Jump to content

1337 h4x0r 0n r4mp4g3


Recommended Posts

ali ko je toliko glup da hakuje samog sebe par puta zaredom?

rekao bih tri puta jer prva 2 puta se zalio na firewall a treci put je uspeo da obrise sve svoje particije

ps

kao dobar hacker mogao je da pokrene run iz start menija i napise format D ,F ili koje vec ima particije :)))))

Menjam tashtu za tonu vestackog djubriva :

Shifra : djubre za djubre

de_train.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja ne verujem, mislim da je ovo montaza :)

P.S Niko, ali NIKO nije toliko glup

moj brat od strica demantuje tvoje misljenje zato sto je naspram njega ovaj gari anstajn

kada je kupio kopm pre jedno 4 godine zove on mene i pita sav uplasen i drhtavim glasom " ajde brzo dodji kod mene pokvario sam "KOMPJUTER" ali pozuri dok ne dodje cale sa posla ".Ja sve ostavim odem bajsom do njega kad on prozor sklonio u kraj monitora i nezna kako da ga vrati na sredinu i uveca ga ,i sad ja veliki majstor stupam na scenu .Tovario sam ga jedno sat vremena ali nemozes verovati sta je on sve radio ,ja mu kazem probaj da drmas kabel od misa on drma i jos peni sto nece je.e mater prodavcu znaci comma

Menjam tashtu za tonu vestackog djubriva :

Shifra : djubre za djubre

de_train.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jako mi je zao sto moram da vam kvarim zabavu ali ako se ikad iko "igrao" sa ovim svarima zna da ovakvi scenariji nisu moguci.. Tip je previste gledao "SwordFish" i "Hakere 1" gde iskacu natpisi preko celog ekrana crvenim slovima "Access denied" i ostale zajebancije.... Ili ti sve je "montirano" i to od stane nekog tipa koji ne zna bas najbolje "materiju"...

Link to comment
Share on other sites

Jako mi je zao sto moram da vam kvarim zabavu ali ako se ikad iko "igrao" sa ovim svarima zna da ovakvi scenariji nisu moguci.. Tip je previste gledao "SwordFish" i "Hakere 1" gde iskacu natpisi preko celog ekrana crvenim slovima "Access denied" i ostale zajebancije.... Ili ti sve je "montirano" i to od stane nekog tipa koji ne zna bas najbolje "materiju"...

Sto je najgore od svega u swordfish-u su cak i najblize "objasnili" obicnim ljudima na koji nacin to ide... Naravno slikovito i shareno sa tim "access denied" stvarima sto ti kazes , ali ipak su se na neki nacin potrudili.

Link to comment
Share on other sites

Zapravo kada je rec o filmovima nadalje su otisli verovali ili ne u Martix-u [:)] Jer u jedanom delu Trinity pali nmap i skenira portove nekog racunara i onda koristi stvarno postojeci exploit i dobija root tog kompa. Inace ako cemo o objasnjavanju mislim da je to najbolje odradio film hakeri 2 jer tamo nije rec i svemocnom hakeru koji probija sve zastite nego lepo covek 80% radi preko social inginering-a genialno zar ne? [:D]

Link to comment
Share on other sites

ti bi malo da "hakujesh" a? [:D]

imao sam ja neke programe koje sam dobio uz mirci sjebao sam par ljudi i kada sam skeniro za trojance imao sam 30 komada... :/ a te skripte su shit posto ti ubacuju viruse u nju zato ona plain od mardam beya owna... :)

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...