Jump to content

marijuana :)


Recommended Posts

Mislis da ides na Policisku Akademiju ? Gle , nije da te sprechavam ali nemoj da se zezash sa tim stvarima ... znash da to traje 4 godine i da je do jaja teshko ... uostalom kad to zavrshish imas veoma uzak izbor za zaposhljavanje ... Fazon : ` Sa nama si il nisi uopshte `

Kapiram da si se naprzio na fazon panduri mi ne mogu nishta [ posto si u neku ruku jedan od njih ] mogu da pijem dok vozim , prekorachujem brzine & stuff

Prijateljski savet : Ako to mislis da upishesh , prvo se dobro raspitaj za sve u vezi sa tim [ prochitaj prvi pasus ] Jer jos uvek si mlad da se za tako nesto cvrsto odlichish ...

Ali ako imas bash cvrst razlog za to i mnoooogo te zanima onda jebi ga upishi

Ali pazi na ovo : Zamisli da to sad zavrshish i krenesh da radish i svatish da ti to uopshte ne lezhi a kamoli zanima ...

Reci cesh sledece ` Koj sam kurac bacio 4+ godine na ovo ... `

Link to comment
Share on other sites

e, posto cu da idem na pandur koledz i tamo se uzima krv na testu...

zanima me da li i koliko se vutra zadrzava u organizmu i da li moze da se otkrije na ovom testu??

nije da koristim... [:p][:p][:p]

pa sigurno rade isto sto i tvom ortaku...

prestajem od veceras............

e da, svi klan rur clanovi nece placati kazne i dokle god budem ja radio

a ne koristis :) sam si se odao .....

Menjam tashtu za tonu vestackog djubriva :

Shifra : djubre za djubre

de_train.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mislis da ides na Policisku Akademiju ? Gle , nije da te sprechavam  ali nemoj da se zezash sa tim stvarima ... znash da to traje 4 godine i da je do jaja teshko ...

Ma da uzasno je tesko. Cak ima i nekih tamo stranskih jezika i matematika [nerd]

Link to comment
Share on other sites

uostalom kad to zavrshish imas veoma uzak izbor za zaposhljavanje

da, mozes da budes pandur ... ili pandur [:D]

Cak ima i nekih tamo stranskih jezika i matematika

hehe ... i ne zaboravi da je jedan od uslova da imas killy-jev IQ [:p][:p][:p]

btw ... jel ste culi za pandura u Crnoj Gori (valjda Podgorica) koji je postao clan mense, a nadredjeni mislili da je mensa sekta [:)]

Link to comment
Share on other sites

necu da pametujem , but.......

ako ti rade taj test krvi , tj. ako ti rade narko test , ali bukvalno da ti traze tragove droga u krvi , nalaze ti do 6 meseci sve sto si radio....

ako pisas u flasicu , onda se opusti ,... svi govore kao nesto 2-3 nedelje - mesec dana ,

medjutim ja sam radio test posle 2-3 dana , i nikada nisam pao .... : ) dosta mleka i gustog soka,mada imaju i neke tablete cistaci , koje te ociste skroz za 1h,ali kontam da se od toga pisa i na bulju :P

veruj mi imam isqstva sa tim sranjima : )

ako pisas ,a budes u mogucnosti, daj nekoj dileji da se ispisa mesto tebe..... to su kod nas radili masovno na regrutaciji :D

fml

Link to comment
Share on other sites

ako se toliko nagutash teshko da cesh biti u stanju da odesh na bilo kakav pregled.uostalom bole me qurac,ocu josh malo da slusham fantastichne priche o nachinima izbacivanje istih iz organizam ne bi li se na testovima detektovalo nishta.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...