Jump to content

Tehnicki problemi prilikom igranja WoW-a


ikislav

Recommended Posts

Jel', ljudi pozdrav svima, prvi put sam na ovom forumu. Imam neka pitanja u vezi WoW-a, pa se nadam da cete mi pomoci. Naime, planiram da uskoro pazarim originalac ali sam u velikoj nedoumici. Do skora sam, sa "gusarskom" varijantom WoW-a, igruckao na raznoraznim "istocnoslovenskim" serverima. Nakon tih us***ih servera sa minimalnim brojem questova, NPC-ova i ostalih "kosodizucih" problema reko da probam sa originalom. E, sad, posto mi je na tim serverima, latencija odziva kroz mrezu bila uzasno velika (5000+ms), zanima me da li ce mi ista stvar praviti probleme i na Blizzardovim serverima (uzimajuci u obzir da sam obican dial-up korisnik interneta). Zanimaju me iskustva drugih ljudi koji su pichili na Blizzardu. Unapred hvala.

Link to comment
Share on other sites

procitaj stare poruke ili koristi search!

Sto se tice dial up-a najbolje su prolazili igraci sa digitalnom linijom na yubc isp.

Ostali su ok ... Igranje nije strasno osim kad dodjes u gradove gde je mnogo mnogo ljudi... ali opet i tamo je igrivo...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Ti isti serveri koje spominjes u negatovnom kontestu imaj oko 1200 questvoa koji rade... Malo li je ?

Pametnije bi ti bilo da se vratis na EVE [;)]

Sto se tice dial-up povezivanja, mene b92 nije preterano mucio. Ping je izmedju 300-500, mada su raidovi gotovo neizvodljivi [}:)]

Reserved for something catchy.

Link to comment
Share on other sites

U mean 1200=questovi koji rade+questovi koji su bagovani.Kada predjes 20lvl nema uopste questova za tvoj lvl:D

Pa znas kako je, sada smo koncetrisani na pocetne lokacije za sve rase tako da to podrazumeva questove za manje levele, polako, doce i ostalo na red...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...