Jump to content

lvl60 za 7 dana igranja


Sajro

Recommended Posts

Kakve to veze ima?

"licno" sam bio svedok lvl 60 za 9 dana i znam koliko je ortak ( ortaci ) igrao wow da bi to uradio ... i sta je sve zanemario. Znaci ako je neko to uradio za 7 dana onda je to bas freak sa puno slobodnog vremena :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

"licno" sam bio svedok lvl 60 za 9 dana i znam koliko je ortak ( ortaci ) igrao wow da bi to uradio ... i sta je sve zanemario. Znaci ako je neko to uradio za 7 dana onda je to bas freak sa puno slobodnog vremena :)

Ma jeste,kako bre moze za 7 dana,pa jedino ako ga usere da uvek sretne ljude koji rade elite quetove koje nekada morash uraditi da bi nastavio dalje......ko shvata,shvata,ko ne shvata marsh kroz vrata :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Dobro, Gligo... ajde ti nama reci tvoj nick i server gde igrash. Mislim ako mozesh za 3 dana do lvl 40.... ti ovde imash "mnogo vishe skilla" nego svi mi zajedno sa ovih prostora.

Lako je retji, citiram, "ne znam za 60lvl ali , za 40lvl mi treba 3dana" - daj neke dokaze & stuff.

Link to comment
Share on other sites

pa sta se pali te pa naravno da se moze do lvl 40 za 3 dana igranja.

a cyro brate koji si administrator ovog foruma koji je najveci lvl tvog lika kada si tako iskusan.

Brat reci pa da vidimo

A ko neveruje moze u klopu i cugu samnom i glisom da se kladi!

Nije frka iscimacemo se do bg-a za klopu i cugu.

g0dfather.btl ^ Slayer

--------------------------------------

Ocu i ja nesto da kazem za tv dnevnik..........

Link to comment
Share on other sites

pa sta se pali te pa naravno da se moze do lvl 40 za 3 dana igranja.

a cyro brate koji si administrator ovog foruma koji je najveci lvl tvog lika kada si tako iskusan.

Brat reci pa da vidimo

A ko neveruje moze u klopu i cugu samnom i glisom da se kladi!

Nije frka iscimacemo se do bg-a za klopu i cugu.

moze i u neke gamecardove [:D]

Link to comment
Share on other sites

pa sta se pali te pa naravno da se moze do lvl 40 za 3 dana igranja.

a cyro brate koji si administrator ovog foruma koji je najveci lvl tvog lika kada si tako iskusan.

Brat reci pa da vidimo

A ko neveruje moze u klopu i cugu samnom i glisom da se kladi!

Nije frka iscimacemo se do bg-a za klopu i cugu.

Kao prvo, nisam administrator vetj MODERATOR a razlika je i vishe nego velika. Drugo, najvetji level mi je 18 or something ali to nema nikakve veze sa mojim moderatorskim mestom. Izvini, da netjesh mozda ti da budesh moderator? Pa moj retardirani buraz od 12 godina ima lvl 40 lika... toliko o tome da level znachi neshto.

Ajde sada polako se vrati u rupu iz koje si izmileo, tjao zdravo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...