Jump to content

Crvena zvezda - Partizan 1:1


manager

Recommended Posts

:)

Matematicko pravilo komutacije, premutacije itd. [:D]

Bartuc da nisi ti mozda neki lektor ili tako nesto? [8D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je bre nas fudbal. sta hocete ? redovno cemo da gubimo 4:0 5:0 od nekih malo jacih evropskih klubova i eto.

da imamo retarde sto drze klubove.. jeste.

ali ni oni nemaju para, mada i da imaju para, ne bi nista pametno uradili nego bi ih strpali sebi u dzep.

sve treba menjati, dovesti strance (citaj poslovne i odgovorne ljude ) u upravu i mozda se nesto dogodi.

blabla, signa, blabla

Link to comment
Share on other sites

Napraviti Jadransku ligu u fudbalu...

Da prva dva kluba iz jedne drzave u toj ligi igraju dvomec za sampiona svoje drzave.

Da se izbori spajanje koeficijenata klubova iz svih drzava... shto bi dovelo do dva ucesnika u 3. krugu kvalifikacija za LS.

Tribine bi bile punije... time bi bili sponzorima zanimljiviji.

Doneti Zakon o sportu cime bi dozvolili privatizaciju klubova... (odgovormin ljudima) bilo strancima bilo domacim....

Kasnije mogli bi da ukljucimo i Grcku koja je nekoliko godina zainteresovana za projekat Jadranske Fudbalske Lige.

Klubovi iz sledecih drzava bi ucestvovali:

1.SCG (3)

2.Hrvatska (3)

3.Bosna (2)

4.Madjarska(2)

5.Slovenija(2)

6.Grcka(4)

Medjutim ovaj projekat koji bi sigurno znacio spasenje naseg posrnulog fudbala veoma je daleko...

Ali najbitnije je da je projekat moguce ostvariti...

Shto bi bila liga...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

[off topic]

ronaldinjo?

oces da se pridrzavas krilatice "nije tesko biti fin" ili da opet zovemo ivana???

nekad se zaista zapitam da li ti umes da napises normalan post? posle svake recenice upadas u delirijum, ko da si na centralnoj otadzbinskoj upravi SRS-a...

samo da te podsetim nekih zanimljivijih tvrdnji koje si izneo:

1. lion je jedan od 10 najboljih klubova na planeti

2. divlje jagode su najbolja grupa

3. najbolji fudbalski mec u proteklih x godina je bio real - barca

i kako da tebe covek shvati ozbiljno? na stranu to sto ne mogu ni da te ispostujem kao coveka, jer non stop kenjas po nekom clanu foruma...

p.s. kazu ljudi da sam extremno nadaren da napusim idiota... ne secam se da sam to radio na ovom forumu (rasprava je nesto sasvim drugo :) ), nadam se da mi se nece ukazati prilika...

[end off topic]

jadranska u fudbalu :)))))))))))))))

krvi do lakata...

NEMA SANSE... ipak je kosarka nesto drugo (iq prosecnog gledaoca, kriticna masa, popularnost samog sporta)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

josh jedna u nizu gluposti-Ronaldinjo je najbolji u menadzru u vasioni!!!!

Ako bi bila zabranjena putovanja navijachkih grupa, mislim da bi i moglo neshto dase organizuje...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Vidite nije problem to sa navijackim grupama. One ce mozda da putuju ali bice ih recimo 15-20 maximalno. To nije problem nikakav. A i kad bi ih bilo vise vratili bi ih granicari kao sto je to bio slucaj Grobara u Zagrebu ;).

Sledeca stvar: Mi nasu ligu ne mozemo da napravimo dobrom. Kao sto ni Slovenci svoju ligu u basketu ne mogu. Ali zato preostali kvalitet koji se nalazi u Olimpiji i donekle u Pivovarni mogu da nadoknade u GaY ligi. Ono shto je ostalo I shto valja MORA da svoj kvalitet razvije negde drugde.

Sto se tice

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

:)

Ccccccccc, cime se ti bavis, ne gledas sustinu, nego samo cekas da neko napravi neku gresku, a onda upadas ko vo, ali od tebe nista bolje i vise i nisam ocekivao. Nego umes li ti da kazes nesto konkretno ili samo da cekas, gresku i komentarises, sta je ko kada(iz raznoraznih razloga) odvalio. Daj bre mani se toga i gledaj svoja posla, ako imas nest pametno da izjavis, gukni, ovako... Pa nije ti ovo topiic o jeziku i pravopisu. Ja tamo ne bi ni isao. A ti i dalje seri i blamiraj se. Zamisli samo, mi vec razradili temu uveliko, a on samo da skrene paznju na gluposti, krembilska posla, pa pali bre vise, skini mi se. Ja gledao da te zaobiazim, ali nedaju se zaobici Himalaji. Ustvari, ti i dalje trazi ko je slucajno nesto u brzini pogresio ili proguto neko slovo, ja imam pametnija posla... [:(!]

Ponekad se pitam sta je nekim ljudma, na sta sve obracaju paznju?????????!!!!!!!!! [?][?][?][?][?][?][?][?][?]

Link to comment
Share on other sites

[off topic]

ronaldinjo?

oces da se pridrzavas krilatice "nije tesko biti fin" ili da opet zovemo ivana???

nekad se zaista zapitam da li ti umes da napises normalan post? posle svake recenice upadas u delirijum, ko da si na centralnoj otadzbinskoj upravi SRS-a...

samo da te podsetim nekih zanimljivijih tvrdnji koje si izneo:

1. lion je jedan od 10 najboljih klubova na planeti

2. divlje jagode su najbolja grupa

3. najbolji fudbalski mec u proteklih x godina je bio real - barca

i kako da tebe covek shvati ozbiljno? na stranu to sto ne mogu ni da te ispostujem kao coveka, jer non stop kenjas po nekom clanu foruma...

p.s. kazu ljudi da sam extremno nadaren da napusim idiota... ne secam se da sam to radio na ovom forumu (rasprava je nesto sasvim drugo :) ), nadam se da mi se nece ukazati prilika...

[end off topic]

jadranska u fudbalu :)))))))))))))))

krvi do lakata...

NEMA SANSE... ipak je kosarka nesto drugo (iq prosecnog gledaoca, kriticna masa, popularnost samog sporta)

Sta sad ti hoces, sta se mesas, guras nos uvek i svuda gde ti nije mesto. Daj bre ja nikoga ne napadam, video si ko namerno izaziva i provocira, a ti i dalje, samo na mene, daj stvarno, bre koj ti je?! Uostalom da admini misle da nesto nije u redu i sami bi dosli, ali vide, gledam svioja posla, pa nema razoga. [?]

Link to comment
Share on other sites

Ccccccccc, cime se ti bavis, ne gledas sustinu, nego samo cekas da neko napravi neku gresku, a onda upadas ko vo, ali od tebe nista bolje i vise i nisam ocekivao. Nego umes li ti da kazes nesto konkretno ili samo da cekas, gresku i komentarises, sta je ko kada(iz raznoraznih razloga) odvalio. Daj bre mani se toga i gledaj svoja posla, ako imas nest pametno da izjavis, gukni, ovako... Pa nije ti ovo topiic o jeziku i pravopisu. Ja tamo ne bi ni isao. A ti i dalje seri i blamiraj se. Zamisli samo, mi vec razradili temu uveliko, a on samo da skrene paznju na gluposti, krembilska posla, pa pali bre vise, skini mi se. Ja gledao da te zaobiazim, ali nedaju se zaobici Himalaji. Ustvari, ti i dalje trazi ko je slucajno nesto u brzini pogresio ili proguto neko slovo, ja imam pametnija posla... [:(!]

Ponekad se pitam sta je nekim ljudma, na sta sve obracaju paznju?????????!!!!!!!!! [?][?][?][?][?][?][?][?][?]

Ti nisi proguto slovo, ti si druze nepismen...

Shta, da komentarishem onu gomilu gluposti koje si napisao o onoj lopini Zepteru, i ja imam pametnija posla od toga...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

da ali fora je sto ce na stadionima biti 20.000 debila a na basketu je njih 5.000-6.000 ...

treba armija da udje da stiti fudbalere :D

Da brate mozda si u pravu... ali kada incident treba da se desi i kad postoje huligani koju hoce da ga naprave oni ce da naprave incident pa bio to basket, fudbal ili hokej...

Pa i u SFRJ je bilo incidenata na stadionima... A ovo shto se desilo na proslom derbiju je presedan. Policija se samo branila shto je za njih netipicno. Plasim se da ce na sledecem derbiju dobiti naredjenje da biju sve redom ako dodje do nereda.

A i ja se nadam da ce se do pravljenja te lige nesto promeniti u ljudima i doneti nekoliko zakona koji ce se sprovoditi za razliku od drugih...

I samo jos jednu stvar:

Dajte ljudi iskoolirajte malo...

Bartuc ti umesto da smiris situaciju ti je pogorsavas.... [:D]

Mislim da ovim mozemo da opisemo ovaj topic:@Ronaldinho

Ja lupim glupost pa to postane fraza

Svi bi to hteli ali prica im je prazna....

Kod Galeba sam gostovao pa sada vishe... au zaneo sam se - nije bitno [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ti nisi proguto slovo, ti si druze nepismen...

Shta, da komentarishem onu gomilu gluposti koje si napisao o onoj lopini Zepteru, i ja imam pametnija posla od toga...

Ne obracaj paznju na tudje greske, ne govori nesto o cemu nemas 2 blage, i opet pali! Ti sidovoljno pokazao fudbalsko znanje, time sto navijas za krembilski juventus(koga svi pravi poznavaoci fudbala ne mrze, nego preziru!).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sta mislis kome?!

Onome ko kroji konacan plasman svakog prvenstva SCG u fudbalu....

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio na njih!!! Oni ce ga krojiti pa ce ga krojiti!!! Mislio sam pre svega na hrvate!!! Trazili su nas u gumica ligi, dobili nas u ligi a mi od jadranske napravili kup scg!!! to bi se desilo i u fudbalu!!! Nas fudbal nije neki ali je njihov jos jadniji!!!

Link to comment
Share on other sites

ma nektare oni su u gumica ligi izvukli svoje... hrvati su imali 5 klubova + Siroki. Boli njih uvo za trofej koji ne donosi nishta...

Ja mislim na Footb.-mafiju koja zaradjuje na klubovima i namestanju rezultata... kad bi igrali Balkansku to vishe ne bi bila njihova sfera uticaja ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Nasli bi oni kako da se organizuju!!! Krimosi ce se pre udruziti ako imaju interes nego bilo ko drugi!!! Nasa fudbalska mafija je dete za hrvatsku!!! Video si sta su uradili u nemackoj samo sto ni schwaba nije siso vesla pa ih provalise!!! Pa pogledaj rezultate i sve ce ti biti jasno ( za nemce )!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...