Jump to content

kako bi sebi okoncali zivot...


Recommended Posts

To je prilicno daleko od brzog i bezbolnog :)

znam:)

ali nisam tolki mazohista, tako da u krajnjoj nuzdi:)

uuu znam kako da uklonim ljudsku vrstu sa planete... preuzmem sve vrste medija... izgradim brdo propaganda towera... i krenem sa sesijama... lele :))

i onda se lepo krenem na tibet, da zivim sa monkovima divota :)

a pre toga bi spasio jednu lepu i meni veoma dragu devojcicu i sa njom bi meditiro do kraja zivota:D

(malo tantre malo sutre i tako [^] )

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. OPCIJA : izgladnjivao bih 5 kornjacha 10 mesci i 7 dana, a onda kada gadno pobesne pustio bih ih na mene pravetji se da sam salata

2. OPCIJA : zajebavao bih gladne mravojede

3. OPCIJA : gledao bih grand paradu dok ne crknem od gushenja od sopstvene povratjke, shto bi bilo nekako najbrzhe i najbolnije...

4. OPCIJA : cliknem na gotenxov profil i 'show all posts'... ali to je sada propalo, jer je ivan, god bless him, obrisao njegove postove... ju kind'a saved maj life there

5. OPCIJA : ili da zaspim sa otvorenim ventilom za plin, ili da zaspim sa otvorenim ventilom za plin i da neko navrati i zapali shipicu

inache zanimljivo je da kada te neko obezglavi, glava je svesna josh par sekundi u korpi, na zemlji what ever

Link to comment
Share on other sites

Auuu brate ako si igrao basket tamo gde sam i ja trebao danas da idem dobro je shto nisam... Posto prosli put kada sam igrao basket sam sj**ao ruku... 6 nedelja nosio gips i jos mesec pauze a proslo tek 2 nedelje pauze posle skidanja gipsa... dobro je osecam da bi sada bio u urgentnom...

neverujem posto do;azi samo ekipa iz kraja i jos par likova

Menjam tashtu za tonu vestackog djubriva :

Shifra : djubre za djubre

de_train.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...