Jump to content

Recommended Posts

Najjace mi je bilo kad sam isao kod nekog defosa da mu instaliram winamp.

Dolazim ja kod njega i instaliram winamp. Kad on meni pruza spisak od jedno

300 pesama i kaze: "Ocu ovo da mi ubacis." Kazem ja njemu da nemam sve te pesme, a on ce meni: "Pa zar nije to taj empetri?"

I glavna fora je da je lik istripovao da kad instaliras winamp mozes da stvoris pesme koje oces. Jbt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

skola racunara NL pro group:

predavach: OK, postavite misha na ikonicu my computer i kliknite 2 puta brzo... [8D]

baba: NGH!

predavach: ok, e sad kad ste otvorili...

baba: pa neche! [}:)]

predavach (okrece se ka njoj i ne veruje u ono sto vidi): WTF? [:0]

baba (u desnoj ruci drzi misha zalepljenog za ekran na mestu gde se inace nalazi ikonica i klikce u delirijumu): eto vidite, NNnnece ! [:(!]

predavach: KMEEEEEEEEE !!!!!!! [:(]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

tja ne zna se shta je najgore... recimo zaove te neki dobar drugar kupi komp pre 10ak dana i hoce preko fona da mu objasnish kako da krekuje igricu... otvori ovo ovori ono klikni ovde klikni onde .... da da to shto pishe razor to je u stvari krek ali se pirat zezao... bla bla.. i sve to x5 i na kraju nishta ajd dodji kod mene da mi to pokazesh.. moze ako ti sestra spremi slane palachinke a ti kupish 'ladno pivce... i svi srecni :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jedno vreme sam počeo da upadam u ulogu priručnog geek-a koji zna o kompovima, sređivo par kompova, ono reinstall i setup.. sklapao ortaku konfiguraciju.. al brzo sam skontao da mi se ne dopada ta uloga, sad sam sveo na akcije kao ova g-jeva (s kojim se sve češće slažem, ne znam šta će to da znači :P) ili ako gospođica uzvraća u naturi..

Link to comment
Share on other sites

jedno vreme sam počeo da upadam u ulogu priručnog geek-a koji zna o kompovima, sređivo par kompova, ono reinstall i setup.. sklapao ortaku konfiguraciju.. al brzo sam skontao da mi se ne dopada ta uloga, sad sam sveo na akcije kao ova g-jeva (s kojim se sve češće slažem, ne znam šta će to da znači :P) ili ako gospođica uzvraća u naturi..

moj jedini odgovor na takve pozive je formatirao sam ceo hard i sad nemam nista usao mi VIRUS !!!!......

Menjam tashtu za tonu vestackog djubriva :

Shifra : djubre za djubre

de_train.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bas je slatko za drzac za kafu...evo sad sam otvorio CD ROM i bas lepo pasuje plasticna solja :)

Najpametnije vam je praviti se da ne znate ama bas nista i biti mirni u drustvu, inace em sto cete za dzabe sredjivati kompove, em ce vas proglasiti za kompjuterasa sto neminovno vodi ka epitetu narkomana i pedera :)

P.S Mislim da je doooosta urbanih legendi o tupavim korisnicima izmisljeno. Mada kad se setim price koja je ukljucivala bios, usb mish i refresh rate od 125 hz, nista mi nije nemoguce :)

Link to comment
Share on other sites

Bas je slatko za drzac za kafu...evo sad sam otvorio CD ROM i bas lepo pasuje plasticna solja :)

Najpametnije vam je praviti se da ne znate ama bas nista i biti mirni u drustvu, inace em sto cete za dzabe sredjivati kompove, em ce vas proglasiti za kompjuterasa sto neminovno vodi ka epitetu narkomana i pedera :)

P.S Mislim da je doooosta urbanih legendi o tupavim korisnicima izmisljeno. Mada kad se setim price koja je ukljucivala bios, usb mish i refresh rate od 125 hz, nista mi nije nemoguce :)

OMG. true mada fakin true. Ni sam ne znam kolko sam kompova radio do sada za DZ. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

Samo sam jednom dobio rucak u MC-u ! !

FUCK

jebem sebe u moja pogana usta sto sam pricao.

V

Link to comment
Share on other sites

Sedimo u kaficu,neka spika ja i domiNus sa drugaricama.Ne znam zashto one pochnu prichu kako da prebace neshto,a nemaju rezach.I ja tu pokusham da im objasnim kako se prebacuje hard,ali naravno neuspeshno.Kada sam odustao,kazhe jedna meni

Shta mislish jel se isplati grafichka kartica ?

ja i on dole :))))

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...