Jump to content

Crvena zvezda - Partizan 1:1


manager

Recommended Posts

jes ali su ovi iz partizana bar uspeli da dovedu neke stare igrache.. nije da su sjajni ali su bar iskusni i kvalitetniji od domace boranije... zvezda ne moze ni takve da vrati u svoj klub (tj mozda ni nece)... to dovoljno govori ko je veci lopov :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jes ali su ovi iz partizana bar uspeli da dovedu neke stare igrache.. nije da su sjajni ali su bar iskusni i kvalitetniji od domace boranije... zvezda ne moze ni takve da vrati u svoj klub (tj mozda ni nece)... to dovoljno govori ko je veci lopov :)

Jeste sve to tacno ali...

Vratili su igrace koji su otisli iz Partizana pre x godina i koji su debelo ispusili gde god da su bili... Cira, Tomic... jos samo cekam Isailovica i Dj. Tomica i da kompletiramo ekipu iz 12 godine BC. ;)

Ok ali ipak mislim da je moglo dovesti mnogo bolje igrace... a ne oslanjati se na kockanje kao sto je dovodjenje igraca iz C lige Srbije... Pa sta sa njima bude. Vukcevic je dosao i sad ce da ode za debele pare (oko 7 milioncica) i sta sa tim parama? Treba dovesti nekog stranca ili tri kamiona crnaca kao sto to rade francuzi pa sta bude... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

vama titula nama kup. mora tako biti.

slazem se sa G!-jem, nama treba par iskusnih igraca. ispada da nam je pantelic najiskusniiji u timu.

Ajde mi reci kog igracha isqsnog zvezda treba da dovede?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

(prvenstveno mislim na Dzaju lopova)

Kako mozes da pricas tako nesto za nekog ko je toliko uradio za klub???

Kada umrem i ostavim telo, sashijte mi zvezdino odelo

Od zastave sanduk napravite i uz popa DZAJU mi zovite

marakano turisticko mesto ja sam tebe poseciv`o cesto!!

Dzaja car!

Link to comment
Share on other sites

Ajde mi reci kog igracha isqsnog zvezda treba da dovede?

djorovic je trebao da dodje na pocetku sezone. on vi doneo stabilnost u defanzivi.

njegus bi bio idealan za ovaj tim zvezde.

mislmi da je dovoljno, trenutno mi ne pada na pamet ni jedan drugi...

siiiiiiiiiiiiiiiiiinisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! nemoguca zelja ;)

Link to comment
Share on other sites

Ronaldinho:Dzaja je uradio za zvezdu vise nego bilo ko tako nemoj da kenjas

Derbi:Smor i plus upropasten.Zvezda izgubila titulu (90%) ali dobro osvajamo kup :)

Da bre ne kenjaj, pa svi vec znaju ko je on ustvari! Uostalom i sam vidis situaciju u klubu. Jedini bi nam spas bio da je Zvezdu kupio Philip Zepter, ne znam sto to jos nije uradjeno, trebalo je jos jesenas!? Ali i on digo ruke od budala! Inace kada bi se to dogodilo, imam neki osecaj da bi Zvezda postala srpski i balkanski Chelsea, a to je vec samo po sebi dovoljno. Ali sta cemo kada neki ljudi i dalje drze sve konce u svojim rukama. [V]

Link to comment
Share on other sites

Da bre ne kenjaj, pa svi vec znaju ko je on ustvari! Uostalom i sam vidis situaciju u klubu. Jedini bi nam spas bio da je Zvezdu kupio Philip Zepter, ne znam sto to jos nije uradjeno, trebalo je jos jesenas!? Ali i on digo ruke od budala! Inace kada bi se to dogodilo, imam neki osecaj da bi Zvezda postala srpski i balkanski Chelsea, a to je vec samo po sebi dovoljno. Ali sta cemo kada neki ljudi i dalje drze sve konce u svojim rukama. [V]

Mafija brate niko drugi...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Da bre ne kenjaj, pa svi vec znaju ko je on ustvari! Uostalom i sam vidis situaciju u klubu. Jedini bi nam spas bio da je Zvezdu kupio Philip Zepter, ne znam sto to jos nije uradjeno, trebalo je jos jesenas!? Ali i on digo ruke od budala! Inace kada bi se to dogodilo, imam neki osecaj da bi Zvezda postala srpski i balkanski Chelsea, a to je vec samo po sebi dovoljno. Ali sta cemo kada neki ljudi i dalje drze sve konce u svojim rukama. [V]

Zvezda nas najtorfejniji i klub sa dugom tradicijom budala a neki kriminalac koji se nakrao da bude vlasnik.

Ma treba lepo Karic da kupi zvezdu i onda smo balkanski seljaci

Link to comment
Share on other sites

Zvezda nas najtorfejniji i klub sa dugom tradicijom budala a neki kriminalac koji se nakrao da bude vlasnik.

Ma treba lepo Karic da kupi zvezdu i onda smo balkanski seljaci

Brate ne mislim kao ti!

Hehe kakve gluposti... zvezda neki tamo klub i sad treba neki lopov da je kupi i shta? Zvezda vise nije zvezda sada je ona nesto trece... Da je srece i pameti pa da PFC i FCRS finansira drzava...E onda bi mogli da pricamo ne treba nam Karic, Abramovic, Zepter... A sada kada FCRS posle derbija ima vecu stetu nego korist mislim da je glupo govoriti neke stvari. Zvezda hoce u LS a da pritom nije dala corav dinar da zadrzi neke igrace - e to tako ne moze! Zao mi je ima klubova koji mnogo vise ulazu. Koliko para toliko i muzike.

Weasel pusti te radikalske gluposti. Seti se gde zivis.. U kom vremenu.

Nemoj sada ja da ti pricam da su vremena Sekularca i druzine prosle - najmanje sam pozvan na to.

Takodje mislim da Delije treba da se dogovore ili Dza ili Bu... Dzaja ili neko drugi.

Mislim da je on shta je imao pokazao vreme je za druge... ali tu se najmanje ja pitam... Niti me to interesuje ali podele ne donose nista dobro... to mi Grobari dobro znamo

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ma ajde bre ne kanjaj o zvezdi kad neznas

Ako si ozbiljno shvatio karica ili ceptera kao vlasnika onda LOL

Pa sta mislis da bi taj seljak kupio neki klub radi procveta fudbala ili da bi se jos vise nakrao???

Mojne tako brate... civilizovano... svi bi na ovom forumu govorili "ne kenjaj kad ne znas..." itd.

Aj' ti meni reci samo zasto on ne bi uzeo CZ? On bi uzeo pare ali bi verovatno i doneo zvezdi visestruku korist... I znas shta? Zasto govoris nemas pojma o Zvezdi itd.? Nema sta da se zna tu o zvezdi to j stvar misljenja i praksa potvrdjena u vise zemalja i vise klubova... Shta bi ti da zvezda bude u Dzajinim rukama, da nema vlasnika, i da bude sampion LS? E pa tebra ne moze!

Boli mene uvo za Dzajica, Zeptera, Karica i drustvo ali vise volim da PFC krade covek kao sto je Zepter... on ce da krade ali on ce to da zamaze na razne dobro poznate nacine... male popravke stadiona, stolice, semafor itd. A ne Zeka lopov da uzima kintu a pritom da nista nije uradio za klub ali NISTA!!!

Pravo da ti kazem ja jesam za privatizaciju pa makar pokrali sve sto je ostalo (ako je ista ostalo)...

Shto se tice Dzaje 99% cigana je dobro reklo posle Zenita shta misli o njegovoj majci i familiji a sada se pravite neki koji su uz Dzaju 100% itd.

Mislim da je ipak bolje biti principijalan i reci : "Posle Zenita sam pljuvao Dzaju i mislio da ne treba Zvezdi i tako mislim sada..."

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ja sam izuzetno sportski nastrojen... i ovom prilikom bih da unapred cestitam partizanu titulu... (preskacem samo nadja... ne toliko zbog baste, nego zbog izjave da je partizan bio superiorniji u odnosu na zvezdu???)

pored svega sto se izdesavalo, samo bih bacio akcenat na sudije i na naseg kapitena...

1. iako jako retko komentarisem sudjenje i ne mislim da su oni prevashodni krivci za bilo koji rezultat, smatram da bi belojevic i ljuca mnogo bolje odradili mec od doticnog tandema... smatram da je kriterijum prilikom dosudjivanja faulova bio katastrofalan... i ne mogu da verujem da jedan igrac moze da bude 7 puta u ofsajdu, pa makar to bio i retardirani pantelic...

2. decko koji nam nosi kapitensku traku je najveci krivac sto nismo trenutno prvi na tabeli... na jna je bila SAMO jedna 100% sansa... naravno promasio je ceo gol sa pet metara... u subotu je trebao da postigne hattrick... on je medjutim "na svu srecu" dao "cak" jedan gol... jos nas na kraju pozdravlja ko da mi imamo pet bodova vise...

toliko o derbiju, koji je makar bio bolji od onog na jna... mislim da se takva utakmica ne moze ponoviti ni u beton ligi vatikana :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

1. Da nisi mozda mislio na sudijski par Belosevic-Ljuca?

Mislim da od sedam ofsajda samo jedan nije bio. Cak je i Sekularac rekao da najvecu krivicu snosi Pantelic.

2. Sa drugim se slazem

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

naravno belosevic... izbagovao mi se mozak... prizanjem da su me izludjivale situacije kada sudija mase rukama da zvezdin igrac ustane i akcija se nastavlja, a samo minut posle toga za, malo je reci, identican start svira faul partizanu da bi simon oprobao sut... no to nikako nije bilo najvaznije... samo kazem da mi se to mrcvarenje (vise sam gledao u sudiju nego u igrace) nikako nije svidelo... i da... ako pantelic padne u kaznenom i jos demonstrativno mase rukama ka sudiji postoje samo dve varijante:

1. svira se penal

2. pantelic dobija zuti karton

a ne da se covek ponasa kao da je slep...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Evo mene da nekima razjasnim neke stvari, derbi je bio veoma los, to je cinjenica, ali u vec tako losem mecu, kada je vec mora da se kaze ko je bolji bio, naravno Partizan, konkretniji, odlucniji. Nasem fudbalu i uopste politici, je problemto sto se pitaju takvi ljudi kao sto su Dzaja i kompanija. Steta je sto imamo toliko glupih ljudi(dece, nije bitno)kao sto je Weasel, on je obuzet nekim idealima i dalje misli da je 1991 godina i slavi titulu prvaka sveta. Prvo sine pazi ovamo:

1.Ne moj da se mesas u ono sto ne razumes i neznas.

2.Dzaja jeste Predsednik, a i da nije, zamisli sportski direktor, a krade, sta bi tek radio, da je pretsednik, pa on bi nas potpuno ocerupao, znaci on i sa tog mesta nas opljacka, zamisli... Zato ne lupaj, nista nije nikada uradio za nas fudbal, pa ne bi ostao ovde, nego bi ga trazio neki veliki klub(ne racunam Bastiju ili neke takve drugoligase). Trece on je najveca seljacina, koja laze, krade, zamaze oci, kao ide, pa posle, leci se, pa onda se salio i kaze, da je to sve bio trac... On ne zna bre ni ko je ni sta je ni sta radi, on samo izvrsava zadatke, lukavih politicara, koji su ga i postavili tu gde jeste i upravljaju njime, daju mu zadatke koje treba da izvrsi, zato oni kradu i lazu, a nas fudbal i uopste zemlja sve vise i vise tone i propada, sta ces to nam je sudbina. I zato ne pricaj ono o cemu nemas blage... Mani se corava posla, ne znas nista o politici u fudbalu i uopste fudbalu, moras ti os mnogo toga da naucis, klinac si ti. Kada steknes malo iskustva javi se, dotle, nemoj da smetas onima koji nesto znaju i hoce da kazu, e dobro, toliko o tome, nadam se da ces se ueti upamet i povuci se a ne samo srati i zasmejamati nas svojom gluposcu i detinascu.

3.Niko nije spomionjao Karica i Arkana(mislim u svoje vreme, naravno) i ostale seljacke kriminalce, koji su se nakrali i obogatili, a ovamo posle... Koje trazi ceo svet zbog zlocina, i ne smeju da izadju iz zemlje, od takvih i njima slicnih istina je nema nekakvih vecih koristi, tacnije bas nikakvih, ali ne moj Zeptera da spominje i da pricas nesto o nekome, o kome verujem prvi put i cujes i ne znas bukvalnio nista. Da te malo informisem, posto vidim da si debelo neobavesten. Zepter je cuveno svetsko ime, cuvena svetska firma. Kompanija Zepter jos od 1987 godine je rasprostranjena sirom sveta, a njen vlasnik i osnivac Philip Zepter(poslovni i marketinski potez je promena imena iz Milan Jankovic u Philip Zepter, krajem 80-ih godina proslog veka). Philip Zepter je najbogatiji i najugledniji nas biznismen(i uopste covek) na svetu. Kao sto sam i rekao kompanija Zepter je rasprostranjena sirom planete(nasa definitivno ubedljivo najveca firma i jedna on najrasprostranjenijih evropskih i svetskih firmi). To ja dobro znam, jer, cale od mog najboljeg druga je Predsednik dela kompanije, koja se nalazi u Parisu. Kompanija Zepter je zastupljena u najrazvijenijim zemljama sveta, navescu neke:

1.USA(New York, Los Angeles, Chicago, Washington, Miami, Boston, Houston, Salt Lake City, Honolulu...)

2.Japan(Tokio, Osaka....)

3.France(Paris, Lyon, Marseille, Monaco, Monte Carlo...)

4.Germany(Munich, Berlin, Hamburg...)

5.Great Britain(London, Glasgow, Manchester, Liverpool, Birmingham...)

6.Australia(Sydney, Melbourne...)

7.China(Shanghai, Beijing, Tapei...)

8.Russia(Moscow, ST. Petersburg...)

9.Spain(Madrid, Barcelona, Valencia...)

10.Canada(Toronto, Ottawa...)

11.Italia(Milan, Rome, Torino...)

12.Turkey(Istanbul, Ankara...)

I tako dalje, mogo bi ovako 9 dana, ali necu vise da smara, dovoljno je reci, ako ne verujes, potrazi na www.philipzepter.com podatke, pa se i sam uveri, a imas i na google, pa potrazi. Kad se malo bolje informises, onda se javi i iznbesi svoje misljenje ovako, samo uzalud smaras, nas koji znamo o cemu se radi, aj zdravo i pozdrav svim istomisljenicima, a i onim drugim, koji koji zele, promene, ali ne znaju kako doci do njih.

Inace tamo imas i detaljno objasnjen nacin na koji je dosao do tolikog novca, moci i ugleda, kao i njegovu licnu biografiju, pa sam zakljuci. Zapamti samo da bi ceo svet vec reagovao i ukinuo njegove lance u svetu. Zapitaj se zasto nije niko samo ga mi proglasavamo mafijasem i lopuzom, a ne one koje to zaista i jesu. Inace drago mi je stop je postao Predsednik OSSCG, jer to je najmanje sto zasluzuje, vec se vide promene, a tek ce ih biti, samo treba malo vremena i strpljenja. Da samo imamo vise takvih ljudi, pa vlasti i uticajnim mestima, ne bi nam se desavalo, ovo sto se sada desava, ni slicajno, naprotiv, procvetali bi u svakom pogledu, ali neka bice i toga jednog dana, samo treba da se urazumimo i da preduzmemo neke mere i korake i poizbaacujemo lopuze tipa Dzaje i njemu slicnih.

Pa uostalom vidimo staq je jedan Chelsea od jedne prosecne ekipe postao svetski gigant i trenutno najbogatiji i najbolji klub na svetu, to su cinjenice, rezultati sve govore, e kada bi se i mi uzeli upamet i razmislili kako je do toga doslo, sta bi mogli uraditi... A mozemo samo trebamo prave ljude, e dobro necu vise da smaram, odo ja i srecno, trebace nam! To bi blo to. [:D]

Neka pomogne onaj koji hoce, zeli i pre svega moze! Onaj koji ima znanje i umece za tako nesto!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...