Jump to content

ClanBase Groups


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto, mislim da mozhemo da se nosimo sa svima sem sa Bugarima ( mislim na wc3 )... Mozda cak i njih xD

good luck, posebno 4 my mate Rista [:D]

maybe....

BG:Insomnia,ZeeRaX,Jack,JustStar...LOSE

DeN:KaJ,Ciara,ySkhYr...LOSE

POL:Demon,Paladyn...WIN

SVK:Doran,Frido...WIN

NED:GRUBBY,Roterdam,Snode,Zerter...50% sanse

znaci ako prolaze 2 repke dalje moracemo da se potrudimo MNOGO,+ Vladica krenuo da vezba pa ono nikad se ne zna...

Link to comment
Share on other sites

Repka ima malo sanse da prodje grupu ako se bude ponasala kao prosle godine ali se ja iskereno nadam da se to nece dogoditi..Pocelo je spremanje,videcemo sta ce to doneti, sve repke u nasoj grupi imaju mnogo vise iskustva nego mi tako da ce biti tesko...Iskreno prvi mec je najvazniji za dalji razvoj u grupi..Aj poz

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

50% shanse za shta lol ?

opet ti? :D

ovako Grubby je nepobediv tako da npr stavljamo nekoga ko ja najslabiji da bi uzeli ostala 3 bo3-a(ili spo.ghosta da proba da ga iznenadi :D))

Rista>Roterdam

Sharky>Snode

Duke ili ko bude vec igrao vs Zertera moze da dobije jer on nije nista specijalno ali je opet dobar.

2v2 nemam pojma kakvi su NED ali opet Freeman+Yuri dosta igraju 2v2 tako da...

ali opet izvlacenje je tek za koji dan i ne mora da znaci da smo sa njima u grupi,ali samo hocu malo da se svadjam jer sam besan :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

,Apr 12 2005, 21:10:15]

opet ti? :D

ovako Grubby je nepobediv tako da npr stavljamo nekoga ko ja najslabiji da bi uzeli ostala 3 bo3-a(ili spo.ghosta da proba da ga iznenadi :D))

Rista>Roterdam

Sharky>Snode

Duke ili ko bude vec igrao vs Zertera moze da dobije jer on nije nista specijalno ali je opet dobar.

2v2 nemam pojma kakvi su NED ali opet Freeman+Yuri dosta igraju 2v2 tako da...

ali opet izvlacenje je tek za koji dan i ne mora da znaci da smo sa njima u grupi,ali samo hocu malo da se svadjam jer sam besan :D:D:D

rista mozhe da dobije roterdama?

Link to comment
Share on other sites

mozhe dobio ga je 2x, a i sharky ga je otresao, i to jednom za manje od 10 minuta

Samo je stvar shto grupe nisu iste za wc3 i cs, tj wc3 igrachi ce biti povlasceni jer su prosle godine stigli do playoffa, tj do top8

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

znaci poljaci imaju tim,sa sve pare :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...