Jump to content

I mi konja za trku imamo


Recommended Posts

Stvarno mislim da je filozofija loziti nekoga ko te lepo pita o nekim stvarima koje znas vise od njega.

Treba biti tako mudar u toj situaciji da bi nekoga nalozio da je to strasno ^^

Vladica je lepo pitao, a lik je poceo da ga jebe i zaludjuje. Jednostavno neki ljudi vole da zezaju druge, to je bolest, ali neizleciva nazalaost.

Uaaau, kakav topic, kakva vest dana, neko je zajebao VLADICU, (kao da je prvi koji je to uradio :))

Samo ne razumem admine koji dopustaju da se ovakve stvari pisu ovde???

Umesto da neko ko vec zna sve informacije o buducim aktuelnim dogadjajim za war, otvori topic i napise to je tako i tako, stavi sticky, otvaraju se ovakvi glupavi topici! O boze kuda ide ovaj svet?

Uzgred, U Kragujevcu se vise nigde i neigra counter, samo se pici war i dota na netu.( Jest u kg-u su verovatno sve bezmozgasi i retardi koji ne shvataju pravu sustinu misaone strategije tj countera)

word.

Link to comment
Share on other sites

hmmm brate kako sam ja koji kurac trebao da znam vuce nisi posto prvi deo de te ja pitam da li iopste ima wc3 eswc qualy u srbiji i celu pricu znaci ja sam krenuo sa znanjem nule oko ecg-a i pitao te sve redom to sto ti to nalazis smesnim to je tvoj problem tt.....samo kad mi ti martine kazes da sam retard nemas pojma kako sam se potresao tt debilu

Ajde sad to sklopi u jednu razumljivu srpsku recenicu i pokazi nam sustinu.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

M@kER,Apr 18 2005, 19:35:15] pa forum je i bio zanimljiv samo dok smo se prepucavali shta je bolje

sc ili war :)

lol , kako to moze da se poredi ? War vs Sc ? ne budite smeshni ... sc ownuje sve ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lol , kako to moze da se poredi ? War vs Sc ? ne budite smeshni ... sc ownuje sve ...

kad smo vec kod toga mislim da ti trebaju mnogo jaci zivci za war... jer u sc-u je sve matematika... a u war-u je svaka druga partija puna komentara lucky chobo ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...