Jump to content

WoW Server naravno - fake -


AndarieL

Recommended Posts

Pa kad vam mamice i tatice daju para!!!!! kreditna kartica za igrice .... ljudi jel vi znate gde zivite!!! Zato sam ja za iskoristi mogucnosti free play-a!

ne seri.

od ljudi koje znam da igraju MMO igre, 4/5 su likovi koji sami placaju svoje rachune - a za kreditnu karticu ti treba 10 minuta vremena i 200 dinara u dzepu

Link to comment
Share on other sites

na stranu shto mali sere, i ti exile si se iskenjao

Svi koji igraju imaju originale .....

zar si vec zaboravio na vasha napushavanja Original VS Piratski server?

Ima pristojan broj ljudi koji igraju wow na krekovanim serverima, mada je velika vecina u LANu

Link to comment
Share on other sites

na stranu shto mali sere, i ti exile si se iskenjao

zar si vec zaboravio na vasha napushavanja Original VS Piratski server?

Ima pristojan broj ljudi koji igraju wow na krekovanim serverima, mada je velika vecina u LANu

Na NASHA prepucavanja original vs piratski server ???

kad sam se ja prepucavao u vezi sa time ???

Mislim ja se ne secam.

Tako da ja nisam nista kenjao, ja sam uzeo original jer nemam nameru da igram na nekim piratskim, ni jedan mmorp nisam igrao na piratskim serverima...

kad sam napisao "svi koji igraju imaju originale", mislio sam konkretno na ljude ovde, tako da Calimane nemo kakish :P

Link to comment
Share on other sites

Svu svadju na stranu ja mogu retji samo da ne vidim poentu igranja MMO- igara na piratskim serverima, fora je da bude "MASSIVE" a ne 20-100 ljudi na serveru. Ako vetj volite takve igre, imate komp, pa skupite kesh i za taj original... a posle 1000 dinara se lako skupi mesechno, bar mislim da je tako - to je 35 dinara dnevno da ushtedite.

Link to comment
Share on other sites

Na NASHA prepucavanja original vs piratski server ???

VASHA u smislu ljudi koji igraju WOW, nisam imenovao konkretno tebe

kad sam napisao "svi koji igraju imaju originale", mislio sam konkretno na ljude ovde, tako da Calimane nemo kakish :P

a onoliki guideovi i drugi topici o krekovanim verzijama se otvaraju sami od sebe? razmisli malo sledeci put pre nego shto pritisnesh 'reply' taster..

Link to comment
Share on other sites

VASHA u smislu ljudi koji igraju WOW, nisam imenovao konkretno tebe

a onoliki guideovi i drugi topici o krekovanim verzijama se otvaraju sami od sebe? razmisli malo sledeci put pre nego shto pritisnesh 'reply' taster..

Kali koji je bre tebi kurac ?

Sta me napadash tu ?

Ja stvarno ne znam koji su to topici i da li sam ja nesto govorio o njima, tj. odgovarao na njih?

Sta sam ti ja skrivio ? [:(]

U hurt my feelings! [:(]

Link to comment
Share on other sites

Srecom pa si ispravio nepravdu [;)]

Znas sta ja se necu raspravljati uopste sa vama popaljenicima ... kontam ja too WOW pa u wc brzo izdrkaj !!!! Nego covece nije meni lako izdvoiji za kreditnu jos i original ajde de , ali kreda i svaki mesec da placam 15 e + Net !! Znam da vas boli jebiga istina uvek boli ... ali ja znam da moju lovu koju skupljam ide za ladu ( nivu) a za ostalo me boli kurac !! nisam majmun da se gubim ... hah stakor neznam samo ko je veci .. bas si me zajebo ko tebe majka priroda!!!

Link to comment
Share on other sites

Znas sta ja se necu raspravljati uopste sa vama popaljenicima ... kontam ja too WOW pa u wc brzo izdrkaj !!!! Nego covece nije meni lako izdvoiji za kreditnu jos i original ajde de , ali kreda i svaki mesec da placam 15 e + Net !! Znam da vas boli jebiga istina uvek boli ... ali ja znam da moju lovu koju skupljam ide za ladu ( nivu) a za ostalo me boli kurac !! nisam majmun da se gubim ... hah stakor neznam samo ko je veci .. bas si me zajebo ko tebe majka priroda!!!

Sem toga ja sam trazio pomoc od ljudi koji igraju na piratskim serverima a ne vasa popaljenicka preseravanja!

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne znam sta si ti,ali uvek prvo pogledaj sebe pa onda kritikuj druge.Ako vec to ne radis u wc ti uradi gde to vec radis pa malo oladi.Igraj se lepo na piratskom serveru i ne smaraj druge molim te jer si stvarno dosadan.Novac, koga nije da nemas, skupljas za auto.Ok znaci dosta vise cao.

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne znam sta si ti,ali uvek prvo pogledaj sebe pa onda kritikuj druge.Ako vec to ne radis u wc ti uradi gde to vec radis pa malo oladi.Igraj se lepo na piratskom serveru i ne smaraj druge molim te jer si stvarno dosadan.Novac, koga nije da nemas, skupljas za auto.Ok znaci dosta vise cao.

Ahahha ajd vazi!

Link to comment
Share on other sites

Decko, sa takvih stavom neces nigde naci pomoc, evo ja recimo znam odgovor na tvoje pitanje a necu da ti pomognem jer nisi pokazao ni trunku vaspitanja u svojih nekoliko postova ovde. Igram samo krekovanu verziju, cisto da ti kazem i postedim te suvisnih komentara...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Decko, sa takvih stavom neces nigde naci pomoc, evo ja recimo znam odgovor na tvoje pitanje a necu da ti pomognem jer nisi pokazao ni trunku vaspitanja u svojih nekoliko postova ovde. Igram samo krekovanu verziju, cisto da ti kazem i postedim te suvisnih komentara...

Ja se nisam kulturno ponasao ????!?!? Covece postavio sam post , a zauzvrat sam dobio 20 uvredljivih poruka , sem toga ja sam samo istinu rekao nisam hteo da izigravam .......... ali ok nemoras mislim ok je nasao sam sve sta mi je potrebno !!!!

Link to comment
Share on other sites

Znas sta ja se necu raspravljati uopste sa vama popaljenicima ... kontam ja too WOW pa u wc brzo izdrkaj !!!! Nego covece nije meni lako izdvoiji za kreditnu jos i original ajde de , ali kreda i svaki mesec da placam 15 e + Net !! Znam da vas boli jebiga istina uvek boli ... ali ja znam da moju lovu koju skupljam ide za ladu ( nivu) a za ostalo me boli kurac !! nisam majmun da se gubim ... hah stakor neznam samo ko je veci .. bas si me zajebo ko tebe majka priroda!!!

Miiiiiran stoko, opismeni se prvo malo pa vozi kola onda.

Sam si sad rekao koliki si mozak, kraj debate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...