Jump to content

kako bi sebi okoncali zivot...


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koji ste crnjaci...Popio bih 5 vijagri i umr'o od srcke dok bih svrsavao po sisama neke plave kurvetine :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kakvo pitanje.....Jel znte da samoubice ne idu u raj...ustvari ides u raj samo ako se izgladnis do smrti( valjda,ako nisam u pravu to sam procitao iz knjige iz vojne biblioteke )....a odradio bih ovako : prvo bi iskopao rupu da mogu da legnem u nju (nesto kao GROB(raka) ) preko rupe postavio dasku i na dasku nabaco svu zemlju iz rupe legao u rupu i gladovao.... i onda poslednjim trzajem srusio dasku u rupu preko mene i odmah se i sahranio da ne pravim problema porodici i prijateljima.

Ali znam samo da se nikad ne bih ubio ma sta da mi se desi i ma sta da se desava oko mene....Brate zivot je samo jedan i zasto bi ga GASIO sam, ako treba da se UGASIM ugasice me neko kome je to vec posao.... kad smo vec kod ovako sumorne teme sta mislite dali postoji nesto posle smrti? ja mislim da Postoji jeno veliko NISTA t.j. brate mi znamo da smo zivi samo zato sto se secamo proslosti a kad umres onda brate umro si i nema vise secanja nema vise proslosti ni buducnosti.........Jako je zajebana ta smrt...

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

Preporucujem ti da vise ne ides u tu biblioteku :)

Kapiram da je neko prefarbao SEKTA biblioteka u VOJNA biblioteka :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

naravno da nikad vise necu da odem u tu biblioteku....to je bilo samo dok sam bio u VOJSCI mater joj jebem...

Do jaja je sto nisi nervozan ^^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ukrao pare kupio avion leteo brzo i zapuco se u neku planinu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ukrao pare kupio avion leteo brzo i zapuco se u neku planinu

[:D][:D] strasno

ja bi ukrao pare pa kupio avin i dok bi pokusavao da letim (neuspesno) uhapsili bi me na mestu poleta i osudili na smrtnu kaznu zato sto dok sam krao pare ubio nekolicinu ljudi (oko 50) i silovao jedno dete od 6 godina

moze li bolesnije? [xx(]

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

[:D][:D] strasno

ja bi ukrao pare pa kupio avin i dok bi pokusavao da letim (neuspesno) uhapsili bi me na mestu poleta i osudili na smrtnu kaznu zato sto dok sam krao pare ubio nekolicinu ljudi (oko 50) i silovao jedno dete od 6 godina

moze li bolesnije? [xx(]

moze..umesto smrtne kazne, da te karaju japanci dok ne umresh..a to bi trajalo i trajalo... ;)

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

Samo padnes u san, mislim da bi drasko imao da ti isprica jednu anegdoticu na tu temu ^^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...