu,za tu likgu za MOJO,ali znaci nigde nisam nashao prijavi se za ligu sve neki komentari i sranja,zanci sajt je bullshit zesci tt.Ali veceras cemo se registrovati sa Leprom :) iz CTB :D,vidimo se tamo,Crovaxe 3 mesta cuvaj,VLadica,Yuri i ja dolazimo 10000%.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Ma sve je ok snashao sam se pomocu lupetanja, izbrojao sam koliko borjeva ima ICQ i samo nalupetao 9 nasumisnih cifara i glupi server je prihvatio !

Boli me paja :)

Vidimo se u 11h u Mojou !

GL&HF !

poz

ne,nisi se snashao,nego sam ja odobrio tvoj ulazak na ladder

toliko o tome kolko chitate shta vam pishe kad se registrujete..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...