Jump to content

WoW, Plato, ComputerLand


Sajro

Recommended Posts

Danas sam prichao sa jednim dobrim chikom :) koji nije govorio sve u shiframa kao ljudi iz ostalih firmi/radnji koje sam zvao povodom WoW-a.

Evo par informacija koje bi trebale da budu obetjavajutje po prvi put shto se tiche nabavke WoW-a...

ComputerLand tje biti uvoznik za World Of Warcraft igru (izmedju mnogih ostalih) a prodajna mesta za te igre tje biti EXTREME PLATO knjizare. Meni su juche iz Plato-a rekli ono "Mozda dobijemo WOW sa jednim velikim MOZDA" zato shto se chekao odgovor od Vivendi-a da je to 101% sigurno a oni nisu hteli da dodju u situaciju da "prichaju gluposti". Chovek sa kojim sam danas prichao preko telefona, koji je ostavio Mikica sa foruma, je rekao da danas ochekuju odgovor i chim budu 101% sigurni da tje WoW dotji u nashu zemlju Platou tje biti recheno da krene sa primanjem rezervacija.

Shto se tiche kolichine, ComputerLand je trazio 600 kopija koje tje, koliko sam ja to skapirao, dolaziti u redovnim intervalima u nashu zemlju. Ono shto se zna, jelte ako Vivendi to "odobri" a verujemo da hotje, sledetje nedelje dolazi prva poshiljka od 100 komada u PLATO knjizare.

Za vishe informacija pochnite da zovete Plato sutra/prekosutra i ako vam prime rezervaciju znachi da tokom sledetje nedelje dolazi sigurno 100 kopija nasheg dragog i toliko ischekivanog WoW-a.

Eto, nadam se da sam vam bar malo uneo nade da tje te uskoro imati WoW - uputjeno svim ljudima koji vetj nedeljama chekaju svoj primerak ove fenomenalne igre! ;)

P.S.

Za sve informacije oko saradnje izmedju Vivendi-a, ComputerLand-a i samih firmi koje se ovde spominju mozete prochitati na sledetjem topicu: http://forum.klanrur.rs/index.php?s...showtopic=28373

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Znate kako sam ja reshio:

Naruchio preko amazona dve kopije koje ce da posalju kod druga u nemackoj (posto jelte ne salju u srbiju naravno) i trebalo bi bas danas da stignu, ili sutra, ne znam jos tacno, brat vodi evidenciju :)

Mislim ja svoju kopiju imam jos od prvog dana, ali posto je moj brat smarach PREUZEO , kupio je meni drugu posto ja ionako manje igram a krenucu sa novim likom :)

Link to comment
Share on other sites

cciro, otkud ti znash da je fenomenalna kad je nisi igrao? :P

Redovno svratim do C17 a tamo, umesto kako to obichno biva (20 mashina = 19 CS-a i to 19 zato shto 20ti kanterash uplatjuje vreme :)), 10 ljudi igra WoW i vetjina je 35+ level...

Inache danas sam igrao malo na Chika Drashkovom nicku i ubio sam neke hordashe... jeeeeeeeeeeeeeeeeee :-))))

Tjira skinuo mrak, ali sa tudjim likom! :D

Link to comment
Share on other sites

Redovno svratim do C17 a tamo, umesto kako to obichno biva (20 mashina = 19 CS-a i to 19 zato shto 20ti kanterash uplatjuje vreme :)), 10 ljudi igra WoW i vetjina je 35+ level...

Inache danas sam igrao malo na Chika Drashkovom nicku i ubio sam neke hordashe... jeeeeeeeeeeeeeeeeee :-))))

Tjira skinuo mrak, ali sa tudjim likom! :D

seljaq bildaj phyrexa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...