Jump to content

Snovi a.k.a.


Recommended Posts

a jel imate onaj fazon da sanjate i da ste svesni da sanjate ...

o tome je ovaj topik dechache! :)

ovo mi je naj trip...

budim se ujutru u 7h ( treba da popravljam ocene , davno je to bilo... a isao sam popodne u skolu )

znaci full svestan gledam ono 7:10 ajde jos malo cu...

i ja sam onda doziveo neki do jaja san ( nije xxx ) koji je trajao cca 1-2h u tom svetu... onda sam onako bezveze skocio sa solitera i u sred pada se budim , kad ono 7:20 ?!?!?!?!??!?!??!!?

jao znam masu ljudi imaju snove samo padaju i padaju i padaju (edit: u snu ljudi... )

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Cesto mi se dogadja da sanjam kako me jure likovi, a ja koliko god se trudio da trcim brze, idem sve sporije, kao da imam zavezane tegove na nogama,a cesto sam i imao snove tipa da padam, pa se probudim u trenutku kad treba da udarim

(Kontam da u tom trenutku kad se budis ti u stvari gines u snu).

Inace imam i gotivne snove, da ne pomisle ljudi svasta :)

Link to comment
Share on other sites

a jel imate onaj fazon da sanjate i da ste svesni da sanjate ... jednom sam sanjao da se vozim vozom i ladno chujem vodu u wcu i kontam u tom vozu kao sad cu da se probudim josh malo i budim se i brat izlazi iz wca i ja tako ?!?!?!?!!?

pa to. java uleti u san. elem ovo sto neko rece ali meni se dosta puta desavalo da imam san tipa igramo basket ili tako nesto. I sada mnogo je bitno da se postigne kos ali jebeno jebena lopta nece da udje. I stalno tako. Mnogo je to zajebano.

Verujte mi rodjaci od toga su ljudi vrisnuli i flipnuli. Nije to tako naivno uopste.

BTW "Constantine" sux ! !

V

Link to comment
Share on other sites

astralna projekcija mogucnost pojave jednog predmeta/bica na dva razlicita mesta u isto vreme.

ali da ne pametujem.

enivejz.

kad se podsvest i svest poklope tada se dogadja ta situacija o kojoj je topik. a ko sto rece lex, astralna projekcija je nesto sasvim drugo. iako moze imati neko preneseno znacenje u ovoj prici.

podsvest radi brze od svesti, pa se ponekad dogodi da sanjas da ti neko zvoni na vrata, i da se posle nekoliko trenutaka probudis i shvatis da ti stvarno neko zvoni na vratima.

ako se na takve stvarcice mislilo, onda mi se hiljadu puta desavala slicna stvar.

al' kapiram da sam promasio smisao =). spava mi se.

odo' na kunt.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Shto se tiche mojih snova, to su bash bolesne stvari....

A desilo mi je se par puta da kada mi zvoni mob telefon da me budi za posao, da ja u tom trenutku defjuziram bombu u cs-u, ali u snu... heheeheh I non stop ono pi pi pi pi pi pi pi pi pi pi pi.... Znachi da flipnesh totalno...

Na svu srecu se probudim zbog posla, tako da ne umirem u snu... [:D]

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...